Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ilyen:
Nekem ezt honnan kéne tudnom? Ha küldesz 3 dimenziós modelt a bukócsöröl, meg a motorodról is, akkor én hozzáteszem ennek a modeljét és megmondom hogy van-é átfedés vagy nincs.

Minek neked egyszerre a kettö? Dupla kontonban szoktál hágni is? Vagy te raksz azért a tubeless gumiabroncsba a "biztonság kedvéért belsö tömlöt"?
Daty ne bosszants fel!
Én évek óta ezt használom:
http://www.darazsgarazs.hu/hir...
Ha van rajta gyári bukócső, a mellé még fel lehet tenni?
Elfér rajta egyszerre a kettő?
Ne baszarints el annyi áramot, főleg, hogy sokat is mész. egyszer töltöttem a bandi aksiját, ha jól emlékszem, tavaly. Ja, nem kétszer. 6.5 év alatt. Még mindig huszárosan teker, indult -10ben is.
Nem tudom, hogy hogyan tölt, valami LED-ek vannak rajta, de inkább lefotózom, és meg szakértitek!
Egyszerűbb venni 2-6 ezer forintért egy automata töltőt, ami leveszi a teöltőáramot, mint szétküldeni az akksit egy fixessel, 'turbó' üzemmódban.
Igen az Aldi & Lidli árul ilyen töltőket és kimondottan motor progi is van rajta...Ezek igen intelligens processzor vezérelt töltők és ha feltöltötte az aksit akkor csepptöltést biztosít. Egész évben rajta van a mocin és az aksi még mindig a gyári. Ne hogy hazavágd egy autós töltővel az aksit nem ajánlom. A haveromnak egy ével fiatalabb a motorja és mér tavaly cserés volt neki. Én ezt a típust használom!
Hello!
Lassan elkészül a gombaszett az 1200-es, és hasonszörü társaihoz.

Ha esetleg volna lehetöség, lehet kreálnék valamit 650-1250 vizes gépekhez is.
Kb a linken lévö lenne az alap.
http://cdnxl1.louis.de/shop/zu...

(úgy néz ki a 650-1250 -é azonos alaplappal van, kompatibilis)
Èrdekel esetleg valakit?
Emailt kérnék érdeklödés esetén a részletek tisztázásara mindeféle kötelezettség nélkül.)
Üdv

István
Nem kéne.Én vettem talán 4 rugóért Aldiban töltőt 2 hónapja.Kocsit,motort külön programon tölti.
Szabad....ha automata akkor figyelni sem kell ha fix amperrel tölt akkor mindenképp kiszámolva az időt időben levenni.....viszont 10%-kal kell tölteni így ha fixen tölt akkor az ugye 1-1,5 amper lehet....az autóstöltők nagyrésze 3-6 amperes...
Én hagyományos töltővel töltöm, eddig bírja.
Segítene valaki abban a kérdésben, hogy a motorjainkban lévő "felnyitni tilos, " savval átitatott üveggyapot akkumulátorjainkat szabad e régi, hagyományos töltővel tölteni, vagy kénytelen leszek beruházni valami újra?
Fikázásra előre számítok, és a válaszokat előre is köszönöm!
Köszi Nem vagy közel , de legalább kirándulok egyet
Pálesztursz ,
Csörgök hogy mikor mehetek ,egyik hétvégét kiválasztom
Én ilyet nem merek ilyen futás mellett. Szedtem már ki banditból kellemesen korrodált testő gyertyákat, tiszta para lenne, majdnem 8 évet bent volna :D
Nem kell.De azé köszi.Majd 2 év múlva.
Én tudok neked olcsón szerezni gyertyát.
Ha érdekel, akkor adatlapon van elérhetőség.
Nem hiszem, hogy behúzott, tiszta a lelkiismeretem.
Amikor néha megszólal, akkor is csak annyit mond, hogy nyugi-nyugi.
a gyári túl nagy, nem fér be a tank és a henger közé. amúgy most jöttem meg a szerelőtől már szuperál a vas. a gyertyáknak nem volt baja, a bal oldali két karbinak volt leragadva a membránja. az egyik kevésbé a másik elég rendesen. a légszűrő felől kézzel lettek megmozgatva. viszont a légszűrő nagyon retkes ki kell cserélni /17e km/ nagyon macerás volt visszarakni a légszűrőház tetejét elszórakoztunk vele.
nekem nem kell magyarázkodnod ,de azért a kakirelé behúzott ugy látom

Hát ide aztán jöhetnek.
A fotón az látszik, hogy van pár darab 5 literese üveg, ismeretlen eredetű folyadékkal, és az üvegre rá van írva, hogy 90%-os citrom, ananász, szilva, sárgabarack, stb.
Hogy mi van benne, az akkor derül ki, ha megtalálják.
Ha megtalálják, megérdemlik.
Hát felesleges az iridiumos.Túl drága.
Legalább látom néha a hengerfejet.
Sszerszámkészletet nem adnak.
El se férne benne sehol.
És én 3-at veszek a spór miatt.
Én 45e.ként cserélem az iridiumost.....
Én azt hiszem, hogy 60 fokosnál nem lehet erősebb, és nem lehet egyszerre 50 liternél több.
Nálunk nincs 50 liter, mert megisszuk meg elajándékozzuk.
El nem adok, mert azért a pénzért amit kapnák érte nem csinálnám.
Csak azért főzöm, mert így tudom, hogy mit iszom. Annyi szemetet vettem már, hogy inkább főzök magamnak.