Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra nem válaszoltál, hogy honnan küldték.
Jaja!Nekem is fura volt a billegés amikor a PRII felkerült először a Banditára...Azt hittem menet közben is ringat a víz...Mire felértem a 2/a végéig, már tudtam szeretni
Hát...ez érdekes!
Hali!
Ezt hogyan csinálod?
Az enyémben 11 ezer van és még olyan mint ha most tettem volna fel!
Basszus, a csomagolást már kidobtam, így most szívhatok a formaleválasztó miatt!
Tudod István...tanulok, okosodok, gyorsulok!
Amúgy meg azért döntöttem ilyen gyorsan, mert ugye a Z6-ról már tudom milyen, és meddig tart.
(Most 10.500 van benne, és még elmegy sztem vagy 2.000 km-t.)
Most meg majd megtudom, hogy ez milyen, és a "hírös" 2ct mennyivel is tartósabb!
Na meg nem volt elhanyagolható az ára sem a gyors döntésnél!
Érdekes, mert itt a "hideg, sötét" BAZ-ban is 14 fok van!
Csak még nagy a sár, nem tudom kihozni a garázsból!
Na meg mondjuk víz átfolyás is van bőven!
Èn csomagolással együtt raktam volna fel a gépre, akkor nem kéne aggodni a formaleválasztó miatt az elsö métereken!

De hogy ilyen hamar döntöttél ezen gumi mellett, kicsit hosszabb küzdelemre számítottam.
Van is belőle +11.Szeretem mikor elmondják már hétfőn a hétvégi időjárást!Gyakorlatilag jó,ha a másnap összejön nekik.
Ja, jó ez a pr2, kicsit hegyesebb a PR-nél, könnyebben dől.
Akkor jól emlékeztem.....igaz, hogy nem volt túl sok és csak nagy sebességnél jött ki, de a kora miatt talán lehetne aggódni, viszont ha spanyol akkor nem lesz vele gond, én használtam 2007-től többször is és csak az elsővel volt ebből bajom, csúszott fékezésnél, ezért előre nem tenném, de hátra tök jó.
Meg mondjuk...ha Francia lenne, vagy akár a Spanyol is, és használat közben kiderül, hogy hibás.... már úgy sem tudok mit tenni.
Na de ez szerintem olyan, mint a váltóbúgás, amíg nem búg, nem tudod, rossza e...
Az igaz, hogy a boltira van gari, de 2x ennyiért legyen is!
Na de a puding próbája az evés, ha nyár elején felteszem, kiderül.
Bár... vannak olyan infóim, hogy a srác múlt év elején vett belőle 150 darabot, és volt aki már a múlt nyarat végignyúzta vele, és eddig nem érkezett panasz sehonnét sem rá.
Ez Spanyol gyártmány.
Próbáltam utánanézni, de utalást a Franciákra találtam.....
Az sem széria hiba volt, hanem egyedi estek.
Nézd meg hol gyártottak, ezidőtájt volt felület leválás azt hiszem a francia gyártásúnál(vagy a spanyolnál?)........
Megjött!
Szerintem bőven megéri a pénzét.
24.000 Ft volt postával együtt.
DOT 0721, tehát 2007 év közepe felé gyártották.
Nincs kiszáradva, megrepedezve, stb...
Ebben egyetértünk!
Most meg még jobb!
Legalábbis az ősszel még az volt!
Szia!
Jó hogy felhoztad az öreget, 3 nappal később találtam egy cikket róla a facen! Hát mit mondjak? Minden elismerésem az öregé! De én is ismerek egy ilyen hiperaktív öregembert Debrecen-Józsán lakik, Jani bácsi ő nem sportmotorozik, de van sok Jawa neki és egy sport oldalkocsissal közlekedik. Az öreg szerintem mindenkit lealáz találkozóra járás terén, szezonba 20-30 találkozóra is elmegy, ja és a lényeg ha jól emlékszek 96 éves
Matyi bacsi a legoregebb ducati 1098 tulaj
És egy kép az öregről
az 50 11.5, azt elnéztem.
ősszel is jó volt még.
Ok! Úgy is szeretném kipróbálni a plexidet, meg meghallgatni a váltót.
Nekem zöldi most küldött. 4liter Motul 10W40+szűrő+posta 12.500 Ft.
Pénteken szóltam, hétfőn postázta, kedden itt volt.
Szerintem ettől olcsóbban nem kapsz senkitől.
Most is jó csak Lillafürednél szezonba rengetegen vannak és sajnos akad köztük hülye is szép számmal.
2 éve jártunk arra,friss volt az aszfalt,némi kavicsfelhordással,de nagyon tetszett!