Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már jó régen nem lehet újonnan kapni.
Ha cserélem a Banditot ilyenre cserélem
Elfáradt a rugód hátul.
Rugókovácsolás és felújítgatás helyett tudom javasolni k7-K8 gixer 1000 minden irányban állítható rugóstagjának beépítését, mindössze két távtartó kell alulra, bővebb info az oldskoolsuzuki-n.
A múltkor árultak itt a gixerfórumban valami 20-25 ezer körül egy 700 kilométert futottat....
Banditra nincs ilyen?
Estét
Akkor mikor hajtunk a SK tóhoz ?
Most hétvégén vagy következőn
Nem szeretnem senki uzletet sontani, foleg ugy, hogy valoszinuleg az en nakedem ajanlotta Zoldi. Amit en latok ezen a motoron es nekem nem tetszik benne:
- felemas gumik
- sportdob
- nem gyari indexek
- 2000-es evjarat, de EU-s rendszam (valoszinu kulfoldi)
- levagott rendszamtarto
- 12 eves motorban 24000km (lehetseges persze)
- 2002-es evjarattol mar van a muszerfalon uzemanyagszint jelzo es ora (aprodag, de jol jon), arban az elteres nem sok
Az előfeszítés max állásban van. Szerintem itt a gyári adatot szűkre szabták. 90%-ban ketten motorozunk. Féltem a kihajtás csapágyat. Egy picit lazább láncból még nem volt gond.
akkor hagyd lazábbra mert gatya lesz
De.De akkor nem ült rajta senki tehát nem volt összeülve,
Két ember alatt meg igen.
Én a felső határra állítanám a láncot és feszítenék a gátlón.
Vagy mint rendesen.Nem viszek senkit.
Most butaságot fogok kérdezni. A motor hátulját nem a rugó tartja? Mert én a feszességet álló helyzetben nézem.
Az hogy nagyon plötty a hátsó gátlód.
Halihó!
Ha belövöm a lánc feszességt gyári értékre, ahogy a manuál írja....oldal-sztenderen 30mm, akkor utassal pont mozdíthatatlan lesz a lánc.
Akkor most mi is van?
Elég egy 750-es.Csak pályára költségek nélkül.
A busz meg marad andalgásra.
Már eldöntöttem, hogy veszek újra egy ezres sportgépet (mondjuk gixert) a DL mellé. Már itthon be is jelentettem Már csak pénz kell hozzá
Na jó egy Neoplan busz.
Amúgy egy vérpezsdítő naked mindenre megoldás csak a szél miatti érthetetlen félelemre nem.
Nem is metro
Vegyél egyet.
Meg egy robit.
És egy metrószerelvényt.







Ja..............az má van.
Nagyon hiányzik a gixer
Ha már szél. Amióta felraktam a DL-re a Kappa Airstream plexit, nem kell füldugó viszont megpusztulok a bukóban, annyira nem jön levegő. 120-ig csak felhajtott plexivel lehet vele közlekedni
Lehet elmegyek vele megnézni. Első motor lesz. Tiszta déjá vu érzésem van
Na az is lehet!
Én nem félek, csak kényelmesebb fejidommal!
Fél a széltől :DDD
950 körül
Ugyanezt szoktam ajánlani, amit linkeltél. Itt páran már a sokadikat koptatják, a tárcsát sem eszi, izmosan fog.
Scotty!

Nekem volt ugyanilyen,még színben is! Haláli jó kis gépek!