Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki volt ma bent nálunk innen! Remélem sok balesetmentes km-t tölt majd az úr az új ruhákban! Viselje egészséggel, és széles utat kívánok neki!
nemtud valaki egy kapcsolási rajzot bandit 400 feszültség szabályzóhoz? megköszönném saját kezüleg akarnék készíteni mert az enyém bedöglött!
Kösz.
Nem, tartalékolok, jövő hétvégén két napos papás+mamás guriga a tótoknál.
A gumikád, épp azon gondolkozom, hogy felteszem magamnak és meglépek vele :DDDD
szevasztok!
én jól megszívtam megint! alig vártam hogy leműszakizzon a motor és jó idő legyen meg hétvége.
mára meg ledöntött valami dögvész hogy @szná meg!
szia !
Irányitotam valakit olajal kapcsolatba hozzád
Ha ugygondolja biztos ir
Te nem gurulsz valamere ? Motorozhatnékom van .
De ugye bandába csak jóbb
megvan!
Lehet, de így nem tudom megítélni.
Az biztos, hogy az Apriliáé az már gyenge, ha három köszörülésből nem indul be, akkor nem nagyon forgat már!
Azt csak nem kellene neki rendesen feltöltöttnek érzékelni nem?
Valószínű, hogy holnap átviszem egy műszerész haveromhoz, hátha ki tud rajta mérni valamit.
A kérdésre a válasz: Loctite 243, oldható menetrögzítő. Pucold jól ki a menetet, aztán száraz csavarra egy vékony karika, és mehet be, aztán nyomatékra húzás, és kész
Akkor én rohadt kövér vagyok, 3 centivel magasabban és 20 kilóval nehezebben
István gombájáról van képem, küldjek?
Akkor viszont lehet, hogy nincs is lemerülve és a töltő töltöttnek érzékeli...
Nem volt nagyon halott, sőt a -10 fokos reggeleken is beindította kettőből a DL-650-et.
De kipróbáltam a kis Apriliám akkuján is, ami szintén indít még, de már rá férne egy "rendes" fullra töltés!
Szóval szinte 100%, hogy gyári hibás lesz a töltő!
Nagyon halott akkura tettétek? A vezérelt töltők az akkura kötésnél küldenek egy meghatározott fesz felfutást az akkura. Az az alatt változóan felvett amperből kalkulálnak. Ha egy akku nagyon halott (10 volt alatt), akkor gyakran a töltő nem "érzékeli" és nem kezdi el tölteni. Ilyenkor segíthet egy nagyobbacska kondi párhuzamos kötése az első fél órában.

Csak egy tipp volt, nekem már segített. Ha a töltőt halottnak ítéled sok veszteni valód nincs...
Próba nélkül,hogy fogod tudni milyen a tapintásérzet benne?
Semilyen motorosruhát nem vennék próba nélkül..........na jó,esetleg zoknit!
Kell vennem egy pár új kesztyűt. Netről kell rendelnem, mert a közeli boltokban, nem találtam színben nekem tetszőt. Felpróbálás nélkül bajban vagyok a méretekkel. Találtam két mérettáblát ITT és ITT.
Átlagos testalkatú 185 cm magas, 75 kilós vagyok. Ha a táblázatok alapján megmérem a kezem, akkor szerintetek passzolni fog a méret ?

Továbbá tettem fel egy kérdést ITT, ha tudtok segítsetek, köszi.
Még annyit hozzá: ha nagyon gyenge az akksi és a piros világít, amikor elér egy bizonyos töltöttségi szintet, automatikusan átvált sárgára, és a végén zöldre.
Sziasztok.
Az én töltőmön is 3 színű led van. A piros akkor világít, ha nagyon leszivatott akksira teszem a töltőt és sárga ha kevésbé. A zöld akkor világít csak, amikor teljesen befejezte a töltést, és lekapcsolt.
Látod, de neked legalább a zöld elalszik, ha feltöltődött!
Itt meg semmi....
Méregesse a fene, 7főn kicseréltettem.
Igaz, postaköltsége lesz, de ez van, ha valaki neten rendel...
Semmi baj, köszönöm, hogy segíteni próbáltál!
daty!

Az enyémen nincs sárga,csak zöld és piros! A zöld akkor világít amikor tölt! Ha befelyezte a töltést akkor a zöld nem világít! Mondjuk a sárgát én sem értem!
De azért multiméterrel ki kellene mérni összedugott állapotban,hogy biztos a töltő szar-é?
Akkor nincs elméletileg szerelés nélkül lehet benne cserélni ha van ,vagy max egy csavarintás és ott kell lenni
Csak egy tipp akkart lenni de nem jöt be sajna
Hát...nem lehet szét szedni a töltőt, meg így, hogy garanciális nem is akarom.
Bocsánat hogy bele szólok .
De nincs biztositékja a töltödnek lehet hogy kiment és csere után müködik
Nem mondom hogy mindegyiknek van de látam sok olyan tölöt van
Na szóval semmiféle rossz polaritás és oxydos saruk nem voltak, egyszerűen nem világít a sárga, és szerintem nem is tölt.
Tehát megint rendeltem neten egy használhatatlan kütyüt, szerencsére üzletből, úgy, hogy 7főn küldöm is vissza!