Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Zöldi!
160/60R17 hátsó gumit keresek saját részre. Elöl tavaly ősszel cseréltem és bt023as van fenn. Tudsz nekem ajánlani valami jót és olcsót?
Választ itt vagy e-mail címemre várom.
Köszi Gábor
De nem piros,hanem mint azzal zríkálnak is,kóóóóbász zsír színű!
De....véletlen ottan vóóóóóótam!
És nem voltál véletelen tavaly a Csátaljai motorostalin? Itt volt az öreg sokadmagával, és volt ott egy gyönyörű piros Bandit is.


Matte Blazing Orange Bár attól még nagyon tetszetős.
Mint a BMW robogóban a Bmw motor, ami Kymco))
http://www.sportmotor.hu/motor...
Ez a Candy Max Orange szín! Megnézheted a képeim közt is!
Kicsit OFF, de ha már szóba jött. Ez volt az enyém (kicsit átalakítva):
Monnyuk akkor rá voltam gizdulva.Régen volt.
Azóta nem kell.
Jó a 3 henger is.
75-ben nem volt boxer. Csak 2liter sor 4 (meg V6...stb). Kevered
33-as 1.7-es 4x4 sportwagonban ültem egy párszor úgy 10 éve, szerintem zseniális volt benne "utazni". A hangja az fenomenális volt.
alabalazs!

Én sokszor lógok ott Baján,és az öreg szűkebb haveri körébe tartozom! Bajai cimborákkal járok motorozni is! Van egy REPSOL-os 1000RR-es cimborám is ott,meg még jó páran vagyunk a csapatban!
Höhö Boxerből 1,7 16V volt a legnagyobb. 2 liter csak Subaru-ban van
Ez még nem evett meg belőle egyet sem.

Biztos "preparált kocsi", tesztautó volt pályafutása elején
A pdtdi az az adagolófúvókát eszi.Drágáért.
1.9 PD TDI 515+ ezer km.. olajat ez se eszi.
De fentem a fogam egy utsó szériás 2 literes négykerékhajtású boxerre mikor fiatal voltam.
Hülyeség. 10 éve Alfával járok. 6 évig egy boxer 33-sal, 4 éve egy dízel 156-tal. Utóbbiban 300ezer km van és hibátlanul üzemel, olajat nem eszik (ami nem mondható el a német dízel társairól...)
Híííínye................tudod mennyi a japán mostanában bármiben?

A cimke.
Minden itt készül.
Nézd meg a 2000 utáni hondákat.
Én is hallottam, hogy tudott az öreg!
Állítólag nagy tehetség volt annak idején.
Tavaly beszéltem vele, a társai mondták, néha még azért 200 féle megy így nyolcvanpár évesen..
Én azt nem vitatom, de annak idején nem egy nem két ember mondta motorvásárlás előtt, ha motor, az nem amcsi, nem olasz, nem kínai, hanem Japán. És igazuk is van. Soha nem lesz olasz motorom és autóm az biztos. Nekem nem szimpi....
Csabu!

Azért az öreg 100-on 500-at verne rád! Azzal az olasz szutyokkal!
daty!

Eddig semmi gondom nem volt vele,pedig például tavaly nyáron piszok melegben motoroztam vele görögbe!