Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem fogod tudni bevenni a kanyart vele.
Valaki próbálkozott 180-as gumival 600\650 banditon, a gyári 160-as helyett? Vélemények?
Azé majd próbáljátok meg elkapni szotyit.
Nemsoká lesz.
Tudtommal szokott lenni bandit tali. Hogy hol és mikkor azt ne kérdezd.
Örülök, hogy a lényeget ragadtad ki
Simán lehetne................őőőőőőő......................lehet kölcsönkérem uncsitesó banditját rá.
Azért én nagyon szeretnék egy Banditos-fórumos túrát vagy talit, hogy megismerjük egymást. Részben azért sok embert ismerek de jobb lenne még több embert :-)
Nem..................használt.És 10e nél kinyuvadt a vezérműlánc feszítő.Ahogy utánajártam apró tipushibának látszik.
Nem rossz csak kopog a hidegindítás utáni 10 másodpecben.
Mindenki aszondta szarni rá mert elmegy vele örök élet meg egy napig.De engem zavart így vettem 23e ért egy újat és felszórtam.

Más nem.
Nézegettem a Te gépedet. Annyira szép. Újonnan vetted? Gondolom semmi gond nem volt még vele..
Na jó de azt UFO-k tervezték.
Ebben tökéletesen igazad van. (Hondával járnak)
Váltóizébizével?
Csak szerintem a friss olajjal legalább a kopadék mennyisége sem annyi ami cirkulál.
Már több tapasztalt ismerősöm is 8-10 ezret megy lassú fordulatú túragépekkel.
Egy szezont kb.
Én maradnék az előírt 6e-nél......................bár a mostaninak 10e az előírása.
Mit szóltok a kíméletes üzemmód mellett a 8000 -km-es cserékhez?
Olaj témában nem vagyok okos. Szerintem nem is lehet senki. A Repsollal rosszat nem teszek...
Remélem amiatt, hogy szintetikus, tiszta marad.
Nálam idénre 10 a 40-es, 11 az 50-es, az áremelés után.
Csak info, '98-as 1.2-esen a vez. lánc feszítőm az utolsó előtti 2. rovátkában állt, 76e km után.
(Én úgy ítéltem meg, hogy a zaj amit hallok, innen ered.)
Érzésre kicsit lógott a lánc a két vez. tengely között.

Lánc csere után a feszítő -pár átforgatást követően- a rovátkázás közepére állt be.
Ahogy most utána néztem az ország legdrágább helyén vettem :-)
Olajshop. 9200Ft
Hali!Végül én is Repsol Synteticót vettem 10-50-est,mert ami most van benn Bel-Ray azt horror áron kapnám meg.Nagyon gondolkodtam még a Zöldi "féle "Motulon.Majd meglátom,hogy válik be.Elötte AcTevo volt benn azt semmiképp!Neked mennyibe "fájt"?Nekem 4 litrova 9800,- + ajándék kicsi Repsol láncspray.Üdv!Zolti
Az íze...........nem az összetétele.
Ez annyira ásványi, hogy szintet-tikus!
Hát rántott csirkéhez nagyon szar...............olyan ásványízű.

Én inkább olivát vennék.
Köfi.