Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szar.És egyre szarabb.Vasárnap megnézem ha nem leszek rohadt lusta.
Múltkor láttam egy filmet, ilyen szól benne a papa: A fiamnak kellett volna értem jönnie. Nem tudom hol, lehet. Jó srác, dehát 71, ő sem a régi már
Zoli, tiszta véletlen nem tudod, milyen most a Lepencei szerpentin?
Ja!A "srác" olyan 40 lehetett!
Nna igen! A kereskedő megmondta hogy idézem: "Nem fogok beállni a sorba a másik 100 mellé aki hírdet egy ugyanilyen gépet.
Szerintem igaza van.
Az egyik régi vasamat már én is ott tartottam hogy beszámíttatom, amikor az utolsó előtti napon hívott egy arc, hogy szeretné meglepni a fiát.
Jó kis történet volt, örömmel adtam oda a gépet nekik, mert jófej gesztusnak tartottam az idős úrtól hogy fejben tartotta a felnőtt fia vágyálmát. Azt mondta: Mindig jó gyerek volt, megvan neki mostmár a háza, a kocsi, az unokák. Megadta nekem, hogy láthatom boldog az életében. Erre az egyre vágyik már nagyon régóta. Egy motorra . Megveszem neki ha tetszik! (Gondoltam magamban nem semmi fater aki kipenget több millát a nagy boldogságért) . Eljöttek, de a srác csak a garázsba lépve tudta meg, hogy nem is "kerti traktort " kell segítsen az öregének választani. Jó szívvel adtam el nekik. Boldog volt a képe. :)
Saját sztori: Vettem a zepyrt 850-ért. Ráköltöttem sok sok pénzt 30 e km alatt. Nyár közepén pont anyagért voltam a Kawában, rákérdeztem, mennyiért számítanák be, ha vinnék egy Zrx-et helyette. Felcsillanó szemek: Hitelt is vennél fel?
Igenlő válaszra kijönnek, csodálgatják, de jó a hangja, de szép a gyári fény, egy ilyen 1 hét alatt elmegy, forgalmi lemásol, fogadkoznak, holnap felhívnak, mondanak konstrukciót is a ződre, minden szép lesz....na, azóta sem hívtak.
Aztán ősszel beérett az ötlet egy meghiúsult SV tesztvezetés kapcsán: lesz banditunk. Körbesétáltam, a legjobb ajánlatot adó helyen megrendeltük, aztán félénken bekérdeztem, nem akarnák-e beszámítani a Kawát. Ránéz: Hú, b+, deszép...Hány éves? Forgalmi szerint 11, alvázszám szerint 14(a 830. volt a szériából, JDM-es)
Mi? Ja, 10 év felett NEM SZÁMOLUNK BE MOTORT. De hirdesd meg, gyorsan elmegy...
Aztán meghirdettem, 750-ért. 1 hónappal később jött egy mail, hogy megvennék, márciusban elején. Mondtam, ok, ha lefogalalózod, itt elfér. Párjával levélben papíroztunk, pénz jött, márciusban pedig megjelent egy kakaóbarnára barnult katona egyenruhában, kedélyesen elbeszélgettünk, majd elmotorozott a hóesésben. Később olvastam még a motorról, szereti nagyon
Felteszem, hátha érdekel valakit.
Montenegro-Albánia túra:

1.nap Mezőberény-Foca(BIH) 560 km.
2.nap Foca(BIH)-Scepan Polje(MNE)-Trsa-Zabljak-Mojkovac-Podgorica-Kotor(MNE) 290 km.
Ezen a napon Durmitor-hegység, Bobotov Kuk, Tara-kanyon, Kotori-öböl.
3.nap Kotor(MNE)-Budva-Podgorica-Shkoder(ALB)-Durres 255 km.
Látványosságok a Shkoderi-tó, riviéra.
4.nap Durres(ALB)-Vlore-Sarande 290 km.
Gyakorlatilag végigmotorozzuk az albán tengerpart javát Európa egyik Top motoros útján.
5.nap Sarande-Leskovik-Korce-Pogradec 290 km.
Ohridi-tó.
6.nap Pogradec(ALB)-Struga(MK)-Mavrovo-Tetovo-Kumanovo-Nis(SRB) 425 km.
Mavrovo Nemzeti Park.
7. nap Nis-Beograd-Novi Sad-Szeged-Mezőberény 550 km.

A lazább program miatt Tirana beilleszthető a 3. vagy 4. napba.

Költség tekintetében: üzemanyag adott km-re, sátrazás vadkempingben, ill. kemping max. 5 Eur-ig. Olcsón meg akarom úszni, szerintem 60-70E körül kijön.

Időpont: én júni második felét preferálnám. A hegyekben akkor már jobb idő van, a tengerparti rész még nem pokoli meleg, ill. akkor a leghosszabbak a nappalok. Képlékeny lehet.

