Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, ma reggel vitte el a futár, holnap ér ide!
Szal ma is vártam egész nap, de holnap legalább 99%-hogy ideér!
Mi vagy te?
Vészmadár?
Csak az Európai piac 20%-át szállítják, tehát semmiféle emelés nem lesz!
Max 2-3 Ft!
Na? Megjött?
Csak óvatosan, mert viharos szelet is mondanak.
Ja! Zöldi a Motul díler, nemrég valami olyasmit mondott, hogy a 10W40 10k, a 10W50 meg 11k /4 liter.
Valaki tud Motul olajat hol tudok beszerezni (jó áron) Banditba 1200 kellene .
OK!,úgyis össze kell futnom a DL-es bajai haverommal!
El fog addigra párologni mire jóidő lesz.
Most olvastam...ha a metszett farkúak megtámadják Iránt,amire nagy az esély,akkor azonnal kb.100 forintal felmegy az üzemanyagok ára!
Szóval igyekezzen mindenki addig motorozni,míg lehet! Én már telehordtam a fürdőkádat benyával!
Jó a dunántúliaknak!
Holnapra +20 fokot mondtak!

Bezzeg mi....
Holnap nem tudok, meló van
A szombatot egyeztessük majd.
Tervezzük, de akarunk menni holnap is. Óvatos gurulás lesz, mert az aszfalt még hideg. Gyere, ha van kedved.
+ holnap is!
Jó idő esetén szombaton gurulhatnánk egyet
Hajrá!
Szép estét Banditák!
Motor forgalomba visszahelyezve, olaj és a szűrők lecserélve, elöl-hátul szőrös gumik, tank tele.
HOLNAPTÓL INDUL A MANDULA!
Olcsó benzint, jó csajokat és gumifákat kívánok mindenkinek az egész szezonra!
Ha minden jól megy, én már az év végére "nullára" teszem, szóval nem fog rám öregedni!
Lehetne 2-3 éves is. A "múltkor" (4 éve) 2 éves gumikat vettem hasonló kedvezménnyel.
Lehet, fel se kerülne az idén (még elég jó a jelenlegi), jövőre meg már 6 éves lenne.
Köszi, akkor inkább kihagyom.
Ami nekem most van fent, (Metzeller Z6) azt is 5 évesen vettem, de eddig semmi gáz nem volt vele.
Természetesen a rosszul tárolt gumikkal lehet gond már ilyen idős korban, na de nem olyat kel venni!
Igen, utánvéttel 24.000 Ft.
Ugyan abból a szériából való, mint amit Erik vett, 2007-es.
Még nem, de ha ma megjön, fogom tudni!
Hát...nem tudom, mire gondolsz, de én PR2 180/55-17-eset rendeltem hátra!
Egyébként eddig mindenki elégedett volt a tavaly vásárolt PR3 szettekkel. Kivéve két fickót: FJR1300 / ZZR-1400 tulajok - szerintük nagyobb sebességről (pl. 250 Km/h) történő lassítás esetén az eleje elkezd "úszni", szerintem valszleg a speciális, sűrűn bordázott profil miatt. A hátulja szerintük rendben van, esőben, 200-nál is okés. Idén mindkettő PR2 szettet kért...
Szerintem 2007-es. Rá van írva Vagy szerinted mi másért lenne ilyen olcsó?
Egyébként érdekes ez a gumitéma. Rendszeresen szoktam hozni új motorgumikat Ukrajnába (Metzeler, Michelin, Conti, leginkább a Michelin Pilot Road3 a sláger, az ország különböző részébe mennek a csomagok), az itteni motorosok már akkor húzzák a szájukat, ha 2010-es évjáratú a gumi - az ilyeneket általában nem is kérik...