Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képen láááááááááááccccccik!
Kérdés hogy melyik sportmax.................Van/volt egy halom............a 207/208-as meg kalap.......sz...r
F I G Y E L E M!

Valaki keresett itt GiPro fokozat kijelzőt! A motorszerelő cimborámnál van egy használt,de teljesen hibátlan! Egy tíííííííízes az ára!
Az amcsi bandi hangja a Yoshimura puffogóval dettó ugyan olyan mint az enyém a Finsterrel! Ma mentem vele,letakarítottam,meg jócskán kellett punpálni a kerekekbe! Azért a fene a japcsik pofáját! Az amcsi bandin gyárilag Dunlop Sportmax van szerelve! Amúgy nincs különösebb eltérés pár prizmával több van rajta,mint a miénken! Ja meg mérföldes óra,ami kicsit zavaró,nekem legalábbis! Íme pár kép róla! Gyönyörű hibátlan a gép,a maga 1300 mérföldjével! Ja....2007.10 havi,és amúgy sötét acél kék színű!
Még nincs, de ha csináltam, küldök!
Szia Zöldi!
Megérkezett az olaj, még egyszer nagyon köszönöm!
És kép is van róla?
köszi
Szia!
Örülök, h itt is vannak ismerősök!
Igen, eladtam, és ez lett helyette, de nagyon tetszik!
Nekem puig van, de hozzá biztosan nem ér.
Szia Balázs!

Üdv a csapatban!
Akkor DL lecserélve?
Nekem utángyártott, nem gyári a belső sárvédőm, ami egyben van a láncvédővel. Ott ahol a lánc elhagyja a láncvédőt a motor irányába, egy idő után a lánc kicsipkézte a szélét, nekiért. Maxxyé is olyan lett.
Olyannak.
Motul 5100 10w40 10e, 10w50 11.5e
Mennék én, de sajna most nem tudok.
hehe ,sajnos csak JT van nekem is 200km-t ment.....
Gyere Te is! Viszek egy vödör pálinkát.
Irigykedek a hétvégétek miatt.
Eszméletlen, hogy a youtube mennyire lerontotta a képminőséget.
Nekem is szólt a 600-ason, de jó sok láncspray, meg kb. 200 kilométer után elhallgatott. Aszem mikirének is van egy kis hangja, de majd a hétvégén bekopik.
Én nem vagyok benne biztos, hogy a lánckerék a hunyó. Azután tűnt fel, miután a hátsó tárcsát cseréltem, és felraktam a hátsó sárvédőt.
Gondoltam a tárcsára is, vagy hogy a sárvédőhöz tartozó láncvédő berezonál. Nem igazán tudom eldönteni, hogy honnan jön a hang, de inkább a lánc felőli oldalról. Lehet, hogy ideiglenesen leszedem a sárvédőt, esetleg visszateszem a régi tárcsát.
Az M0-on vettem először észre, a betonelválasztók mellett, amik olyan jól visszaverik a hangot. Azóta persze ráállt a fülem, és mindig hallom.

Itt a video, remélem egyértelmű, hogy mely hangra gondolok: link
köszi. lehet hogy a benzincsapom romlott ell?
lefelé és fölfelé is vákumos.hátrafelé direkt folyos.
ilyennek kell lennie?
Zöldi!
Milyen olajat ajánlasz, és mennyiért?
konkrétan banditot nem csináltam,de a GS-en aszimetrikus,nem mindegy melyik a külső fele hogy egyenesen fusson a lánc,kattogó, hangja lehet laza lánc,vagy épp rommányúlt esetleg kicsit száraz de akkor inkább zörög mint egy zsák szög:)