Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nézegetttem,bár nem nagyon vágyom túramotorra.

Érdekes az összehasonlítás. más más dolgokra teszik a finom hangsúlyokat a gyárak.
Amúgy ez volt életem leghosszabb autópályázása motorral,képzeld én ,hogy untam,de mégis ez tűnt ésszerű megoldásnak.....
Mert el akarta érni az F1-es rajtot!
Mennyi az önrész ha porszem kerül a gépezetbe?

Épített motor kéne nekem..
Ezt mond a mikírnek. Hazafelé úgy unta az autópályát, hogy Dunaújvárostól 180+al jöttünk a vizes úton.
Azért ha a triumphnál jársz egy félórára kölcsönkérhetnél gépet.Csak egy emailes bejelentkezés.
Egy speed és le se szállnál róla.

Én inkább kitörpölném hogy lehet túrásítani egy sportos gépet mint fordítva.
Vagy csak egy sprint GT-t szemelnék ki.
Az az 105-es nagyon ott van.
És újonnan ér annyit, most szerintem 40-et nem kapnék érte. Akkor meg már megtartom
Az egész motor el lesz passzolva szerintem nyár végén.. ősszel.
Szeretek szívni.
A jóhoz meg könnyű hozzászokni, így igyekszem magam távol tartani attól..
Akkor passzold el,az árát meg költsd szerpentinezésre,így a szezon végére GS-ket reggelizel!
Nem hallgat rám.
Pedig műszaki részen pro lennék.
Több mint egy 100-as egy olyan.. akkor már inkább stílusosan teszem tönkre
Kukába dobni,minek ilyenekkel idegelni magad?
Már volt lent. Rondább
Meg a száraz pelenka és teli has.
Csak mindig óvatosan,ez a legfontosabb!
Baszd le a pi...ba.............rondább nem lesz.
Meg engem rohadtul behatárol a hasidomom.. de lassan majdcsak elkopik. Ígyis állandóan leért..
Oda jövő héten indulok.
Akkor nyugis kirándulás zajlik.....
És ha nem akarod?
Már tudom miért tűntél el olyan gyorsan előlem, de most rágyúrok és legközelebb ott fogok lihegni a tarkódnál. Vagy a hátamon fogok pörögni.
Azért ne ess kétségbe,én akkor hagyom ott bármelyik GS-t amikor akarom.......igazi ellenfelek a sportmotorok meg a supermotók....
Kimegy kazahbajdzsánba is?
Mondták is, hogy ne érezzem szarul magam, ez ilyen.. pedig kissé elkámpicsorodtam, hogy lehet hogy nem is motorozok olyan jól