Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

35592 hsz. 1425. oldal
Gs ről van hirdetés linked? ismerősnek megmutatnám, még csak érdeklődés szintjén áll a dolog, de.......:)
Üdv Mindenkinek! Tegnap óta Én is csatlakoztam a Suzuki banditákhoz, igaz hogy csak egy kis 400-ast vettem de nagyon tetszik a dolog .Két év kihagyás után ültem ismét váltós motorra.Ha kérdésem lesz remélem fordulhatok hozzátok. A doboztartó engem is érdekelne, nem tudja valaki hogy melyik hozzászólásban van róla kép, magam szeretném elkészíteni.
Úgyhogy csinálsz magadnak vagy csináltatsz egy vállalkozó kedvű lakatossal.

Nézz vissza pár oldalt, valaki nemrég tett fel képeket ahogy magának csinált doboztartót.
Helló nekem egy 400 as banditom van az lenne a kérdésem hogy ezekre a típusokra lehet dobozt meg bukócsövet rakni, mert nem nagyon látok olyat.
De itt egy másik is akkor már:

Bandit

tomtom ülés, dobozszett, sportdob, tanktáska, túraplexi, mi kellene még?!

De az FA akkor is jobban tetszik, csak a rodeoride-osnál beszámítási gondom volt, de úgyis lesz még ilyen, szerintem...
Igen, pont erről beszéltem, csak nem akarta beszámítani a GS-em, amíg az megvan, addig meg nem tudom megvenni, sajna...
Bocsi kicsit az offért.

Eladó egy AGV Skyline matt fekete XL-es bukó, egyszer sem használt csak kibontott, 60.000 FT.

Szeged vagy utánvét

Németből rendelt (fc-moto.de), eredeti ára kb. 250 EUR
Shox-os ára 79.900

benzol1kukachotmail.com
Aszittem ezresre elég a megfontoltság.Tépni túrázva is tépem.Kár hogy fingom sincs a miértekről és hogyanokról de jól szórakozom.
Lehetne...eddig csap cserére 2500Ft+anyagköltség/db árat kaptam garanciára nem adtak egyértelmű választ. Tehát vagy veszek egy utángyártott "kazánlemezből" esztergált utángyártottat vagy újra szegecseltetem
Eddig az utángyártott felé húzok.
Értem én! Csak azt mondom, hogy ennek az utángyártottnak a mintájára lehetne akár esztergáltatni csapokat is bele az sokkal olcsóbb lenne. Én mielőtt felraktam az új tárcsákat méretet is vettem az egyikről, hogy meglegyen hátha kell.
A gyári tárcsának koptak el a csapjai (szegecsei). Az egész tárcsát akarom cserélni. A csap cserére a motorrad-ba mondtak kb60-at a két tárcsára.
Reszeljünk!
Pályára nem túrázni jár a nép, hanem téééépni a gáz
Hát mondjuk ezt elég túlzásnak tartom, mert azon a tárcsán amit linkeltél már nem szegecsek vannak, hanem esztergált csapok aminek az egyik oldalán egy lapos fej rész van, a másikon pedig egy rugós alátét meg egy seeger gyűrű. Ha jól belegondolok valami jó anyagból is max egy tízesből kihozható.

Persze ez megint a "reszeljünk laposvasból kutyacsontot" effektus.
Nemtom. Holnap utána kérdezek látta-e valaki.
köszi a szakértő segítséget mindenkinek!
nemsokára belevágok a szinkronba csak kell még 1 légszűrő...
Nemigen.Ha az embernek van önkontrolja akkor lehet menni megfontoltan is ezres motorral.Nem kell tövighúzni a gázt.








jaja, nekem is bőven elég a 600.
az ezres sportmotor sok lenne a 650-es bandi utan, ráadásul egyből a pályára...
Mióta egyszer egymás után mentem gixer 600-zal meg 1000-rel, azóta azt mondom, a 600 kéne pályázni. nem mondom, hogy nem jönne be az ezren a kigyorsításkor 3-ban lefejelni próbáló kerék, de én sztem sosem nőnék fel hozzá kanyarokban.
igen, valami játszos 600-as.
erosebb semmiképpen sem, szorakozásra kell.
Mi lesz pályára, valami 600?
Gyere el jáccuk le!
De inkább bambizzunk egyet!
daty!

Téged is ütlek még a.....