Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

István is ilyet gyárt!
Kösz
Azért ez jóval feljebb van! Igaz nem volt olcsó,de legalább minőség!/LSL/
piti 1!

Az a motor alatti gomba szerintem nagyon gázos! De Te tudod! Én biztos nem tenném fel!
Igen de a rohadt ABS-es meg 116 szemes, nem tudom miért. Amúgy nincs semmi gond, én voltam a hülye mert nem vettem észre. A különbözet meg ha jól emlékszek 1000 ft volt, azt meg idd el
Hát éppen ez a bajom, de ha kicserélem 8.8-ra akkor is valszeg túl hamar le fog érni. Ergo úgy szar ahogy van. Aszem ez kidobott pénz volt.
Ha a blokkba nem legalább 8.8-as a menetesszár akkor az a rezgéstől el fog törni valószínüleg...a keréknél nem akkora gáz...
Szép estét Banditák!
Felteszem a fotókat a bukógombáról, ahogy ígértem.
A tengelygombák tartója sima 8-as menetes szár, ami már a meghúzáskor elgörbült, ezért kalapáccsal kellett beállítani.
A motor alatti bukógomba tartója is 8-as menetes szár, amit ráadásul az egyik blokktartó (acél) csavar helyére kellett becsavarni.
Mikirrel megszakértettük és megállapítottuk, hogy valószínűleg hamarabb leér mint a lábtartó, de ez valószínűleg nem fog bekövetkezni, mert addigra elhagyom a blokkot.
Örülök neki, hogy megérte a vételt!
Várjatok még egy hetet és publikálom a képeket a gombáról :) István féle, ha így ismeri mindenki már a témát :)
Hallod, mekkora már, hogy megvettem tőled a Givi platnitartókat. Egy bontott volt fent, amiről hiányzott pár ricni, mikor feltettem, se sosem volt bele baj. Múlt héten megdurrantottam a dobozt, lenyalta a ricniket. Úgyhogy tegnap leflexeltem a régit, és fent a szép új, köszi!
Update: A katalógusom (http://www.jtsprockets.com/cat...) a K5-K6 légolajosra 112 szemest ír, a vizesre meg 118-at, ettől mondjuk még nem vagy kisegítve Bocs mégegyszer
Hú basszus, bocs, elnéztem. Küldd át a számlaszámod, utalom a különbözetet, elnézést.
Köszi az infót!
Azért kérdeztem, mert használtan akarnak most egyet (ami a képen van) rám sózni annyiért!
Köszi, egyenlőre még érdeklődés szinten vagyok a dologgal, nem szedtem még szét a motorom hogy a kezemben legyen a cumó, meg a pénz amibe kerül :D
Köszi, akkor lehet,hogy ez lesz. Legalább tudok kicsit le vetetni a vastagságából is.
4-éve vetem 5-rugó volt.
Hali,én már egyszer tárgyaltam ezzel a legénnyel,de sok jó nem sült ki belőle.Hagytam a dolgot,és most kiváncsi voltam hogy Te mire jutsz vele.Úgy látom sokminden nem változott.Egyébként rengeteg ilyen "kokler" probálkozik.De hát itt vagyunk a nagy xxi-ik században.
Szia Zöldi!
Most akartam feltetetni a láncot, amit múlt hónapba küldtél, de kiderült hogy 118 szemes helyet 112-est küldtél. De az itteni boltossal megbeszéltem hogy holnapra hozat 118 szemest, csak az árkülönbözetet kell kifizetni. Ilyenkor megfizeti az ember a tanulópénzt ha bamba, de hogy egyáltalán nem tűnt fel hogy 112-es van ráírva?
Nem dobsz fel róla egy pár fotót?
Gyuri!

És te mennyiért vetted?

Üdv!

Daty
A visszanézed a HSZ-et [34969] február 28. 13:50 akkor láthatod hogy az enyém tökre ugyan ez teljesen meg vagyok vele elégedve.
15e-ét tudok athenát, nem tudom, a gyári mennyi.
Szép napot Banditák!
Tegnap megjöttek a bukógombák, ma felszereltem a lovamra.
Annyira gagyi, hogy a csávó aki gyártotta, komoly sikereket érne al Kínában.
Itt rendeltem a sportmotoron, mindenkit lebeszélek róla.
Azért nem küldöm vissza, mert gondolkodom rajta, hogy elküldöm a Fábrinak a dizájncenterbe.
Úgy áll a motoron, mint tehénen a gatya, amire meg kitalálták, teljesen alkalmatlan.
Megint beigazolódott az a szabály, hogy olcsó húsnak híg a leve.
Később teszek fel róla képeket.
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Most, hogy jobban megnézem....tényleg!