Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50 az nem drága egy pöppet érte?
Megkaptam az X-Bike-től az árajánlatot a fém fékcső szettre! Cakk-pakk szállítással egy ötvenes lenne! Igaz szines csövekkel,vagyis a legdrágább verzió! Egyébként jóval jobb a fékhatás fém fékcsővel?
Évente 1x? Hogy felejteném el!?
És olyan olaj ami kell.
Én eddig 400km.-ert mentem mióta benne van a mikír féle olajzó, hibátlanul műkszik.
Oda csepeg ahova kell, annyi csepeg amennyi kell.
Valami pici occo kinyai trükkös elektronyika figyel és szól.
És mégis hogyan gondolnád?
Mini kamera figyeli?
Pedig kéne neki.
Megpuhult a szilikongumicső az olajtól és/vagy a melegtől, és leugrott a csonkról. Most inkább pvc csövet tettem rá, plusz rábilincseltem egy kinyitott rugós alátéttel.
Oda nem tudna. A kislánckeréknél van az olajzófej, ott csúszott le. Bent csöpögött a dekli alatt, csak nem a láncra, hanem 2 cm-rel mellette. Ezért nem is tűnt fel.
Hát annyira nem okos, hogy megállapítsa, hogy a láncra csöpög az olaj, vagy mellé.
Nem szándékszom ilyet beszerezni.Évi 10e km-el nem vagyok egy nagy túrabubus.
Hétvégén csináltunk egy kisebb túrát a haverokkal a Turdai sóbányához gurultunk el!
féktisztító...
ezt a falsszívást,hogy is tudom letesztelni?

már olvastam valahol,vagy hallottam
Tegnap motoroztunk, Kisszékely-Pincehely körül, ahol egy ezüst színű Bandit állt az út szélén, és úgy láttam mind a ketten épp "méhecskéztek". Álltak a motor mellett, és kalimpáltak nagyon...ugye ismerős a szitu;) Lassítottam, de a srác mutatta, hogy minden OK.
Nem innen volt valaki?
Minden tankoláskor pillants rá, hogy olajos-e. Ha igen, minden rendben, ha nem, fújsz kicsit rá, vagy visszateszed a leesett csővet. (szerintem)
Kapd le a kartert, úgy rálátsz a váltóra. De ha nagyon búg, akkor úgyis cserés...
2003-as ra nagyon sokra, de kb bármelyiknél leőfordulhat.
Én ettől nem kezdek gyűjteni, 50-ből megvan egy csere, pont leszarom :D
Kösz, én már bevespásodtam menthetetlenül, de azért egy próba jól jöhet :D Aztán meg árulhatod a quartzomat :D
Van a lucas fékcső M&D motor weben vagy miaszösz.
Szerintem X-bike...Már ami a fém fékcsövet illeti.
Fém fékcső készlet érdekelne az 1250-es Bandihoz! Hol és mennyibe fáj ez a cucc?
Zöldi!
Volt múlt héten 3 ET-m, de mivel topp állapotban voltak úgy vitték el őket mint a meleg kenyeret. Ilyet még én is régen láttam . 3-an vártak egy motorra, és amikor leszáltam róla a bolt előtt az egyik már a pénzt készítette elő.
Ígérem viszont hogy ha lesz egy jó 125 azért azt még kipróbáltatom veled
"Tudod ez egyfajta küldetésem nekem" (Gaben - üvegtigris)
Na ja............azta koszlott zsuva spray-t ráfujom oszt rajtavan amíg rajtavan és tudom hogy ha indulok fujni kő oszt annyi.
De a kis üvegcsét má csak elfelejtemből kifolyólag nem töltöm fel időben?