Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem Gs125 kéne városinak. Interkontizni meg gsx1100F, az nagyon tetszett mindig.
Viccet félretéve, vegyél inkább DL650-et, mert azon nem nézel majd ki úgy, mint majom a köszörűn!
Öcsém is olyan magas, mint te, és elég kicsike volt a lába között a Nagy Bandi is, de a 650-es V-Strom jól áll neki!
Gyere el Izsófalvára, ráülhetsz az 1250-esemre!
Igen. A Csabáé volt. Tán ismered?
Szia!

Az új jövevényt itt vetted Szegeden?
Bocs elírtam! "tréler"
Sziasztok!
Bocsi, hogy ide is írok, valamikor még ide tartoztam(a motoromat illetően).
Sehol nem találok Shiro SH-3600 sisakomhoz sötétített plexit, ha valakinek volna ötlete, megköszönném. Az RMC és a Shox- nál már próbálkoztam, nem jött össze.
Üdv Mindenkinek.
Üdvözletem mindenkinek!
Lenne nekem egy olyan problémám, hogy 600-as vagy 750-es Banditot vásárolnék, csak azt nem tudom, hogy mennyire néznék ki hülyén rajta a 195 centis magasságommal. Mert a környéken nincs egy darab se amit ki tudnék próbálni, hogy mégis mekkora méretre.
Köszi a segítséget!
..meg GS1000, meg GSX1100EF és egy GT125 városi szaladgálósnak. Najó, bilibe lóg a kezem
wow, XJ900S. joaz.

sok balesetmenteset!
Katana 1100...az kéne nekem is.
adatlap ;)
Mindent el lehet adni
akkor lezárult egy fejezet. yamaka lesz a kovetkezo?
El ám! 30 000 kilométerrel





Na jó, ez így nem igaz. Az órája 30 körül mutatott, de tisztában volt a vevő, hogy mennyi lehet a motorban. Ki kellett várni az igaz, de csak eljöttek érte
Az lehet hogy most Yamahám van, de a szívem az örökre a 80-as évek Suzukijainál maradt
mi, eladta a 450-est?
Gtw a gixwer fórumban van egy váltó, Jani 1100-nál 15 ért. Egy pár rossz belőle
Nédd, már beszót a Dzsamakkás :D
Aztán azt az összeget még akár a váltóra is el lehet költeni
Már vártam, hogy ki fog a helyes (helytelen) írásra reagálni.
Hát igen így is lehet nézni, de egyszerre kiadni fájdalmas nagyon. Inkább mondjuk 5000 km-enként félre kéne rá tenni egy kisebb összeget, hogy legyen zsé ha csere érett.
jó erős tréner lehetett ha elbírta:):

tréner:
http://www.nlcafe.hu/data/cikk...
tréler:
h
ttp://www.superior.hu/mentes/...

erős tréner:
http://t3.gstatic.com/images?q...
Én már mondtam :D
Mond neki annyi pénzért Banditott vegyen mert azzal nem lesz annyi baj!