Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.1-ért tudok rá vevőt, mondd a számot, továbbítom.
BMW? Már leírtam párszor K1200GT 40-ezer kiló-méter alatt kétszer cseréletek kuplungmunkahengert. 4x5-ször volt vízsahíváson. Tavaly nyáron már félt elindulni egy hosszabb túrára hogy megint tréneren kel hazaszálíztani. Már elgondolkozott azon is hogy köt rá kaszkód, és beleengedi egy szakadékba mert nem tudja eladni.
Tavaly együtt voltam velük egy transz fogarasi túrán, a haverja egy K1200S-el jött és nem volt elfogult azt mondta többet sosem venne BMW. Csak néztem kifele a fejemből! Az én kis 650-esemel sehol nem marattam le tőlük és még sosem hagyott cserben.
Ezért kell BMW-t venni, a fix ágyas tárcsák, amiket azokra tesznek, 30-ból kijönnek.
Amúgy meg, ha belegondolunk, hogy a gumik, amik 10-15 ezret bírnak belekarcolnak nagyon ócón 50 ezerbe, akkor a fék 120ért 70-100e km -re nem is sok.
Egészen pontosan annyit, 2 hete vittek olyat.
flexibilis kormányra szerelhető gps, telefontartót keresek
ha láttatok ilyet vagy ismertek valakit aki látott neadjisten hallottatok valakiről aki látott akkor ne tartsátok magatokban!
Köszönöm a választ, megpróbálom én is majd tavasszal megrendelni, remélem nem lesz gond a szállítással. Az előbb néztem a nagyvas.hu-n a féktárcsákat, iszonyat árakon mennek! 69.000 Ft/db.
Gyáriért biztos elkérnének vagy 90.000-et :-(
Palinak ill. nekem is ilyen van fent,együtt rendeltük,igaz képet nem tudok mutatni róla,de nemrég műszakizott a motor,és ott valami 25%-os fékhatásnál nem egyenletesen mért a műszer,amit én üzemszerű használatnál nem érzékeltem,majd a vizsgabiztos is ment vele és ő se érzékelte,igy át is ment

azt hiszem még Tibu UA is ezt rendelte
Pali79 nél érdeklődj a szállítási bonyodalmakról mert volt az is
Sziasztok,
valakinek van ezekkel a tárcsákkal kapcsolatos tapasztalata?
http://www.ebay.co.uk/itm/Full...
Nem tudom, hogy meg merjem-e venni. Úgy rémlik, hogy valaki innen a klubból anno rendelt utángyárott tárcsát, az is ilyen kínai gyármány volt?
Úgy tünik de azért kösz
A túra kiírása itt van: hóbagoly

....de kissé hűvös lesz két hét múlva
Halihó

Eladnám a képen látható (NEM a VASAT) fekete BAGSTER tankbőrt.
20.000.- (hibátlan)
BP.
0630 2215963
Nekem tetszik én már egy kicsit ugy vagyok mindent szivesebben vezetek PL: motor , targonca ,fünyiró ............. csak ne autó legyen persze ha nem hajtok egy hétig a városba akkor hiányzik

esetleg szólsz majd a hóbagoly turáról hátha tudok csatlakozni
Váltó megjavult vagy blokkcsere?
Illetve a 2. az októberben a turulnál és benne a kislány...
Ez, a kép a tavalyi hóbagoly túrán készült pont 1 éve, 3 hét múlva lesz a következő mert elhalasztották:
Mid van?
Nekem a legkisebb lányom nem lehet kirúgni az oldalkocsiból......már ha veszem le a takaróponyvát és meglátja azonnalk öltözik ilyen időben is....
Akkor már autó.
Ha kicsik biztos de ha ragaszkodna hozzám a kis családom és szeretnék motoron ülni én el oldalaznék vele .
Nem tudom lehet-e vele dönteni ,talán az hiányozna
Nekem akkor sem kéne, ha kettő belefér. Valami szocival még elbohóckodnék a szomszéd faluig meg hasonlók, de ezek nem motorok így. Szerintem.
Itt
19,75 volt a leghidegebb (2 m-en) 0:40-kor. Brrrr. Most "csak" -12,71, és megint esik a haw.
Belefér 3 gyerek?
Nem fáztam, viszont a pár ráfagyott a bukóra, meg az utcából 5 perc volt kiérni, mert csak a mefmex kör ment :D
A netes hőmérő -21-et mutat
köszönöm ment a emalil