Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, ilyen kuplung karja sincs senkinek, mint nekem !
Szerencsére szépen tette a dolgát ma osztrákban a saját készítésű bukocsövem, és a jó öreg stabil Kappa doboz is sokat fogott .
Ezért kell a tartalék kuplung, és fékkar ! Ezután nálam is mindig lesz .
Mert sajnos ma egy másik Banditos megtámadott jobb oldalról, és ráfeküdt szegény motoromra, amitől én kénytelen voltam azt nagyon hirtelen vetődéssel elhagyni, és a szemközti sávban érdekes bukó, és csúszó mozdulatokat téve megtámadni a szalagkorlátot . A mély hatalmas kövekkel kirakott vizesárokba csak azért nem estem, mert mint az akció filmekben a szalagkorlát alá perdülve épp a hátamon voltam és kézzel el tudtam kapni, így vissza tudtam magam húzni az útra .
Kösz!
nem kell, automata
rezpaszta a betet hatuljara vekonyan, az segit.
Amúgy a vezérmű láncot mennyinél érdemes feszíteni általában? Vagy nem kell? Mert a nagy melegbe mintha kicsit csörgősebb lett volna a bandika!
Ma is arrafelé döngettünk egy jót!
Rájöttem valamire! Ha jókat akarok nyugodtan motorozni,úgy,hogy ne fossak állandóan a traffizós köcsög rendőröktől,akkor Szerbiába járok motorozni! Ott is mérnek itt-ott,de nem bújkálva köcsög módon!
Bazz, csikorognak a Bandit fékei, első is - hátsó is.
Ha megállok egy kereszteződésnél, majdnem kellemetlen.
A fékhatással semmi baj, tökéletesen fognak.
28 ezer km van a motorban.
Segítsetek, mit csináljak vele ?
Köszi, tegnap megoldottam
Hopp, nem jó linket illesztettem be. ez a jó. http://maps.google.hu/maps?sad...
Üdv!Lehet hogy már nem aktuális,de így is el tudsz jutni Aggtelekre. Én itt lakom Ózd mellett Hangonyban és többször át szoktam motorozni a felvidékre, nagyon jók az utak, forgalom pedig alig van.A határon több helyen is át lehet menni nem csak a hivatalos határátkelő helyeken.Aki erre jár próbálja ki. http://maps.google.hu/maps?hl=...
ha valakit érdekel konzol
akkor ő : http://www.kepesmotor.hu/motor...
nagyon pöpec konzolt készít
a sajátról néhány kép:
Én ezen az útón idén már 4x voltam, a közelben a legjobb útvonal
Én egy kicsit közelebb tenném a lánchoz. Addig rendben van, hogy sztenderen állva rácsöppen a láncra, de ha mész 100 körül, a lánc olyan szelet csinálhat ott, hogy szerintem a fele sem megy oda.
Szerintem.
Én is 3-as rézcsővel kezdtem, mikir-é is úgy van, de az egyikkel történt valami a forrasztáskor (valszeg kiolvadt és belefolyt az ipari ezüst) és nehezen ment volna át rajta az olaj.
Ezért módosítottam erre a megoldásra.
Nem mondtam hogy rossz de figyelem a többi megoldást és mind ilyen hosszú tűkkel közvetlen a lánckerékig levitték.
Ezé kérdezem rá.
Egyenlőre csak ott találtam olajat, ahol lennie kell, meg a sztenderen valamennyi dzsuvát (retkes olajos láncspray maradványt) amit az olaj mosott le a láncról.
A hosszú hétvégén tesztelni fogom, és ha kijönnek a hibái, majd beszámolok.
Eddig kettő készült ebből az olajzóból, mikirnek meg nekem, ahhoz képest elég jónak tűnik, de lehet, hogy majd kell 1-2 apróságot módosítani.
Tsanyi, 6k a SuV szuro
Csak azé mert ahogy láttam a csepp és a lánc helyzete..............nameg a motor nem egy statikus cucc van szél dől jobbra-ballra a csepp meg nem követőszenzoros rakéta hogy eltrafálja.
De ha látod hogy birja akkor rendicsek.
Az első képeken még nincs helyén a hátsó kerék azért tűnik távolinak.
Amikor helyére került a kerék, kb 1,5 cm.-re került a lánctól.
Nem akartam közelebb tenni, nehogy egy laza lánc elérje, bár az első lánckeréknél, ekkorát nem lóghat a laza lánc sem.
Egyébként állítható a távolság, most tesztelem, ha kell akkor majd állítok rajta.
Egyenlőre jónak tűnik.
Nincs távol a lánctól?
Az 1.3-as verzión állítólag a csepegtetés már sebesség függő lesz.
Szal nagyon pöpec lett!
Mikir, hálám örökké üldözni fog!