Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem de.
Egy 4-5 nap alatt eltapsolsz benzinnek 100-150ezret egy alpok túrán.
Ebből kijön 3-4 pályanap lájtosan.Tehát mindkettő kurvaköltséges.
De attól független attól még nagyon élvezetes mindkét válfaja ennek a hobbinak.
Hát nem annyira mint a pályázás.
Egyértelmű hogy a triumph.
Nem csak elvileg ,jó volt az ,de oda tényleg sportmotor a legjobb,de én mentem VFR-rel is meg Tuanoval meg cbr 900-al,de tuti nem találnátok ki melyik tetszett legjobban.
Kicsit kormos a kipufogó
Most szerintem többet fogom feldugni az orrom pályára.Év vége felé lehet még a h.ringet is megnézem.
Ez a motoros ügyességi őrület sem rossz.
Nem csak elvileg.....ha valaki egyszer felmegy akármilyen szinten az utána többször is akar...engem sem az idő lefaragása vezérelt pedig lett volna honnan hanem egyszerűen a sokkal kevésbé veszélyes kanyargászás...közúton egyre lassabban megyek és nem is akarok gyorsabban....viszont a pálya az más....ott érdekes dolgok derülhetnek ki.....
Pedig elvileg jóaz.
Engem sem. Amikor vettem a motoromat, kaptam hozzá egy kupont egy napra a Hungaroringre egy tréningre. Azonnal fel is ajánlottam a boltosnak, de neki sem kellett. Ott rohadt meg a motor papírjai között a kapott mappában.
Mér az nem baszott költséges?
Igazából kiprábálnám a pályázást,de nem a bandival......vmi sportgép+slickek és mehet a műsor...........túl költséges,marad a túrázás,szerpentinezéssel.
Tuti, hogy egyesek számára maradinak fogok tűnni, de engem sosem hozott lázba a pályázás!
Ez a csávó tényleg tud valamit,a motor is rohadt jól megy.Azért féktávon becsúszott az egyik kanyarba 3,58 körűl,na ott hagyott egy picit......
Ezt már, ETANOLNAK való nyersanyaggal kellene etetni!
Az sem patykó aki megüli.
Amúgy egy kis okosság van a gépben+Yosi dob+leáttételezve!
Na itt megy rendesen,ügyesen használva a pálya szélességét....

http://youtu.be/e47vycxt3Xk
Biztos nem egy széria motorral pályázik!
Jóóóóóóóóóóóó reggelt Banditák!
Imádom ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v...
Én nem tudom mit csináltak ezzel a motorral, de úgy leforog 6.-ban, ahogy az enyém 3.-ban sem.
Azt mondta minden benne van. Ha meg lesz, akkor beszámolok róla.
Kíváncsi vagyok én is! Konzolt is ad hozzá? Vagy ezt másképp kell felrakni?
Köszi!

Üdv!
Köszi!

Majd számolj már be légyszíves milyen lett ha megjött és felraktad.
Én az első gumis linkről rendeltem. Ő adta fel utánvéttel, tehát az ára nem változott. Vasárnap telefon, hétfőn postára adta, kedden korrektül itt volt!