Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben. Teszek fel képet ha megérkezik.
Ja, 5 éves gumiért korrekt. 16-ért lett volna egy power első a motorgumizalánál, de az 6 éves volt, még legalább kettő, amíg lejárom, azt nem mertem megvenni, én 22-ért bármikor tudok zsírújat.
Hát...én akkor is Zolival értek egyet!
Megnézni megnézném!
A japo 250-es belpiacost alapvetően nem magyar éghajlatra karburálták és ez csak mérsékelt.Most meg medvefagyasztó -20 van.
Ettől függetlenül szerintem pénztemető.
De ha ez a vágyad.
10 perc járatás meg 200 méter után egyáltalán üzem meleg már a motor (ebben a hideg időben..) ?
Olvasgattam is , de néztem az ilyen népitélet teszteket , ahol azért jókat írtak erről a fajtáról is . Meg sok embernek is jó volt nagyon . Indulni indul amúgy rendesen nincs vele baj , tehát kompresszió van , illetve nincs kartergáz . Meg minél melegebb a motor annál magasabb fordulaton hörgött. Most ez végülis lehet a hidegtől , vagy más probléma lehet vele? Előre is köszi !
Ebben a gazdasági helyzetben, sajna nem megy, motorozni meg KÖLL!
Itt!


+ még rendeltem hozzá elsőt is,22-ért Pilot Powert!
viszont 2 hét múlva lesz olyan tükröm, ami jó az 1250Shez:) Érdekelne esetleg? Magamnak is ilyet rendelek, bár nekem SV1000Shez lesz, de a felfogatás ugyanaz. Üdv!
Ez a téli körülményekhez való használat állapota, nem hiszem, hogy mostanában Te mélyebben kanyarodnál!
Látod-látod................idom nélkülin most lehetne egy szíííp tükröd.
A Kisbandi 4és fél colos felnijére eredetileg 170-es gumi való, gyárilag szerelik kisebbel! A 180-as ehhez képest csak 1lépcsővel nagyobb.Nézd meg a képeken, hogy semmifélle hirtelen behajlás nincs benne!
Semmi baj!

Üdv!
Szia Bence!

Nem akarlak elszomorítani, de ha olvasgattad volna ezt a topicot, nem vettél volna 250-eset!
Amiket leírtál, attól még sokkal több bajod is lesz vele!
Hogy mit csinálj vele?
Add el minél hamarabb!
Jah és elfelejtettem leírni , 1990-es tehát nem változó szelepvezérléses.
Sziasztok ! Most vettem egy 250ccm-is Banditot . 3 problémám lenne vele. Az egyik , hogy kellene egy kilométeróra . Vagy legalább egy kilóméterora ház . Továbbá olyan problémám van , bár lehet ,hogy csak a nagy hideg miatt, de ha járatok ugy 10 percet meg kerülök vele egy két kört kb 200 m-ert akkor is 7-8 ezernél hurrog meg hörög mintha kevés vagy sok benzint kapna , ezt egy karbi szinkron megoldaná? Továbbá még lenne egy olyan probléma ,hogy ora szerint van benne 58000km és kicsit kerepelős hang jön a vezérmű lánctól . Ezt lehet cserélni ?Mennyire vészes illetve mennyiből jönne ki ? Előre is köszi ! Bence
Ja igen, az S-hez nem passzol, mert az idomra szerelős két csavaros.:(
Miért nem passzol hozzá?
Amelyiknek a tükörtartójába 1 centis menetszár beletekerhető, szóval mindegyikhez jó, emellett jó még SV-hez, GSR-hez is.
Nem rossz, csak épp az 1250S-hez nem nagyon passzol!
magyar fizetésből ? Annak örülök hogy sikerült a mostanit bejátszanom, és annak is fogok örülni ha sikerül kifizetnem.. Plusz, abban nincs semmi kihívás ha veszel egy nagyot. Abban már van, ha a kicsiből építesz nagyot
Én inkább a motort cserélném ki,mint hogy 180-as gumit tegyek a 160-as helyett!
1200-1250-est kell venni,és már is megoldódott a probléma!
Bladeee!

És mellik bandihoz jó?