Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menetre is jó..... és akkor kitudod csavarni akár 10 év múlva is.
Szevasztok Banditák!Most,hogy sokan túráztok a véleményeteket szeretném kikérni.Nyáron én is tervezek egy 4000km körüli Erdélyi túrát.Van bőrdzsekim,nadrágom csizmám.Május 1-én voltam a Siófoki veterán találkozón utána megkerültem a Balatont.Persze bőrszerelésben voltam,ha gyorsabban mentem nem volt gond de kis sebességnél azt hittem lerohad rólam a gatya.Julius 7-én mennék, van nyári textil dzsekim béléssel beruházzak egy nyári nadrágra vagy próbálkozzak a bőrrel.Tudom együgyű kicsit a kérdés de régen túráztam és nem akarok megszívni,hogy megfőlök a bőrben.Köszi a tanácsokat!
Aha!

de vékonyan!
Be kell azonosítani a pontos típust, van egy-két gixxer évjárat ami cikkszám szerint nem stimmel a banditához. A enyém először szét lett szedve, majd a bontóból feltételesen lett elhozva a váltó, ellenőriztük, hogy biztosan stimmeljen minden. Úgy emlékszem 30 körül volt maga a váltó, ami összeget írtam az már a járulékos költségekkel együtt értendő (olaj, munkadíj stb).
bandit650, 2009évjáratu elsőfelnire lenne szükségem a segitséget előre is köszönöm e-mail cim zihcs@freemail.hu
Nem változott. Az évjárat számít.
250-500-as gépek voltak azt hiszem
Nem 50-essel?
Én tavaly voltam Csöpivel a görög túrán! A robogós megvolt,mert beszéltem vele!
Ja, és 2400 km körül mentek összesen
40-ért találtam gixxer 1100 váltót.
Szerinted ugyanolyan áttételes, vagy változtattak rajta?
És lerobogtak?
Szerintem nem. Csöpiék robogóval robogni mentek le
ez a szegedi Csöpi féle túra volt?
Ne várj tőle csodát!A hatás nem lesz sokkal jobb,a nyomáspont egy kicsit határozottabb.Nem tudom milyen betéteid vannak,de többet számít.Egy jó fék gumicsővel is igen jó!
Hát nem rémlik.Itt pihengettem.
Hát azért egy tolmács és a mi segítségünkkel bealkudoztuk 140Lei-röl 70-re. Mert ugyan is egy hónapra el akarta venni a jogsit...Kérdeztem a rendőrtől, hogy mit csinált embert ölt! Aztán meg mondtuk a tolmácsnak, hogy csak nyugodtan vegye el az okmányirodába csinálnak helyette egy újat, mert hogy nem vagyunk hajlandóak fizetni 140-Lei-t. Mondtam neki ugye nem ültetik le egy záróvonal átlépésért? Aztán elengedte a felére a büntetés. Egyébként én azt sem fizetem volna ki neki de hát a havernak kelet a jogsi mert a munkája inkább kifizette.
Zoli32!

És itt megpihentetek Ti is? Senj híd előtt parkoló jobb oldalt!
Na mégegyszer!
karika111!

Ennél jobban nekem sem ment!
Nem a közlekedők veszik komolyan hanem a rendőrök . Igazából nem is baj.
haha, záróvonal. 2 éve autóval voltunk arrafelé, lakott területen megálltam egy zebránál, átengedtem egy 10 év körüli kislányt. egy kamion úgy ment el mellettem 90-el mint a távirat, ha nem ugrik félre a lány simán kivasalja. ott még csak nem is lassítanak ha beérnek lakott területre. utána követtem románok példáját, azzal a különbséggel, hogy ahol ki volt írva magyarul a helységnév ott lassítottam, ahol nem ott nem
Az nagyon olcsó volt.. bárki is kapta. Tavaly szegedi motorosok sokkal jobban megszívták ugyan ezt a kihágást.

Románoknál a záróvonalat nagyon komolyan veszik.. ha a többi szabálysértés annyira nem is
Szia Daty! Látom szép helyeken voltatok....Nekem sajnos most Romániába futotta belekalkulálva az is hogy dupla záróvonal átlépésért 70Lei volt a büntetés még az a szerencse hogy nem én voltam az elkövető.