Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak egy hangyafaxnyival ,de sikerült
gyorsabb voltál
Arra figyelj, hogy ne Te legyél a vevő.
szvsz, arra figyelj oda a legjobban,hogy ne vegyél 400-t ,olvass vissza a fórumban sok oldalt és megtalálod rá a választ,hogy miért
Sziasztok! szeretném megkérdezni hogy Bandit 400 vásárláskor mire kell legjobban figyelni mik a típushibák, könnyen romló, kopó alkatrészek..stb. köszönöm előre is a válaszokat
A váltót hallgassátok meg jól!
Kedves Pali (Pali79) motorvásárláshoz szeretnék segítséget kérni tőled, téged ajánlottak. Szombat délután mennénk Szigetszentmiklósra megnézni a kiszemelt motort és szeretnélek megkérni, hogy te is működj közre a szakértelmeddel. Csak 1 órát kérek szépen az idődből (természetesen nem ingyen), szívesen érted megyünk és haza is viszünk. Légyszi mielőbb jelezd, hogy számíthatok-e rád. Ha ráérsz, akkor küldd el az elérhetőségedet az alábbi e-mailcímre.
E-mail: jam6@freemail.hu
Én 50ért adom, de tuti forrásból :D Írjál nekik, szerintem feléből is kijön :D
daty!
Kősz a segítséget,a másik oldallal ne törődj.
Hello..

Én is gyártottam magamnak laposvasból kutyacsontot a busába
hibátlanul tette a dolgát..és nem került 30e ft-ba..
Köszi, akkor úgy lesz!
Egyébként nem az enyémet kell tölteni, hanem az öcsémét...de azért szólok neki is, hogy vegye le!
Piti!

Majd úgy alakítjuk a nyarunkat, hogy összefussunk valahol!
Szerintem néha mindenki ír "hülyeségeket", még azok is, akik nagyon okosnak tartják magukat, de szerintem ez nem gáz.
Egyébként nem vagyok én olyan sértődékeny, de ha folyamatosan be/leszólnak, és én udvariasságból nem vágok vissza, és ezt a másik fél nem veszi, előbb utóbb csak szóvá teszem.
Célszerűbb levenni a biztonság kedvéért...
Ma megjött az új "szuper" töltőm.
Ilyen:

http://www.grando.hu/olomakku-...

Minden automatikus, semmit nem kell - és nem is lehet - állítani rajta.
Mivel még sosem kellett akkut töltenem, megkérdezném azoktól, akik már töltöttek, hogy le szoktátok venni a sarukat az akkuról, és úgy töltitek, vagy csak úgy ahogy van a motorban, rákötött sarukkal, ráteszitek a töltőt és kész?
Daty
Mi még nem találkoztunk személyesen, de bízom benne, hogy fogunk.
Te is tudsz hülyeségeket írni, ugyan úgy mint Én, vagy a fórumozók többsége.
Ha cinkelünk azért, mert szerintünk hülyeség amit írtál, azon meg ne sértődj meg, mert rosszak vagyunk és jól esik, de attól még szeretünk.
Egyébként mindenkinek ajánlom, hogy kukkantson be az LFP topicba, utána rájön arra, hogy itt elsőáldozó ministránsok írogatnak hozzájuk képest.
Imádok motorozni, ezért minden érdekel, ami vele kapcsolatos, de csak módjával. Ahhoz már lusta és fáradt vagyok, hogy képezzem magam ez miatt. Ha valamit képes vagyok önállóan megoldani, az örömmel tölt el, (ez nagyjából egy fékbetét, vagy lánc csere szintjéig terjed) ami meghaladja a képességeimet, vagy a szerszámozottságomat, azt rábízom olyanokra, akik jobban értenek hozzá. Az így megspórolt idő alatt, megpróbálom megkeresni az árát.
Itt is azért szoktam lógni, mert kapcsolódik a motorozáshoz és sokkal jobban érdekel, mint az, hogy a Sthol Bucinak mennyire hiányzik a családja a sitten.
Valahogy úgy vagyok ezzel is, mint a kocsmával. Ott is jól érezem magam a haverokkal, de szomorú vagyok amikor lehányják a cipőmet.
0.10-0.15 0.18-0.23
ment mail!
Keresd Pali79.-et itt a fórumon,Ő Szigethalmi,hátha rá ér, én sajnos nem érek rá,pedig közel lenne
Nekem is egy ilyen szaki csinálta savállóból a kutyacsontot!
Azért egy jó szaki is tudja,hogy melyik anyag mire jó!A legtöbb utángyártott drága xar sokkal xarabb ,mint amit itt egy két igazi mester csinál,nem kell mindenhez műszer.Sőt van itt olyan műszerezettség az erőműben...,mégis nyugdíjas szakikat hívnak be.Ezer példát tudnék mondani,hogy műszer nélkül miket csinálnak meg,és itt aztán több10 milliók és rengeteg élet forog kockán!
jaa, értem, nem titkos csak írjak külön...:-D

ok, majd megkérdem személyesen vkitől....
Te nem, mert mellényúltak a polcon(120/60 2ct jött), úgyhogy holnap. Bocs
Piti, Csabu!

Örülök, hogy vannak köztünk olyanok, akik észrevették, hogy nem a rossz indulat, hanem a segíteni akarás beszélt belőlem!
Jól látod, nem indulok politikai pályan, nem kivánok népszerü lenni, és már írtam , az sem érdekel ha különvéleményen vagyok.
Viszont téged sem értelek, hiszen ha érdekelnek a dolgok, és nem értesz valamit akkor miét nem kérdezel vissza? Szerintem az nem szégyen! Pont az a tudás iránti vágy egyik jele, és a tudás megszerzésere utaló magatartás. Nem pedig hogy ugyan nem értek hozzá, de állítok valami eszementet, és utána foggal körömmelö ragaszkodom hozzá, még valaki körbe nem udvaról...

Èn ezt nem értem....

Na mindegy!
Ki kapott ma új gumit?