Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyere felvezetőnek!
Ez 10 napba simán belefér
Szép karika!
Majd egyszer, nekem most nem ennek az ideje van
Látod, ez az!Neked 2 év mire lejárod. Nálam nem öregszik tovább, mert Nekem egy szezonra kevés 1 garnitúra gumi! Most is éppen ezt tervezem, és ez csak 1 kiruccanás!
Válaszoltam is, elvileg!
Elvileg küldtem:)
Adatlapomon van email, inkább ott folytassuk.
Kedden délelőtt Budapesten leszek.
Ha úgy gondolod, felviszem magammal.
Érdekelne, de nekem csak Budapest jöhet szóba.
Folyamatban van, egyenlőre még rá kell jönni mi a megfelelő anyag ablaknak, illetve, hogy azt miképp a legbiztonságosabb beszerelni. De nincs elfelejtve
Minek?
Nagy Bandira előre 110-es guma?
Mi lett a nyitott kuplungfedéleddel ?
csak fejlődnék De azért igyekszik az ember
Már rég nem vagyok a "főnököd"... ...látom fejlődsz, jól teszed....
oké főnök, az lesz! Legalább emberesebb segge lesz a gépnek, így kicsit virsli
Keresek egy 220-as kereket.
Tedd fel, nem lesz gáz....sőt lehet, hogy jobbnak találod majd.
így is van! Én is csak azért akarom kipróbálni a 160 helyett a 180at, mert abból van itthon
Azt azért nem értem, hogy aki nem próbált valamit az, hogy nyilatkozhat róla elítélően?...nekem volt a kis sv-n 160 helyett 180 és jobbnak tűnt ahogy én mentem vele....a pályázók egy része a kis gixerre a 180 helyett 190-et tesz gondolom nem azért mert rosszabb lesz.....én legközelebb a nagy sv-re 190-et teszek mert aki olyannal jár vele azt mondta jobb és mielőtt nyilatkoznék róla inkább kipróbálom(úgyis van itthon belőle így lét nem kockáztatok )......
Jó, majd oda állítom a nagytesó mellé és lefotózom, már csak kíváncsiságból is!
Én úgy tudtam, hogy 4.5-ösre nem célszerű 170-nél nagyobbat felrakni.
De nekem teljesen mindegy, csak leírtam hogy én mit tapasztaltam, egy dönthetőbb motoron...

Egymás mellett le kellene fotózni egy 4.5-re és egy 5.5-re szerelt 180-at... akkor kijönne a különbség.
Vagy nem ?

Egy táblázat
Kapuvár, Csorna, Győr, kedden pedig Győr és Budapest vonalon bárhol ami nekem útba esik! Érdekel a dolog?
Személyesen hol?