Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De mit keresel te Bajáról Putnokon?
A meghívást komolyan gondoltam!
Úgy, hogy szeretettel várlak, csak csörögj előtte!
Számom az adataim között megtalálható!

Széles utat!

Daty
Köszi a lehetőséget, majd élek vele Csak legyen olyan idő! A tavasszal és nyáron úgyis a közelben leszek( Putnokon) Úgyhogy ha viccnek szántad és nem gondoltad hogy elmegyek akkor nem jött be.
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Fhoksz, ha aktuális lesz kereslek :)
Nekünk 5 nap tátra van betervezve. Ha esetleg financiálisan valamiért beerősödnénk júliusig, van komplett dolomitok tervem is
Bizony szép a Fogaras!
Jó olvasni azért hogy vannak akiknek ez megadatik hogy elmehetnek ilyen nagy körutazásra, ennél már csak az lenne a jobb ha kapnánk egy kis képes élménybeszámolót én örömmel olvasom az ilyeneket más oldalakon is. Sajnos én csak a Fogarasig fogok eljutni idén, de az is csodás hely, meg talán a Tátrába megyünk fel, de ezek 2-3 naposak.
Nagy kockázat nincs.. mert csak jó felé lehet menni, meg még jobb felé
Természetesen megvizsgáljuk a dolgot!
Szerintem fordítva csináld. A kazán szoros akkor teljes élmény ha orsovatól pojejenaig végigmentek a duna mellett.

Ha így csinálod, kihagyhatod a 7-es főutat is, amin rémes motorozni, helyette mehetsz Anina-Resita felé, ott végig jóféle kanyargós út van

Mi már Görögországot 1X keresztül-kasul motoroztuk.
Persze hogy benne van a Transalpina, nagyjából Miattad, de előtte pár nappal még a Kazán szoros.
Én is 1 évet spórolok rá nyugodt lehetsz! Nekünk ilyen szokott lenni az évi 1 nyaralásunk, szabadságunk a Nejemmel. A többi 20 ezer km nagyjából használati, és a hétvégi motorozások.
Jó neked hogy ez csak 1 kiruccanás, nekem egy ilyen körre fél évig kell spórolnom, és még akkor se biztos hogy van lehetőségem ennyi időre elmenni
Csak most láttam meg véletlen a tervet. Hazafelé Transalpina is tervben van? Nekünk tavaly nagyon bejött. Sztem vetekszik a Fogarassal.
Ja és nekem 4400km volt,igaz görögben sok túra volt!
erik64!

Tavaly hasonló utvonalon végig mentem kivéve Törökországot! Visszafelé Románia helyett Macedónián keresztül jöttem!
Albánia nem semmi! A tengerparti út végig k.jó!
Szia Gabi!

Inkább egy GS 500!
Dip keblemre!

tgabi333 ajánlanám magam, illetve a motorom, de ha csak pár vásárlási jó tanácsra lenne szükséged, írhatsz akkor is!
A Bandit 1.2 olyan mint egy jó feleség.. csak kár hogy fogaz
És amúgyis az 1200-as minden tekintetben jobb................ha ésszel tereled még termeli is a benzint......................csak a fogakat.............na azokat nem.
A 250-es és 400-as banditokat felejtsd el! Nem akarom már részletezni a miértjé, de a japó belpiacos gépek helyett bármi más jobb, még egy talicskára szerelt rotációs kapa is! olvass vissza pár oldalt a fórumban!