Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt áll a konyhámban az új olaj. Repsol Sintetico.
Hát kíváncsi leszek
Hát remélem nekem is 5,5-es.
Én mikkor megtudtam hívtam Flórikát és őszinte részvétet nyilvánítottam, ő azt mondta szívizomgyulladásban halt meg.
Nagyon jó barátságban voltam vele a motort is vele üzleteltem. Voltam Nyíregyen a lakásán is párszor. Nagyon sajnálom hogy nincs közöztünk.
Nyugodjon békében!
Nem tudtam.
Novemberben még tőle rendeltem a kézvédőt!
Beteg volt, vagy baleset?
Csak küldték volna el vagy számolt volna le....
Egy nagyon jó szándékú segítőkész értékesítő volt, nagyon sajnálatos, hogy ilyen fiatalon nincs az élők sorába. Mikkor megtudtam nem hitem el. Nyugodjon Békében
Igen de nem gond: "recommended rim 5.5"
Nem jobb csak azon marad majrécsík!
Asszem csak 190-esben van....................ha kipurcan a diablo rosso megy fel.................remélem elfér a lánctól.....................majd kiderül.
Elküldték, vagy leszámolt?
Jaja, az tény. abból rágósumit is vehetsz. Lassan nekem is kell, ha nem lesz dellám új powerre, veszek egy használt D211Gp-t
Elfér, de ne rakd fel. A 160-nal olyan szépen fordul.
Inkább az hogy 180-asból nagyobb a használt olcsó pályázóstapadós választék.
Elfér? Jobb a 180-as? Már gondolkoztam rajta...Tavaly cseréltem gumit és a 180-as még olcsóbb volt mint a 160-as!
Tegyél fel a 160-as helyére egy 180-ast és meglátod, hogy marad neked is.
Hú az én gumimon nem szokott ilyen csík lenni!
Ez lemaradt.
A szerpentinen szerintem sem maradnál le. Én szoktam motorozni a haverommal aki a régi 600.-as bandikámat megvette. A csiki-csukikban tol le az útról, pedig húzom neki, hogy ing-gatya szakad, és csak a kigyorsításoknál tudok egy kicsit meglépni.
Pedig nem lehet annyira gyenge a tempo, mert a 190.-es gumin minimális a majrécsík, és a sport mocis cimbiket Én is letolom a csiki-csukiban. Amikor elérkezünk a tempósabb részekhez, akkor lebüntetnek.
Igen az M800-asra gondoltam... Azért szerintem nem maradnék el a nagy tesótól, mert egy szerpentinen nem fog kijönni a nyomaték különbség, vagy igen. Igen már csak Flórika van István nincs többé!
Jaaaaaaaaaaaaaaa
Nem eladó!
ööö szerintem az M800-ra értette...
Nekem is kéne ilyen áldott asszony.
Én veszem, az asszony fizeti!
Te veszed a motort vagy azasszony?