Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legfontosabb tipp, véletlenül se vegyél 400-as banditot.. mert 100ból 99 szét van ütve. Ha mégis erre vágysz akkor pedig nézd meg fhoksz 400-asát, hátha még árulja.

GS 500-zzal ha körültekintően választasz szinte biztos, hogy nem fogsz mellényúlni
Mivel nem volt még alkalmam menni vele az első kipróbálás óta, így annyit tudok amennyit a tulaj elmondott.

160-nál forog 6ezret (azért ez nem olyan sok). Ő így használta, utassal és csomagokkal.. mert szinte csak az évi 2-4 túrára vette elő, akkor pedig pályáztak a célterületig.

A mennyi a vége túlzottan nem foglalkoztat.. egyszer biztos elhúzom odáig.. de a kellemes gyors autópálya tempó a lényeges számomra.
Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni, most tervezem megvenni első motorom, ami egy 400as bandit lenne, (a másik jelölt a gs-500) tudnátok egy-két tippet adni mire figyeljek majd vásárlásnál?
Ha 160-nál 6 az kellemes érték. Ha igaz. Dereng valami, hogy elég rövid az áttétele, és ezért nem az a kimondott fogyazstásbajnok.
Na ja.. remélem azért hogy ezek a nagyon jó értékek nem teljesen nagypapa tempóban születtek. Országúti 140 jó volna 5,5 körül.. különben minek is kéne ekkora motor

Eddig majomra gyűjtöttem.. most majd banánra fogok
Kíváncsi leszek az XJ-re.. állítólag 4.5 és 8.5 között bármennyit tud enni... Az utóbbi az városi érték. Tartós 160-nál 6-ot eszik.. A GS annyit nem is tudott volna menni (több száz kilométereken át), szóval az a 6 liter egész barátian hangzik
Most is reménykedhetsz:

http://www.spritmonitor.de/de/...
Ez mondjuk a legkevesebbet fogyasztó.
Konkétan túra módban egyedül az enyém is elvan 4.8 ból....
Há ja.Nekem 5,7-nél nem sikerült többet beleerőltetni.
De majd idén....................próbálkozom.
Alapos indok volt a cserére a fogyasztása. Ennyi benzinnel több lovat is lehet etetni. Ha 4litert vagy alatta evett volna felpakolva, akkor nem lett volna ilyen egyszerű a dolog.

Csupaszon 4.2-4.5 volt a fogyi.. de úgy meg nem használtam. Városban meg szintén bekapta a 4.8-at..ha ökör voltam akkor akár a 6-ot is.. de az ritka volt
No ehhez képest akkor egy szavam nem lehet.
Albániában meg Bulgáriában lesz olcsó.. többi helyen annyi mint itthon, vagy méregdrága
Nem igazán szoktam nézni.. de olyan 4.8-at szokott enni túrázás közben (feldobozolva).
Huhh az necces.Nagyon kiszámítod.
Szerintem a 150-hez közelebbi lesz.Pláne a görög-török benzinár miatt.Olcsóbbra csak montenegróban jöhet ki a benya.
A gs menniyt evett neked? Gondolom 5 alatt...
Végül is az sem rossz, 300 km kényelmes egy napra, az még nem a teljesítménytúra kategória.
Nekem 73 ezer forintból kijött '09-ben.. igaz akkor 230-ért vett euroval, 1 euros benzint tankoltunk..és csak 4500 körül mentünk.

Most meg 1.6-1.8 a görög benzin.. a török gondolom még mindig drága.. szóval 120 az kevés lesz (1fő/motor esetén) utassal viszont fejenként 120-ból vígan kijöhet
Na ennyi zsetonom most nincs (a krími kaland is elvisz majd ennyit)

Viszont tanácsokkal bármikor szívesen szolgálok.

(Yaliköy tengerpartján kurva jók a hullámok.., valamint mi Burgasz felől Kirklarelinek vettük az irányt és Malko Tarnovonál léptünk ki bulgáriából. Bolgár oldalon rossz volt a burkolat, viszont a török oldalon pompás hegyi úton lehetett menni.. az nagyon jó volt)
16 nap a terv, hogy mind az 5 tengerben tudjunk fürdeni!
Szerintem 120-ból kijön.
Akinek majomra van, legyen banánra is
Az szép. Én ilyen messze akkor megyek majd, ha lesz rá 3 hetem minimum :)
Csak a benzin 150e.
Ötezer körül lesz.
Hány km ez?