Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivel fellendült a bukógomba projekt
a hétvégén csinálok pár képet az István által készített konzolról és a gombáról is ,hogy lássátok milyen is
én "elesel" koptatót raktam bele úgy néz ki mint ha egy komplett "elesel" kitt lenne
Szép szürke.
Ehhez mit szóltok?
Bp. 6.ker. jókai tér...2 tömítés készítő is van egymással szemben és van olyan jó mint a gyári ha nem jobb és a töredéke az ára. Vinni kell a levett tömítést és megcsinálják ha van külön kérés tuningból kifolyólag akkor azt is mint pl a belemezelés 1 vagy mindkét oldalon bár ez gyári gépnél felesleges...
Urak. 650es , olajhűtéses Bandithoz hengerfejtömítést honnan volna érdemes rendelnem? Gondoltam tud valaki valami olcsóbbat mintha full-gastól megrendelném a gyárit
60.000-ra gondoltam a 2-ért
mennyiér adnád?
Sziasztok !
Van 2 felesleges LeoVince SBK ovál dobom eladó (hayabusán volt -16.000 km -t ment),ha esetleg vkit érdekel .
video :
Szia István!
Felület kezelés a jelen állapot, jövő héten publikálok pár képet róla és aztán várom a jobb és még jobb ajánlatokat a termékre :)

Üdv
Ez még a múlt évezredböl való!
Ok. Azt is megszakértjük, mert lehet, hogy lyukra futottunk, de akkor küldöm vissza.
Akkor tegyük holnapra a benyacsap szerelést és a gombádat is jól megnézem majd
'92-es FZR, vagy 2002-es Fazer? Mert a kettő diszjunkt halmazt képez.
Szeva mikir!
Nekem tegnap jött meg a bukógomba, még nem láttam, mert a Robinál van (Fazer 1000) aki volt velünk szombaton motorozni.
Ma este elhozom, jó ára volt, de a Robi az övétől nincs elragadtatva.
Egy garnitúra 1200-esre való jóárasított bukógombára én is jelentkeznék
Nemááár, te is eltévedtél a mellébeszélésben! Az utolsó paraméter: szinte ingyen! Innen már vitatkozhatunk: Lemondok az extra festésről, ízesítésről, szagosításról, kellő -az alapárból visszaszámolt- árengedményért persze

Mostanában ez dívik: hasba akasztanak a lényegtelennel és az igazán fontosra már nincs az embernek türelme, ereje, ingere... Mindenhol!

Akkor trancsírozzuk a cuccot!
Ok! akkor egy hello kitty-s rendel! Cím: Kék Osztriga bár?!

Roncsolhatjátok ahogy akarjátok, Ha éppen a Pancsiba nem lenne jó! ( Nem kérem vissza!)
Kb 92-es Yamaha Fazer 1000. Szóval kb akkori fejlesztés lehet mint a Gixer váltó. (Ez már emlékeim szerint dobálta az 1-2-öt , lehet is látni a legömbölyödött kapcsólókörmöket-zsebeket, ezért cseréltem anno a barátom motorjában anno a 90 évek végén. Azóta csak a padláson rohad szó szerint. Szégyenlem is érte magam.)
Esetleg engem érdekelhet a bukógomba. Hello kitty-s festéssel, rózsaszín alapon lila csillagos háttérrel, eper illattal, áfonya ízzel, szinte ingyen

A csomag megérkezett. Hamarosan mérjük és jelzek. Egész érdekes kialakítású váltó ez. Pontosan melyik típusé?
aprór=apróz
A fóliást, KECSKEMÉTEN és PESTEN jól el lehet adni.

De a vége, amit már el aprór, azt igen, 180-200 ft;

Csak hogy az, sok meló mire megszed az ember 50 vagy 100 kg.

És nemis olyan lédús mint a nagyobb szemek.
Én nem tudom, de azt mondta, hogy mindenfelé fóliasátrat látni.
Fadd,helyiség Tolna megyében.
Állítólag tavaly 180 Ft./kg. -ot akartak érte adni a felvásárlók.
A termelők erre azt mondták (jogosan), hogy akkor ott rohadjon el a földön. Nem tudom, hogy mi az igaz belőle, de egy pár litert jó lenne főzni.
"Azt is mondta, hogy Fadd a földieper hazája"+

Fadd, nem értem!
"szép érett eper jóárúsítva" 1 500 huf/kg a nagybanin.
Abból nem éri meg. Viszont az apróból, ami szezon végi már igen.
Csakhogy az már nem egy nagy nennyiséget ad le.