Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zöldi!
A lóvét elküldtem, próbáltam emailt írni csak a freemailem beadta az unalmast
Köszi még egyszer!
Most néztem, a BMW 1600-as túrája alapban pont fordítva; 7,3M. Azon gondolkodom, nem is egyet kéne belőle venni. Mindjárt kettőt. Egyet az oda-, egyet a visszaútra
3,7 milla
Ha most kéne motort vennem, és nem akarnék utast, asszem a speed triple benne lenne a pakliban erősen
Na ja.........a tigrincs berembói nem rosszak.
Ja, egy márkatárs b1200- cbf1000-tiger1050 létrát járt be, utóbbival fülig ér minidig a szája állítása szerint.
A Sprint 1050 egy kicseszett jó megoldás.Pont annyi kraft van benne sőt egy hangyányit több mint a banditba.108 nm 6200-on.
Viszont 130 ló 9200.-on ehhez társul egy kellemes futómű.
Ha motor adatokat nézek engem a lóerő már hidegen hagy. Csak a nyomatékot nézem.
Na jó, azért chopper nem kéne
Lássuk be ha kényelmesebb és utasbarátabb lett volna a gixxerezer nem adtad volna el.
A lóerő önmagában szart sem ér, ha nem társul hozzá nyomaték. A nagy Bandit hiába gyenge lóerőben, de ott a nagy nyomaték, ami sokkal többet ér mint a nagy lóerő, de bakfitty nyomaték. Persze ha mindkettőből van bőven az jó
....de bezzeg a kéretlen reklámok jönnek naponta tízesével!
Hagyjál...hátsó fékbetétre az árajánlat akkor érkezett meg, amikor másnap felhívtam, bementem érte Pécsre és be volt szerelve...
A papír egy dolog. Egy barátomnak volt VFR-je, most van FZS600, mindkettő annyi ló, mint a bálnám. Mégis ha cserélnünk én megállapítom, hogy jól megy, de gyengébb, Ő meg megállapítja, hogy még mindig nem meri lestiftelni kettőben, mert annyira ilyesztően megindul...pedig ügyes srác
FJR...
Gondoltam...freemaillal simán előfordul, hogy benne van a kimenőben, de a címzett sosem kapja meg
Igen, de a freemail sokszor tetű lassú... Pár perce tudtam elolvasni. Köszi.
Érdekes. Papíron annyit tud mint a 600-as Hornet.
Az baj
Ja.Lehet.............de vasárnap kivételével nekemse.............úgyhogy egyenlőre almás.
Mél átment?
Most mintha lehetne tesztelni a triumphnál, de nincs időm ilyesmire
Ki is próbáltad?
Na nekem az volt az első túraenduró, amire lájk gombot nyomtam.
Megint a darbszámok ahogy mondom.
Nagyon nem mindegy hogy Astrából mennyi fut és mennyi kilométert tesznek meg és ezalatt menni fékbetétet és más vackot fogyasztanak meg motorból ugyanaz mennyi.
Autóra 300l tetődoboz (Mérete kb méter X méter X 30 cm), 3 db zárral, vízhatlan kivitelben 25e ft. Megnéztem közelről, TÖKÉLETESEN ugyanaz a minőség mint a túradoboz motorra, ami 46l és 40e, plusz színrefújható baromságok.....