Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamit valamiért
Mondjuk el bírom képzelni, hogy mennyire robotzsarusan lehet benne közlekedni / gyalogolni Cserébe viszont faszányosan körbefogja a lábad
Ez tényleg jó csizma
Új sisakra mostanában nem vágyom. Csizmára annál inkább, mert a SIDI Vertigo Corsám már eléggé kopottas...Lájk
A Nolan elit márkája,de ez nem felnyitható,amúgy láttam,tényleg nem rossz ,legalábbis kézben,mert felvenni nem tudtam.(xxl-es a sisakom) ez a férfi méret..
Az Xlite az a Nolan-hez tartozik, nem? Valaki élménybeszámolt, hogy a Nolan felnyithatós sisakok eléggé "nyekergősek"
Jó az Shoei a király!Mondom én itt a havernak de ez is azt az Xlite micsodát akarja...
Élménybeszámoló. Az XR-1100 arcpárnái eléggé nyomtak a vásárlást követő hetekben. Már azon gondolkoztam, hogy rendelek egy számmal kisebb szettet, mert úgy néztem ki, mint egy hörcsög. A használat során azonban idővel megengedtek, idomultak az arcomhoz.
Elég durva
Vmi új típus,talán 702..
Egyik ismerősöm most vett vmi Xlite-t vagy mit,áradozik róla,pedig már volt egy pár sisakja
Hamarosan a magyarországi SHOEI forgalmazónál is lesz NEOTEC. Az ára "mindössze" valami ötszázakárhány EUR lesz. Lehet örvendezni Szerintem a japók mostanában eltanulták az árképzést a Schuberth-éktől
Jó lesz a pár hét ráérek nem kergetnek.L-es.Olyan foroma golyófejre.Nem csúcsosra.59/60-as.
Fekete,szürke,jobbára sötét de nem vagyok mintafanatikus.Így lehet a sima fekete.
Motorkiállításon belepróbálom a tököt a nyakamon egybe az lesz a biztos.
Előre is köszi.
Ha mondasz egy színt, meg egy méretet, akkor pár hét múlva reflektálok (azért nem hamarabb, mert bürokratikus okokból kifolyólag átmenetileg korlátozott a mozgásom)
Majd kialakul.
Kéne valami lassacskán.
Az igaz,meg előtte próbálni is kéne
Szoktam olvasni (na jó, elsősorban a képeket nézegetem meg ) külföldi motoros magazinokat (pl. CycleWorld, Fast Bikes, Sport Rider) A "Motorcyclist" valamelyik számában láttam az ARAI egyik modelljének hírdetését, speciálisan hosszúkás fejű fószereknek ajánlják a formája miatt. Ha valakit érdekel, megkeresem a hírdetést.
Plusz posta.
Az már elfogadható ár.
Méretből mostanában nem túl nagy a választék náluk...
Kicsit erős.............hátha.................ebay-en már láttam 75e-ért is egyet.
Qwestel mi a helyzet?
A fehér és a fekete 99eft az imetben.Mondjuk én az FCmotonál vettem,de akkor többet ért a forint.
SHOEI XR-1100 sityakot használok 2010 ősze óta. Füldugó nélkül, naked motoron, hosszútávon (pl. autópálya) nem bírom a zajszintet. Az is lehet, hogy túl érzékeny a fülem Cserébe nagyon jó a szellőzése, meg nagyon szép a formája. Szerintem zajosabb, mint az elődje, az XR-1000 (olyanom is volt) Van most egy Multitec-em is, az még zajosabb, cserébe tankoláskor, határátkelés / útlevélvizsgálat során nem kell állandóan lecibálni a fejemről. A zajt meg leszarom, mivel Alpine füldugót használok
Én örültem mikor megszabadultam a subbitól....Nagyon gagyi volt ehhez képest és érdekes még a C3-as hangosabb is volt mint a QWest....