Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lányoknak bérelünk szállást....ha gondolod Neked is lesz és akkor nem kell sátrazni...

Csak ilyen van fázós nincs.
Neked is szól a jövő heti ha érdekel a téli sátrazás...
Több haver is volt és jövő héten mi is megtartjuk ennek a hazai verzióját a bükkben....lehet jönni : link
Tudjuk, csak még nem voltunk! Majd ha lesz egy endúróm!
Úgy látom, Te is eltoltad már a biciklid néhány helyre!
Acita max 1x mérsékelt buli................utána már nem az.Így mivel 2x voltam egy életre meguntam.
Nem azt mondom.. de mi pl 45 fokos nyári hőségben szambáztunk egész nap a dugóban, szó szerint örültünk amikor leszállhattunk a motorról és gyalog lehettünk. Szóval egy Cita jellegű motoros felvonulás sokszoros méretben nem biztos, hogy olyan szórakoztató mint ahogy elsőre hangzik.

Bár én utálom a motoros tömegrendezvényeket, úgyhogy ilyen szemmel kell tekinteni a véleményemre
az eggyik oldalon van kép egy oldalkocsis banditáról azt kerestem meg elmentettem a linket.

Közben meg szembetűnt egy térkép ami érdekel engemet is.

Amúgy Érden lakok dolgozok. most Márciusban hozom fel motort is majd gurulunk egyet jó időben.

Kex
tudjátok mi ez?

http://www.alteselefantentreff...

kiváncsi vagyok valaki volt e már ezek a találkozon.
szevasz

hogy bírod a telet?
Nekem sem meg szerintem erik64 sem hátrál meg a távolságtól meg a forgalomtól.
Hát téged is látni erre?
Motoros felvonulás nélkül is éppen eléggé lehetelten feladat a közlekedés Isztambulban, úgyhogy nem biztos, hogy jó dolog ezt erőltetni
Jó kirándulás lesz.
Majd beszélhetnénk ha már megtudtad valósítani.
Ha jól tudom Istambulban vagy annak környékén, van nyár elején a legnagyobb motoros felvonulás Boszporusz hídon át. remélem jól emlékszek rá. Én azzal egybekötném.

"KEX"
gyrzslt@gmail.com
+ k
Ja,ekorában még nem érdemes kimenni
Az X helyére E betű került
KIcsivót mi?
XTZ?
Na,ma voltam kint de ekkora hóban(15cm) már xar motorozni,jól leizzadtam,következő menet:,ha száraz lesz az út...
Március 5-6 körül már lesz plusz egy-kettő.
Én meg egy kicsit izgulok. Idén csak többnapos külföldi utakat tervezek asszonnyal. Bár konkrétum még nincs, kezdésnek egy Plitvice és környéke 3 napra. Aztán meglátjuk... Csaj jönne már a jó idő
Igazából A fél családom Putnok környékén lakik, a másik fele meg Baja környékén. Szóval évente párszor csupán rokonlátogatás miatt is végig gurulom az országot
Tévedtem, számom nincs ott.
De itt megtalálsz mailban: d.aty@freemail.hu