Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked is JT van, meg mindenkinek, akinek valaha láncszettet eladtam Ez már marhára érdekel, mert panaszt eddig nem hallottam :)
Nem nagyon értem, több problémának egyszerre kéne fennálni egy ekkora megfolyáshoz. Ilyen akkor van, ha felakad a tűszelep, akkor az adott úszóház tartalmának egy részét szépen beküldi a hangerbe.
de csak addig, míg van a benzicsőből utánpótlása, mivel vákuumos a benzincsap. Ennyi akkor tudna folyni, ha még mondjuk a csap is PRI álláson lenne, és jöhetne az utánpótlás nyakra...
Engem is érdekel az eredmény, mert engem is k.-ra idegesít.
Azt persze nem is tudom, hogy most milyen lánckerekem van fent. Zöldi?
Arra sem esküdnék meg, hogy az adja a hangot.
Sajnos gyárit nem tudok felrakni az olajzó miatt, hacsaknem átalakítom, és a hátsóhoz viszem.

Mindjárt felteszek egy videót, hogy neked is ilyesmi búgó hangja van-e.
Sziasztok.A segitségeteket kérem.
A 1200as 2002-es banditom reggelre tócsát hagyott maga alatt/benzin/.Tele ment pár hengerem ,a blokkom,de még a légszűröböl is leeresztettem egy litert. olajat,gyertyát,légszűröt cseréltem.Most jó, de vajon mi lehet ,lehetett a hiba.?
Tetszetős a motorod Az gyári fekete króm a kéményeken?
Most a fordított lánckerékre nem esküdnék de nem kétoldalas? A lánc inkább laza.
biztos hogy a JT lánckerék a szar? nem szerelési hiba? láttam már pár csodát,fordított lánckerék,agyonfeszített lánc stb stb :) de ha ezek mind rendben akkor kussoltam
Az enyém csak 600-as, de nem hallok semmiféle síró hangot. Osztrákból van, 46.000km van benne. Lehet majd később jön elő.
Eszi ez a típus általában az olajat?
Jó ötlet. Nekem a délutánok jók. Rajtad múlik. Élnék a lehetőséggel.
Rakd át a yoshit, az ülést, a belső sárvédőt, add a Tied 1.2-be, ezt meg tartsd meg.
Figy, összefutunk jövő héten, megyünk egyet egymáséval. Nekem csont ugyanaz a szett van, mint Neked, csak van benne 13e körül
NEm, körben van rajta egy kemény gumi, arra felfekszik a lánc, és csendesebb menet közben. Állítólag, én nem érzek különbséget.
Tegnap egy gyerekkori cimborám 1250-es fejidomos Banditja jött meg Amerikából,hogy adjuk el,mert Ő megunta a motorozást! Van benne 1330 mérföld! Sötét szürke metál színű,hibátlan vas! Van egy hátsó színre fújt doboz rajta,meg egy Yosimura dob! Gyárilag Dunlop Sportmax gumikkal! 2008-as! Mit lehetne kapni érte?
Előző srácnál igazam volt vagy igazam volt?
Olaj Zölditől....
Horror? Mitől zaj csillapított a gyári? Szivacs van rajta?
Ne hallgass rájuk! A váltó a legbiztosabb pont. Biztos, hogy tönkre megy :-)
Na jó! Ezzel nem illik viccelődni. Úgy kb mindenre. Az általános állapotra. Legyen minden rendben. Tényleg tipus hiba a váltó de, ha szerencséd van a Tiéd nem sír.
Zöldi, nekem az is jó, ha meghallgatod. Én nem tapasztaltam még ilyet. Az SV-m gyári volt. A csere előtt a Bandin is JT volt de az már kopott volt.
Az ikarushangra...............ha 1,2-es.
Sziasztok!
Egy 2001-es évjáratú, fejidomos Bandit boldog tulajdonosa lettem. Van tanácsotok, mire kell odafigyelnem, vagy esetleg valamit sűrűbben karbantartani?
Milyen márkájú olaj vált be nektek?
Előre is köszönüm a jótanácsokat!
Gyári? Az zajcsillapított. De meg ne kérdezd, mennyi...
Ez érdekes!
Nembiztos.Nekem a 2009-es ánglius nem volt 2 kiló.
Egy kicsi és öreg robi 50-60-ból megvn.Max 80.
Nincs valakinek egy eladú, új lánckereke előre, ami nem JT? Nagyon szar hangja van az új szettnek. Megpróbálnék egy másik első kereket.
kicsit off,egy matuzsálem suzukival "veretek" 60al kiesek a nyeregből a vidámpark magasságától az árpádhíd felé menet,mert olyan szakadékok vannak az úton:) a spaniferen már gondolkodtam de nem kivitelezhető.és erre akarnak útdíjjat behajtani?