Az első nap előtti éjjel, ill. utolsó nap éjjel nálam lehet sátrazni, amennyiben valaki igényt tart rá.
No tehát van 3 féle eladó.
1,eladom mert,gyerek született,elköltöztem,meguntam stb élethelyzet és ha elmegy akkor jó ha nem hajtom tovább nem kerget a tatár.
2,Kinéztem a következőt,hajt a vágy,elviszik az orrom elől a gépet stb.Engedni fog mert kell.De csak addig az összegig ami hiányzik az áhított géphez.
3,kurvára megszorultam és nagyon kell a lé mert bedőlt a hitelem ausztráliában kezdem az új életem,már eltörték a kezem a hitelezők.Na ő gatyára fog vetkőzni és odaadja gomboké.

Maxxy szerintem az 1,es csoportba tartozik de szerintem neki van igaza.
Meg mindenki másnak csak az éremnek ritkasok oldala van.
Ertem en mindenki allaspontjat, de ha kitartja valaki az arat, akkor ne keseregjen, ha senki nem hivja fel egy honapig, szezonon kivul.

En nezegetek par forumot, es olvasgatok utana nehany lehetseges jovendobeli tipusnak, almodozom, tel van. Sokszor latom, hogy valaki rakerdez egy hirdetesre, hatha ismeri valaki a forumrol. Nem egy hirdetes egy eve vagy meg regebb ota fennt van. A minap neztem egy motort, ami a hirdetes alapjan szep es igeretes volt. A kereskedo szerint tobb, mint 2 eve all naluk a motor.
Egy beszámítást ne keverjünk össze egy nem sürgős nem kenyérre kell a pénz tipusú sima eladásnál.
A kereskedő a legalacsonyabb piaci ár alatt egy 100-assal minimum fog csak beszámítani.
Nem érdeke hogy egy jobb motor helyett egy öregebb-ben álljon a pénze.
És egen..................szemét kereskedők..............a profitra hajtanak.
Szevasztok Banditák!Maxxy motoreladásához!Mikor vettem az 1250-est,beszámitattam a 750-es Banditomat a Full-Gasnal.Uj gumik,mindenféle "kis"extra:Puig plexi,Raptor dob,óra ,hőfokmérő/bár nem sok értelme/stb.Kérdi az eladó mennyit szeretnék érte:Mondom 800 ezret.Hmm,hmm no nézzük meg a képesmotort utánna beszélek a Tamással/a fönök/-mondja.5 perc múlva kijön 680 ezret adunk a motorodért ha kevesled add el a szabadpiacon!Hát köpni -nyelni nem tudtam el kellet döntenem,hogy veszek-e Nagybanditot vagy sem,igy belementem.A mocim 2 hét alatt elkelt én lehet,hogy még mindig árulnám.Az extrákat én is értékelem,de sajnos ezeket a dolgokat nem számolják be a vevők !Ilyen volt a 750-es tavaly is láttam a Full-Gasnal egy nyiltnapon.Az erő legyen veletek!
Honnan tudtad?
Talán Te is ezt akartad megvenni?
És még a gólya is mellé fosott
Teljesen igazad van. Én sem adnám lejjebb, akkor inkább megmarad. Főleg, ha a gazda tudja hogy nem egy rakás fost ad el.
Én most fogyózom.
Én függőlegest eszem alapnak.
A 90-et én is simán.A vízszinteshez képest
Én azé a 90 fokot még elérem ha nagyon tornázom.
Nekem se hisz,tuti. én már nem dőőőőtök nekem mind1...
Kiskunhalason idén is lesz e télüzö tudjsa-e vki?
Énmondtamnekidenemhisznekem.
DE,illetve már nem fog szegény rendőr...
A nézőpontod bizonyos szempontból érthető.
De akkor ne azt mondd, hogy pang a piac, hanem hogy a drágán árult , de amúgy kurvajó motorod nem megy el. Ezen az áron két napon belül keltek el motorok az elmúlt pár hétben....kicsit öregebbek voltak, meg nem banditok.
Ebből a motorból én sem engednék! Volt egyhüllős csóka. Ő a szaporulat tigris pytont elég drágán adta. Mindenki nyünnyögött hogy nem lehet nála alkudni és rá fog rohadni...Mégis mindig el tudta adni végül.
Én is úgy vagyok hogy elkótyavetyélni nem érdemes semmit. Pláne ha nem muszáj eladni.
Mert van aki nem megszabadulni akar a motorjától, hanem eladni!
A mostani árakon én is inkább járok vele még jó pár évet. Ennek a másik oka, hogy ide, s tova elmondhatom hogy sok motoron ültem már, de egyik sem volt meg 4 évig, mint a Bandit. Jelenleg nem tudok olyan motort mondani amire lecserélném. Fjr nekem nem köszönöm, CB1300 nem rossz, de nem rúgok a falba hogy nem olyanon ülök. Szóval Maxxy kitartás! HA motort keresnék, én az a típusú vásárló vagyok aki értékelné a géped állapotát.
Az házi hermeg volt azon a banditon, láttam azokat a motorokat, itthoni alvállalkozó görbítgette rájuk az okádék csöveket.