Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lejjebb Írtam ugyanezt Zöldinek,de sztem nem tudta mi ez....
Hát ezaz! Szerintem is tetszene, de most nem akarok rá kiadni egy rakás lóvét. Annyira azért jóban vagyok a cordurával.
Ha tényleg jó a szabása és kényelmes akkor le sem akarod majd venni.Főleg egy kellemesebb márkásabb perforáltat a mostani időben.
Én folyamatosan adogatom el a régi cuccaimat.
Pedig ilyen felkiáltással vettem mindet hogy elég a cordura nem menőzöm bőrrel.
És a motorozás KB november-február amikor kell és kénytelen vagyok menni cordura.Ez gyakorlatilag 4-5 alkalom.
Most amikor már 15 fok felett lehet menni akkor csak bőr.
Annyi engedmény van hogy melóba kabát és protis farmer.
De csak melóba.
Pedig szarul nézek ki benne (a teleszart búvárruha hozzám képest fitneszreklám).
És szerinted nem tetszene?
Nem mondta senki hogy vegyed..................csak próbáld ki.
Így esélyed sincs beleférni a bőrbe.
Főleg most 3 milliárd ,
Ha meg nyered, meg hívsz egy fagyira ,meg egy söre ,
Miért akartok Ti engem pluszköltségekbe verni?
Jó nekem így. Tudatlanul... :)
Hát ahogy kicsit ujraolvastam...............Siófoki veterán találkozó és balaton kerülés.
Hát az egyik felében nem ment csak motorokat nézelődhetett a srác a másikban meg gyök kettővel falunézés lehetett körben a balcsin keresztül.
Na ide strandcucc kéne nem motorosgúnya.
Hol vetted ezt a Banditot anno? Ùj korától nálad van? Vagy használtan került hozzád ?
Tippeltem.Lottóznom kéne.
Csakis bőr!
A ford kokuszba 90 ekm a platina gyertya élettartama...ès nem gyógyult bele...Amúgy meg egy kis rézpaszta a gyertyamenetre nem hiszem hogy ártana.
Akkor próbáld ki a bőrt!
Én sosem vennék magamra cordurát.
Akkor ez zsíros kenyér , vajas kenyér .......dolog lesz
Mellesleg te látsz műholdon keresztül vagy honnan tudod hogy kihíztam , ,
Még annyi, ha nem viszel utast a túrára, simán tudsz vinni magaddal protektor inget is a hátsó ülésre pókozva (bőrkabi alá nem fér be szerintem). Hőségben az egy viszonylag jó kompromisszum, biztonsági és a kényelemi szempontból is
Nem, ez a Balu féle túra volt.
Igen, egyetértek. Bőrben jó. Ha egyszer megszalad, veszek egy alu béléses beringet. Az 7-8 fokban is jó. Télre meg legyen a rongy...
Egy középkategóriás cordurában ugyan úgy meg lehet főni mint egy bőr ruhában.

Ha ennyire "kényes" vagy a hőségre, csengess ki egy valag pénzt BMW cordura ruházatra.. abban nem fogsz megfőni, simán csak meleged lesz.

Én biztos bőrben mennék, ha az átlagos bőr és az átlagos cordura között kéne vacilálnom. A bőr nem libeg, "lecsúszik róla a szél", szerintem komfortosabb sokkal. Esőben meg fel kell húzni az esőgúnyát
Hát.............ha kihíztad a bőrt az gond lehet.
KB 3-4 hosszabb és rengeteg rövidebb túrán lennék túl bőrben.
Kényelmesebb volt a bőrben az fix.
Igaz 10-15 fok alatt a perforáció nem az igazi.
Szerintem a bőrt inkább versenypályán lehet kihasználni ,a kordúra meg túrára sokkal jobb Hosszú túrán nagyon fontos a kényelem , mert ha ruha miatt elkezdesz fészkelődni elbasza összes élményt a mi veled szembe jön
Mikir: légyszíves segíts, most tudok venni egy váltót, de ha nem kompatibilis, akkor nem merem elhozni. Mire figyeljek a vásárláskor? Egyébként a bajai bontóból szerezném be...ha esetleg elmegyek Bajára, és ráérnél, megnézhetnéd nehogy rosszat vegyek.
esetleg emailon tarthatnánk a kapcsolatot: reedom@gmail.com
előre is köszi
Egyszer bőrözzél be picit.
Egy valóban passzosat.
Macerás de menni benne lényegesen jobb.
Attól függ milyet.
Az a textil ami valóban nyáron kellemes és véd is meg még télen is használható az igen drága tud lenni.
Az olcsóban kb búvárruha effektus lép életbe a vízálló impregnálás miatt.
Én 40 fokban is bőrben vagyok.
Nem azt mondom hogy sarkvidéki hideg van benne de kibírható.
1: Tűrsz. Ebben kicsit segít, hogy ha az erdélyi hegyekbe mész, ott tuti hűvösebb van pár fokkal.
2: Veszel egy gatyát. Remélhetőleg nem fogod magad összetörni, és akkor még sokáig élvezed majd ezt a döntést.
Részemről kordura párti vagyok. A bőrt még sosem próbáltam motoron.