Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Igen, már egészen jól áll
kész lesz a vas a túrára?
Mail ment
Hogy mennyire eltérő tapasztalataink alakulnak ki...
N 102-esem van, szeretem csak a külső napszemcsije egy félresikerült tákolmány, azt már nem is használom. N 103-at és N 90-et próbáltam a lujziban, az utóbbi nagyon tetszik (a 103-as belső napszemcsije ráver az orrnyergemre), várom, hogy acciózzák
Melindának zárt Nolenje van, neki egy kicsit szoros, nyomja a homlokát, de egy istennek nem akar tágulni
Én szoktam. A Tescoban szoktam venni vagy Wynn's vagy STP adalékot egy flakonnal. Elméletileg 60l benzinhez elég, de nem szoktam vele tökölni, egy teli tankba beborítom az egészet az jólvan....
Küldöm nekedis.
A második jogával élnék én is
A fényképező nem kér manit.
Jó, de ö nagyon drágán vette! Ez most annak kb a 50%-a! Akkor már nem olyan hangos! meg ugye füldugasz, meg hát a Subi sem oly csendes ...
Nekem cordura nadrágom van, de a nagy melegben rendesen bele izzadok. Ezért van, hogy inkább csak farmert veszek fel tépőzáras térdprotektorral.
Ne siessél, még pénz is kell rá keresnem :D
Aha, hegyomlás cimborád épp tegnap mondta, hogy menniyvel szarabb, mint az N101, nevezetesen, hogy hangos.
A büdös életben nem vennék nolant, asszony évente 4-szer veszi fel kb, 1 "szezon" alatt kitágult...ott a shoei quest, lujziban próbál, helmetcity.co.uk -ról m,egvesz. Korrektek, rückgabe is működik már 4 sisakot intéztem tőlük.
Köszi. Csak az bosszant hogy nem PINLOCK-os a plexi...
Háromból három ismerősöm szereti sz N103asát!
Este küldök.Én melóban ruha-fényképező otthon.
Louis-ban 170euro a Nolan 103. Van ellenjavallat? Tököm tele van hogy bukóm soha nincs jó országban.
Kell pár öltözet ruha, hogy lehesen válogatni az "alkalomhoz illöen", meg bukó is kell hogy legyen mindegyik motorhoz!
Hosszúhétvégén végre én is belepödörtem az órájába a motornak otthon. ìgy szezon lején mindig kurva erös! Föleg hogy lötyköltem bele egy kis injektortisztítót. ! Attól mindig új eröre kap!
Föleg most 1400 az autósboltban...vettem gyorsan 4 flakonnal!
Szokta itt valaki tisztítgatni a befecskendezö, vagy üzemanyagrendszert?
http://youtu.be/dp-ECEpN52k perc környékén [/L]
Nosza, elérhetőségem az adatlapon, jöhet kép, irányár, bármi :D
Volt egy ilyen a csapatban, de 2006-ban szabadult meg töle a barátom, igaz abban 40000km volt kb, de makulátlan állapotban volt külsöre, csak talán a bal oldalon volt kitörve egy pici darab az alsó hütöbordából...
Nahallod.................van egy kurvajó nyári bering kabátom.............KB 2 éve nem volt rajtam.
Pedig milyen jól hangzott anno hogy nem fogok belerohadni a bőrbe.
Eladó ha kell valakinek.KB 10x ha volt rajtam 3 év alatt.
4000km-rel vettem, szinte uj korában, 5éve, Szekszárd alatti kis faluból.
Miért?
Köszi a ruhával kapcsolatos tanácsokat!Valószinű marad a bőrdzseki,bőrgatya,csizma esőgúnya.Ha nagyon melegem lesz legfeljebb belehugyozok.Egyébként a keddi karika 380km volt a Balaton 15 C ez csak surfözni jó!
Nem egy rakás lóvé!
Öcsém most vett bőrgatyót, bőrdzseki - igaz használtan, de szinte teljesen új - a kettőt együtt 22.000 Ft-ért!
Ja, most olvasom :D Jóvan, akkor kipróbálom ezt a csodagyertyát, na most megyek blokkot festeni, mert lemostam pár bordáról a feketét. (röhely b+, fél méterről küldtem rá a nagynyomásút, és nem a 100+ barost....)
Keresztapám mondta anno, amikorelkezdtem motorzni, Ő meg 20 éve nyomta. "Úgyis veszel egy csomó cuccot, amire azt hiszed, kurvajó, csak épp gyorsan kiderül, hogy használhatatlan."
És milyen igaza volt.