Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.
Jólesz nekem.
Volt napszenyósom.A végire rühelltem.
Egész motorozás alatt csak le fel lökdöstem nem a géppel törődtem úgyhogy megútáltam.
Elég a kicsit füstös plexi.
Ezekszerint nem shubi de nekis a 2-es metró.
Van az új shoei Neotec vagy mi a fene,na ,ha az felbukkan a német ebayon 30 körül akkor szólj ,ámbár rohadt drágán adják,lehet ,hogy már ahhoz motor sem kell.Tudom te a subit mondtad,de hátha
Én Ózdon voltam egész jó idő volt,legalábbis nem volt jeges az út
10-es skálán 9-es,mert nincs benne napszenyó.A Multitechez és a Raid-hoz képest rohadt csendes..azok .Érdekes nekem aC3-as subbi is hangosabb volt
Akkut betettem, pöcc-röff egyből!
Igaz, csak 81 km lett a vége, de isteni volt, pedig itt északon nem igazán volt gatyarohasztó hőség!
Szél van...............ezt vagy megszokod vagy veszel burmanust.

A mostani marushinból most jött vissza egy kis aprópíz.

Most vagy veszek abból egy carbon RS2-t vagy ez.

Namindegy.Kiállításon ha lesz kirakva felrakom a tökfejemre és kiderül.Raid2-t felvettem az jó volt de hangra nem teszteltem.
Sisakot neten nemmerek venni.
Még a bolti próbás cuccal is fürödtem már be.
Te, én még a kezembe sem fogtam olyat. Norbunak van, Őt kérdezd.
Ha azt nézem, hogy még mindig bukkannak fel sosem használt "NOS" Schubert Speedek 30 rongy körül a német ebayen, addig nekem biztosan nem. De ha már nem lesznek...hát nemtom. Nekem a legfontosabb, hogy füldugós buzizás nélkül csend legyen a sisakban. Meg kényelem, meg hosszútávú tartósság. Jelenleg úgy tűnik a csendre csak a schubi figyel. Volt egy régi shoei-m egy pár hétig, azátn rájöttem, hogy nyomja a fejem nagyon, így továbbpasszoltam. Viszont próbáltam a nagyvason is a robi mellett, valami brutál hangos volt.
Áhh.............keresném...............lehet itt pü-t írni?


Amúgy egy tizes skálán mennyire jó a qwest?
Megér 100 rugót?
Tibi_UA -t keresd, írok neki privit
Tudják.Csak nem érdekli.............konkrétan leszarja.
Az ár ami számít.
Hogy át vannak verve a leharcolt,visszatekert órás lomokkal?
Senkit nem zavar a tescos darálthús korában.
csabu!

Csak az a baj,hogy ezt kevesen tudják!
zöldi!

Igen! Teljesen ingyenesen megoldotta a csajszi/Mariann/,és szerintem nagyon tuti lett így! A görög túrán nagyon jó volt ülni rajta,és kényelmes volt! Mindenesetre a gyári ülés ehhez képest egy fapados szar! Aki sajnálja azt a 15 pénzt arra hogy konfortossá tegye a motoron ülését,az meg is érdemli!
Srácok............régebben volt egy fórumtag aki mintha tudott volna jóárasítva shoei qwest sisakokat.
Vajon most is tud még hozni?
Látom kész lett az üléstoldás elöl.
Ez így igaz. Kevés motornak van ilyen gondos, alapos és precíz gazdája, mint amilyen te vagy. Az ilyenektől kell motort, autót venni. Maxxymális becsület és korrektség. Ámen.
Üdvözlet köreinkben!
Köszi!
Varj par hetet es szokott lenni autos-motroos akcio a Lidl-ben, Aldi-ban. Osszel tok hasonlo volt mindkettoben, az aldis 2000-rel olcsobb volt.
Addig meg bikazd be es gyerunk motorozni.
Üdv a csapatban!
Hát..egy biztos, hogy nem fegyveracélból van!
Légy üdvözölve!
Üdv minden Banditosnak.
Én is nemrég csatlakoztam a táborotokhoz egy 2004-es kiadású 600N Bandittal. A 2009 nyári hozzászólásoktól kezdődően elolvastam a fórumot (ráment pár napom...), sok jó ötletet, tanácsot jegyzeteltem ki magamnak.
Ma kapott új olajat ( Repsol Moto 4T Sintetico 10W40), és olajszűrőt, egy kis Puig plexit, szerelők átnézték, úgyhogy felkészült motorral kezdem a szezont :)
Az Ő bukógombájuk nem ér le, pedig feszítik rendesen, és még benzinből sem eszik sokat a gép.
Blokk alól vedd le,tuti,hogy leér még a lábtartó előtt!