Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csabu!

Ütlek még a mentőben is! Kóbász zsír piros? Majd adok én neked!
Hát ez baj és ez a legnagyobb baj.
Maga a tárcsa még jó lenne de a szegecsek el vannak kopva, eddig mindenki azt javasolta, hogy ne szegecseltessem újra, ami érthető is mivel a szegecseltetés is olyan 60-ban lenne.
Én is gondolkodtam használtba, de nem találtam olyat ami nem kopott. Ráadásul ha görbe az csak akkor derül ki ha már felszerelted.
Én is csak az utcán használnám. Ha azt mondod, annyit ér mint egy használt...

Köszi a választ!
Üdv
Nekem ilyen van és Karikának is. Se kopás, se melegedés (normál használat mellett, nem pályázunk) és sztem jobban fog mint a gyári.
robogó + pályamotor. a közuton valo motorozas mostanában nem vonz. fjr majd egyszer.
az ára? olyan 1.2 körül.
FJR?
Ára?
Sziasztok!
Ha jól tudom itt már vki vett ilyen féktárcsát

Tapasztalatok? Kopás? Melegedés?

Üdv
ja, 650-es.
nem kell valakinek egy 4 éves, frissen szervizelt, megkimelt, abs-es csupasz Bandika?
ment
IGen, privi.
Kocsi alkatrészt is tudsz? Vagy már kérdeztem?
Számla odaért?
Hát te ritka hülye vagy ma!
GSXR 1100 forumon pezsgöt, meg motorblokkot bontanak! Váltó eseteleg valakinek?
Üdv .
Lehet hogy sikerült megoldanom itt a közelben.
Az adatlapomon rajta van az elérhetőségem.
Látod Maxxy már rég mondtam, hogy nem nyerő a géped színe!
Vazz, a rodeoride-nál tegnapig volt egy 2 éves FA, bemutató motor, 1.8-éert forgalomba helyezve, givi oldaltartókkal. Kb 3 hónapig árulták....
(figy......most csak halkan súgom: hamarosan jön a hozzászólása: "Még a mentőben is ütni foglak")
Abszolút egyetértek az előttem szólókkal.
Mondjuk hirtelen nézve a legolcsóbb 1250FA a reálmotornál is 2,6 milla.
Beragadt akciózott modell.
Nem biztos hogy adják hozzá a dobozszettet.
A listaára most majd 3 milla.
Ez azért egy nagyságrendel drágább mint egy rendesen leinformálható próblémamentes használt.
Ebből a különbségből jó sokáig lehet üzemeltetni a gépet.
Bár ha újszagú érzés és0 kilométeres gép átvétel iránti boldogság a fontos nem szóltam.
Szia! Én tavaly kipróbáltam egy nyílt napon az általad kiszemelt FA modellt. Nekem egy kicsit keskenyebbnek tűnt a fejidom része a klasszikus banditához képest. Azért elnézve Maxxy motorját és felszereltségét, állapotát, azért elgondolkoznék rajta mert csak durván számolva az extrákat nem kevés pénzbe került. Tudom én azt hogy egy használatmotornál nem fizetik meg az extrát. Viszont FA-modelt megveszed és felszereled akkor majd rá jössz miről is beszéltem.