Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia rider 25.
biztos elég csak tisztitani a tüket ? Nem kell cserélni?
Mi van ha vákumosra állítom a csapot ahogy ez gyárilag is van.
Amugy amikor szétszettük a karbit mindent kifujkáltunk kompresszorral.Azóta is jó a moci. üdv Rudy
UI:Köszi
Láncvédő-sárvédőt olcsón hol lehet beszerezni?
Anno mikor az 1250 -s volt tartósteszten ott a 6. fokozatnál találkoztak elhasználodásnál ! Ott lehetséges magyarázatnál megemlítették az aktevó használatát ! Végig 50e-km azt az olajat használták. A döntés a tiéd! Szerintem aketvót NE !
Fincsi az ülésed !
Ok, este villantok minden irányból, aztán majd meglátod!
Szia Maxxy!
Engem érdekelne a fokozatkijelző ha még meg van, kellene a barátod elérhetősége
Befejeztem a Bandit személyre szabását (legalábbis egyenlőre ).
Nekem így tetszik, véleményetek ?

Suzuki Naked Bandit 650 K6
Zöldi!
Az egész kellene ha át lehet tenni a fogaskereket rá.A ház elkopott a csapágynál, a forgórész tengelyét meg szétverte az a gyökér.Ha tudnál fotót küldeni megköszönném! autoszerviz.der@gmail.com
Szia,
Amikor a benzincsapot àtfolyàsra àllìtod, ès a karbik ùszòhàzai megtelnek benzinnel, akkor az ùszòk felemelkedve megnyomjàk a tűszelepeket ès azok bezàrnak. Ha kopottak, vagy szennyezettek àtengedhetnek, ès a karbik tùlfolynak. Ha jók a szelepek mindegy hol àll a csap, nem folyhat tùl a benzin. Egy tűszelep tisztìtàs biztos nem àrtana.
Köszi ,de nekem még csak egyszer fordult elö és reménykedem hogy csak a benzincsapom volt átfolyásosra állítva.
Szia!
Ha küldesz e-mailben fotót, megnézném azt a martin dobot!
suzuki86@citromail.hu
Van egy gix1100 generátorom, a bele elvileg ugyanaz, csaka fogaskereke más. Fényképet tudok, csak mondd meg melyik részéről.
darázsgarázs.hu!

Köszi a dícsérő szavakat! Vigyázok is a kicsikére,mint a két szememre! Gondosan ápolom,tisztítgatom,mert egyszerűen én ilyen vagyok! Csak szép tiszta csilli-villi géppel szeretek közlekedni! Képes vagyok még menetközbeni megállóknál is szánni pár percet rá,hogy letakarítsam az elejét a bogaraktól! Pedig ha valaki sokat motorozik innen a csapatból,az biztos,hogy én vagyok az egyik!
Sokan meg is mosolyognak ezért,de én ezzel nem foglalkozom!
Éppen ezért,mert ennyire gondosan ápolom és vigyázok rá,nincs szivem szétbontani! Vagyis mostmár úgy vagyok vele,hogy ha így nem viszik akkor megmarad! Ammen!
Üdv Urak! Bontott váltót nem tud valaki véletlen? K3 1200 Bandit. Meg egy generátor is jól jönne.Az előző gazdánál valami sügér nem tette vissza a gencsibe a csapágy rögzítő lemezt és ide-oda mozgott benne a forgórész.....szépen néz ki a belseje
Bandit 400 komplett blokk eladó akár alkatrészekben is.
Éna bőröket néztem. Aztán a motexben vettem egyet 36-ért, 11 éve, azt hordom most is :D
60 korul volt, anno.
Ja, Furygan ruhákat próbáltam emlékszem a IX. kerben, amíg közölték hogy 90 egy dzseki...
Lattad, az enyém nem azott be. Autopalyan, szakado esoben is birta, 7 eves kordura.
Furygan 3tx1 vagy mi volt a neve. Kiveheto termobeles, kiveheto esobeles (innen kezdve gyakorlatilag egy protektoring).
Hehe, ja, inszeminátor csizma rulez :D
Már agyaltam, hogy mennyi pénzt érhet meg kiadni egy TÉNYLEG vízálló cordurára + csizmára(vagy legyen atom túrabakancs), de ahogy a nyári túránkon is néztem, ilyen cucc valószínűleg nem létezik. Azt osztrákok/németek/olaszok mind gumiruhában szalták magukat, pedig alatt csomónak volt high-end kategóriás kordurája.
Ne vedd meg, nem sokat er. En azert vettem meg, mert hirtelen kellett es csak ez jott ram.

Kb. Istvannak igaza van, ez sima munkavedelmi ruha, olcsobban megveheto matricazas nelkul.

Hibai:
- testre bar jo volt nekem, karban rovid volt. Van egy gumirozott stuccni, amit igy fel kellett huznom a kabat ujjara, igy a kabat vege mindig azott.
- 3-4 alkalom utan a cipzar szetszakadt szakado esoben a szlovak autopalyan. Hala isten a kabatom nem azott be, kibirta. (Zoldi is ott volt, bar o sem volt szebb a gumipapucsban )

En korbenezek munkavedelmi boltban, es ott probalok venni.
Vagy nagyon "szép" zöldet a horgászboltban!
Azért ilyenkor is elkattan pár kép túrán, igaz utána mit mondtam van min vonyítani!
Ok, hétfőtől itt lesz
Kösz, hétfőn benézek!
Tojok rá, hogy néz ki, nem divatbemutató. Kívülről úgysem látja magát az ember, max egy kirakat előtt. Mondjuk erről meg kell győznöm az asszonyt is Köszi, akkor marad ez, vagy nézek valamit munkavédelmi boltban