Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem a vas érdekelne, ha egyszer akciós ára lesz, mert nagyon bejön.
Halihó

Eladnám a képen látható (NEM a VASAT) fekete BAGSTER tankbőrt.
20.000.- (hibátlan)
BP.
0630 2215963
Itt is Én voltam a gyenge láncszem, ennél lejjebb már nem ment, mert karcolt a lábtartó, de a gumi tette a dolgát.
Mondjuk ha már a 21es is jo volt, akkor nem hiszem hogy a 23massal gondok lennének :) Láttam a minimális majrécsikodat, nekem 1-2 centi szoval vígan én vagyok a gyenge láncszem
Bocsi! Elnéztem, igazad van. BT021R
Most rendeltem a Banditára bukógombát, meg 2 db. tengelygombát, carbon mintásat, csavarokkal, tartókonzollal együtt. 16.000 Ft.-ból kaptam 20% kedvezményt. (mondjuk 3 motorra rendeltünk).
A sima fekete aszem 13.000 és abból jön le a kedvezmény.
Ha csak bukógomba kell, az 8700 Ft. a garnitúra.
Hogy mennyire lesz hasznos, majd az élet eldönti, de nem mindenáron akarom kipróbálni.
Ez nem BT-21es véletlenul?
Ja és a DOT szám miatt le volt "ócsítva".
Az elsőt 25.000-ért vettem Baján, a második 22.000 volt postával együtt. A csávó itt hirdet a sportmotoron.
Most raktam fel belőle a másodikat 190-es méretben, az előző teljesen klafa volt, fogott mint a "ződ festék" pedig 2006-os DOT száma volt. Sokat nem ment el, de abáltam neki, ahogy csak bírtam kb. 7000-er volt benne amikor a szezon végén a Kalo-Ring-en kivégeztem.
Heloka! Tapasztalat valakinek Bridgestone BT23-assal? Most Diablo Strada-t használok, hátsoban már 23 000 km van, és még 2-3ezret kinézek belole. Vagy esetleg még a Z8-as Metzeler vagy a Pirelli Angel johetne szoba. (GSF1200)
ki volt kapcsolva a Num Loock (Nekem)
Ne2e0 hátul volt fent ilyen, a közepe kicsit kemény volt , de sokat elment.
Túrázni jó,húzós tempónál gyenge..........nehezebb motoron jobban működik valószínűleg,PanEurópás barátom dícséri...........
Annyit nem akarok érte adni!
Inkább a 2007-es PR2.
Z6-tal kapcsolatban nem osztom a véleményedet!
Igen!
K.István?
Hát megnéztem volna, hogy ebben a nyakig védőöltözetben, hogy festenek amikor felkelnek a flaszterről
Igen te akarsz venni P2-est akkor már P3-as nem!
Szerintem köll bőrtranszplant..............de egen fényezéssel,alkatrészcserével.
Zoli mondta hogy csúszik.
Zolinak megjött az esze.
Mást tesz fel.
Nem SV-re.
Még menthető....
Szóval megint a gumitéma........Z6 elöl csúszik,lapon,kanyarban fékezést nagyon nem szereti.......hátul z6 úgy ahogy elmegy,bár féktávon veszettül tud szitálni.........z6-nál a Conti Road attack is sokkal jobb,sztem.

Zoli sv-jén próbáltam a Pr2-öt,a harmadik kanyar előtt már kb. 5-10 centit csúszkált jobbra balra az eleje..........nem lett a kedvencem.........

Ami biztos,hogy egy sportgumi garnitúrával,sokkal nagyob élmény kanyarogni,de a nagybandi 6000km alatt lerongyol egy új hátsót,túrázgatva is..........
Ezt nekem írtad?