Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én innen rendeltem. Legutóbb azt hiszem 25-ezer forint feletti vásárlásnál ingyenes a házhoz szállítás de azért érdeklődjél utána.
Hát igen, az enyém nincs ilyen magas fordulatnak, és igénybevételnek kitéve, tehát lehet, hogy a Street elég lenne.
Mennyiért, és hol szerzed be?
Gondolom kúton nem érdemes megvenni.
féktisztítóra nem reagált ,de a légszűrő cserére már igen,jelenség megszünt
mennyiért tudsz a bandiba?
...nekem illene cserélni azért már....
hát az irídiumost
Onnan is van a Brembo hátsó fékbetét.
Nem, Kawazsoltiéknál.
Én az 50-est teszem bele. Megfelel az is amit írtál, viszont én szeretem ha egy olaj túlteljesít és extrém körülmények között is jobban elboldogul. Tavaly Romániában 42-fok, autópálya, 180-anal 40 km-át már azt hitem szétrobban de kibírta. Nem akartam lemaradni az 1000-esektől. Viszont az enyém az többet is forog mint a tied.
Nem inkább a MOL Dynamic Moto 4T Street 10W-40?
Én akkor voltam borzasztó mérges mikkor kelet volna és akkor kapcsolt ki....
Vettem ebay-en 90 fokos csatlakozót.Ráforrasztottam egy ezer forintos töltőre.A navitatyó meg olyan szűk hogy simán bombabiztosan fogja a cuccot.A büdös életbe nem fog kirázódni.
Arra gondoltam,hogy ráhurkolok egy befőttes gumit,és ráakasztom a gps tartó keretre,az majd szorítja befelé!Persze puding próbája az evés.....
Így van a legtöbb esetben vagy mini vagy micro...Én sokat küszködtem vele mert mindig kirázódott. Most a Nokia telefont használom azon meg a töltő csatija nagyon jó és az már nem rázódik ki.
MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50!
Én ezt használom és k..va jó.....MOL
Ki hogyan oldja meg,hogy a GPS csatlakozója stabilan álljon bedugott állapotában,azt hiszem mini USB-nek hívják?
MOL Olaj Fanok!

Akkor pontosan milyen MOL olaj is kell a vasba?
Mol Dynamic....?
Miféle csodagyertyát ?
Hol kértél ajánlatot? Az Enduroba?
Köszönöm a figyelem felhívásodat, de ezeket a dolgokat én már nem tudom és nem is akarom elvégezni, rábízom a szakemberekere. Éppen 35e van a motoromban, a 36-os szervíz hosszú lesz, mert a 6e intervallumot még megfejeli majd az összes folyadék (K8 és még minden gyári benne) cseréje, valamint a láncon is már csak pár mm-t tudok feszíteni, nem tudom meddig fogja bírni....Tegnap árajánlatot is kértem a komplett munka elvégzésére anyagostul, mindenestül. Mivel nem ezzel foglalkozom, nem érzek magamban annyit, hogy felvállaljam nagy mellénnyel hogy majd itthon saját magam mókolok valamit..... Apróságokat természetesen megcsinálok, nem vagyok egy totál analfabéta, de fékhez, motorhoz, váltóhoz nem nyúlok. A betétcsere kívülről szépen látható volt, egyszerű szerszámok kellettek hozzá, így bevállaltam. Kiszedtem, betettem az újat, szétfeszítettem az új betéteket (nem kellet hozzá túlzottan nagy erő) visszaraktam, meghúztam ennyi....Itthon kizárólag az átlag szerszámokkal rendelkezem, sok dologhoz speckó cucc kell, nekem meg olyanok nincsenek.
A vastagabb betétek miatt visszanyomott dugattyúkat letakaríatottad? Meg nincs most túl sok fékfolyadék a tartáyban? Nyilván maga a betétcsere mechanikailag nem oly nagy kihívás, meg ídöben sem igényel sokat, de én ezeket az alkalmakat felhasználom folyadécserére, meg alapos munkahaenger, tartály takarításra.De gondolom ezt te is elkövetted.
Szia!
Igen! E85 eddig a legjobb módszer és szerintem nem csak a spricnikre hanem a koksz eltüntetésére is, ha haldoklik, vagy rosszul beállított a dolog! De mielőtt mindenki elrohanna a kútra telenyomni a szekeret, max 10-15%-ot adnék a benyához és az szépen tisztít és vízmentesít mindent a rendszerben, csak 2-3 alakalom után kéne egy benya szűrőt cserlni! :)
Ma délután kicseréltem a hátsó fékbetétemet a Fórumos hozzáértők javaslata alapján Brembo gyártmányúra. Mivel nagy ész nem kellett hozzá, így magam csináltam. Most 35e van a gépben és a kiszerelt gyári betéten még volt kb 1,5-2mm, de jobb a békesség.... Nem tudom, ez a 35e km jó vagy rossz futásteljesítmény, de nekem ennyire sikeredett. Még mehetett volna de nem akartam reszkírozni a tárcsát.
A suzuki swift-be pedig 105 e.-nél kell cserélni!
Üdv!

Érdeklődnék, hogy meg van-e még ez a kiszakadt membrános karburátor, illetve, hogy eladó-e, mert nekem meg az a gondom a karbival, hogy szétgányolták :S
A többi fórumozótól is kérdezem, hogy van-e eladó Mikuni bsw27-ük?

Márió
ok, jó lenne hétvégén elhozni...