Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kamion parkolóban ,többit tudod
Ez engem is érdekelne, nekem is kell vennem új gumikat sajnos.
27K/db az nagyon jó ár, hol vetted ?
Ezekre gondoltam:
- Michelin PILOT ROAD2
- Continental ContiRoadAttack2
nnnaaaaa!azért az-az 1cm van 3-4 cm is,ahogy a képet néztem
na akkor következőre felpróbálom a motorkára a 180-ast, mivel megoszlanak a vélemények. van akinek bejön (ők vannak többen) , van akinek nem marad a puding próbája az evés dolog, úgy is csak akkor lesz csere ha nyár lesz és nagyon zserbó meleg!
Egy FJR-es cimbi esküszik, hogy az F4 180-ig teljesen jól használható.
Az fjr zajosabb vas, mint a bandit, szóval jó lehet...
Hun?
Mikor először próbáltam, majdnem kidobtam én az, de aztán elolvastam, hogy úgy kell levenni a hangerőt, ahogy növeled a tempót, különben felerősíted a szélzajt is. Most már tök jó be tudjuk hangolni, 110-ig jó. Már kinéztem egy kínai scala rider koppintást, bluetooth-os, sisakba pikk-pakk integrálható, egy olyat ki fogok próbálni, 18 körül megáll szállítással.
12+posta vagy személyes
Teljes kép, és ár?

Üdv!
Én is 180-ast tetettem fel, csak az első pár km-ter vólt érdekes.

De 2-személlyel esküszöm hogy jobban fekszi az iveket
Én régebben próbáltam sisakbeszélőt,de 60-70 felett a szélzajtól már használhatatlan volt,pedig elég sokba került.Persze lehet,hogy vannak ma már jobbak.
Ja és 12 pénz.
Bandithoz új indexes tükör eladó! akit érdekel írjon!
Én egyszer erről olvastam egy igen jó cikket, hogy miért jó gyárival megegyező méretű gumit felrakni. A lényeget egy mondatban leírnám. Mivel hogy a felni méretileg a 160-as-hoz van megálmodva ezért egy szélesebb guminál alakváltozás lép fel nem ajánlatos nagyobb rá. Egy felni cserével természetesen orvosolható de ugye az már kicsit költségesebb megoldás.
Én használtam az előző motoromon 170-est 160 helyett, soha többet
nem teszek fel olyan gumit, ami nem a felnire való méret.

Pont a gumi pereme felé nem úgy ível a szűkebb felnin a széles gumi,
ahogy kellene, sokkal hirtelenebb kezd el csúszni bizonyos szög alatt.
Ez még egy puhább gumi esetén száraz meleg időben akár kihívás
is lehet, de én közlekedtem vele esőben is, pár nap után nem élveztem...

Igaz nem Bandit, hanem sport túra volt, ami fényévekkel könnyebben dőlt.
Ha nem döntöttem, nem volt semmi különbség.
Vélemény: qrva drága
Banditák! Valaki használ sisakbeszélőt, vagy van tapasztalata róla? Az Interphone F4-ről milyen véleményetek van?
Ja, és sokkal olcsóbb is! Most pl. 27e-ért veszem a PR 2-est újonnan!
bandit.hu-n szokott szerveződni, ott kell nézni. Minden tavasszal és ősszel van.
Nekem pl. nagyon bejön! Igaz, a szélén lévő 1cm-ert nem lehet belőle kimotorozni, de azért lehet vele lábtartóig kanyarodni!
Hol van már a tavasz?
Holholhol? Ez engem is érdekelne.
Én is csak hallomásból tudom, hogy sokat romlik a kanyarodási tulajdonsága. Az a futómű nem a 180-as gumihoz van kitalálva.
Nem irónia volt, jó tanács.
Miért? Annyira szar a szélesebb gumi? vagy tán irónia volt a szavaidban amit nem tudtam felfogni a péntek estére való tekintettel
Karika111 is azt rakott bele legutóbb. Neki nem tetszett. Hangos volt és kajálta mint állat.