Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia atala!
Nem az enyém a főző, hanem a cimborámé. De nincs egy órája, hogy arról beszéltünk, hogy a következő a földieper lesz. Azt is mondta, hogy Fadd a földieper hazája. Nekem dolgozik ott pár kávégépem, ezért már szóltam is az ismerősöknek, hogy kellene 100-200 kg. szép érett eper jóárúsítva.
Kész lett a mandarin is, 13 liter lett belőle.
Egy kis off....Eper pálesz hmmmm...Nálunk erre azt mondanák a jó pálesz nem tudom szilvából lehet készíteni, ha csak valaki járatos e téren akkor bizonyára ez a név hogy Tarpa & Panyola eperfahordó, azok tudják miről is írogatok. Az árakat ne nézzétek!
Tavaly télen unatkoztam, ezért beújítottam egy GIVI bukócsövet. Mint kiderült jól tettem - megmentette az oldaldeknimet: következő nyáron elcsúsztam egy olajos/nedves körforgóban, mentem kb. hússzal. A bukócsövön / kormányvégen csúszott a motor, meg a műszeregység kapott egy kicsit. A nem túl jó minőségű képen látszik a sérülés.
Azért bízom jobban a csőben, mert a gombával ellentétben három helyen csatlakozik a vázhoz. A hátulja meg van emelve 35 mm-rel (kutyacsont), szóval nem félek, hogy a bukócső leérne kanyarban, amúgy sem vagyok akkora kanyarvadász
Kezdem a listát.

atala
Szia, piti1.

Én ilyen alapanyagból készítek, szerintem, jó cuccot!

De a te főződdel is kipróbálnám, azzal még tutibb

lenne
Na ezt + most találtam:

http://www.grando.hu/olomakku-...
Köszi Maxxy!
Köszi István!
daty!

Én a kis csepptöltőt használom/2990.-/ a robogóhoz,meg a bandihoz,teljesen jó!
Bocs...5900.-
gyorgy 74!

A Lidl-ben is szokott lenni szinte ugyan ez,csak kicsit más a háza! Én azt hiszem 6900-ért vettem,és nagyon tuti! Az autóra használom,mert a mocira van egy kis 300mAh csepp töltőm,ami folyamatosan be van gyugva a szivar gyújtóba!
Itt vagy szinte minden nap, már millioszor kielemeztük a kettö közötti különbséget.
Amúgy nézd meg még hozzá nem értö szemmel is látszik, hogy melyiknek van több gyártási ideje, egy hajlitott -hegesztett csönek, vagy több mart-forgácsolt eloxált alkatrésznek? Meg az acél a drágább vagy az ötvözött aluminium? Ès akkor ha ca. mindegyik ugyanannyiba kerül, vajon melyiken lehet többet keresni a szalon szempontjából?
Érdekes mi?
Pontosan!
Akkor ilyet kell venni?

http://www.lidl.hu/cps/rde/xch...
Érdekes amit írsz, de ha nem akarod, nem kel belemenni, de mondjuk nem értem.
Ha a bukógomba lenne a jobb, akkor nem bukócsövet kínálnának hozzá azonnal a szalonban...

Szerintem.
Tavaly raktam bele,jövőre cserés lesz...
Szevasztok Banditák!Nekem is Lidl-is töltőm van azt mondja a müszerész haverom,hogy nagyon preciz szerkezet egy a problémám ha nagyon le van merülve az akksi nem veszi észre bár ha 7,5 volt alá merül megette a fene az egészet de édesanyám Fiatján már jártam igy és még ideig-óráig tudtam használni./rövid ideig másik töltővel "megbikáztam"/utána a Lidl-is töltővel feltöltöttem.Piti nagyon preciz a szerkezeted ezért pár évvel ezelőtt a fináncok agyonlőttek volna.Szivesen leminősiteném az árut de azt hiszem egy hétig sem találnék haza!Bár Baja az egyik kedvenc városom pár évig ott éltem./kölök koromban/
A fateromnál van learchiválva a gépsas, nem én fizetem ott a villanyszámlát. Egyébként meg csepptöltésen nagyon keveset fogyaszt. A szezon kezdetekor nem kel melléállnom a nagy BMW-vel mint a haver és bikázni hogy életre keljen Két évente cserélte és szidta a japcsikat.
Nekem is ez van
Sajnos nem tudok menni.
Amúgy mindkettő igaz.

A tavaly őszi GSX talin ittam Rosejblee-féle mandarinpálinkát. Az nagyon finom volt.
Lehet, erre játszik. Addig akarja szétküldeni, amíg garis :D
Ha nem akarod szétfőzni az aksit akkor ez felejtős kategória.
Nem!
Egy bukócsönél minden jobb! (így pontos)
De most ezt nem akarom újra elinditani...
Gondoltam, kettő biztos jobb, mint egy!