Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem kell egy ilyen
szia !
Majd leadoma a meg rendelést , csak közbe jöt egy kis malör leépités volt nálunk és engem is leépitetek többek közöt csak egy kicsit legyek renbe vagy adjak el egy két motoros dolgot és akkor abból venném meg kösz a türelmet
A banditban első szezon végére 11e volt, nagyon kevésnek éreztem, 15-20 körül ment bele az elődjébe évente. Közben mi is gyarapodtunk, így ott világlig 6 évesen 36e az órában.
Alig várom a holnapi melóba robogást, alig van pár utca eltúrva.
Nem bírtam ki!
Szia Nagyso!

Sajnos nem jött át az emailed, légyszi küldd el még egyszer.
Köszi.
Srácok köszönöm a segítségeteket, ha egy kicsit jobb idő lesz keresek egy szakit akivel megnézetem a motort, ha valós a km, akkor a sérülés ellenére is jó vételnek tűnik.
Családosokét lehet ilyen be gondolkodni
Gondoltam rá, hogy a top case tetejére vágok egy lyukat bele ültetem a kiscsajt, mögém az asszony és indulhatunk nyaralni 3-as ban.
Mondjuk épp Desi GSX1100EF-e a példa arra, hogy van kevés km-el is öreg gép....még 50000 sincs benne majd' 30 éves létére...autóval már a 15000/év sem kevés, mi kb annyit megyünk(legalábbis eddig, de ez most jelentősen csökkenni fog) az autóinkkal, de sok szomszéd évente 1000-et sem megy mivel a faluban vásárolnak és ott is dolgoznak viszont autó van.....egyik igen öreg szomszédnak van egy ladája amit újonnan vett valamikor a 80'-as évek elején és alig van benne km.....az nagyon kéne, de nem akarja eladni....
Akkor te a kis VW POLO-mat se venned meg
2 évesen 18000 km-erel vetem
most 54000 van benne 5 évesen
pl idáig nekem volt vállalti autóm és inkább abba raktam a kilométert most már nincs mert le tépittetek most egy fokkal biztos több fog bele menni
de tény az is amit mondasz hogy eladásnál ooooooooooooo én csak kétszer tankoltam meg senki nem használ semmit
Viszont, ha anyagi problémáim adódnának, logikus, hogy a motort kellene eladnom, nem az autókat.
Ha olcsón adnám, mert meg vagyok szorulva, gyanús lennék, ha drágán mert kevés km van benne, akkor nem érdekelne senkit, mert van olcsóbb is.
22-es csapdája?
Én most is úgy nézek ki.
Akkor úgy néznél ki mint a facsart citrom!
Tavaly a 9 napos túrán mentünk 3600km-t,igaz csak hágókon gyakorlatilag.
A nyaralást legalább úgy kéne intézni.
A mocin kívül van két autónk a családban. Hol az egyikkel, hol a másikkal megyünk különböző okok miatt, ezért egyikben sem gyűlik össze túl sok kilométer...Ismerek olyat, aki mindenhová motorral megy, de neki nincs autója.
2011-ben megszületett a kislányom, minden szabadidőmet vele töltöm még most is, így gyakorlatilag az elmúlt évben egy tank benzin elég volt a motorba.
De nem is eladó...
Én is tudom, hogy milyen, de ahogy nőnek a gyerekek úgy talán egyre több időm lesz rá.
Még egy bizonyíték, hogy nem tudja mindenki hajtani egyfolytában.
Hát így szar neked.

De fel a fejjel...............egy hét alatt lehet menni vagy 5-6e-ret.
Én tavaly csak 1× léptem át a határt amikor megnéztem az 577-et. Ha szaladgálni kell akkor általában családdal megyek akkor már kell az autó. A melóhelyem kevesebb mint 2 km, ennyiért nem hozom elő.
Az enyém elmúlt 4 éves, és éppen átlépte a 12000km-t. Sajnos nem volt időm és lehetőségem többet menni, de ettől még eszem ágában sincs eladni.
Hát.............a 2011 es szezonban csak 3 külföldi kiruccanásom volt meg melóba jártam vele de így is összejött 11e.Úgy hogy 12 km-re van a munkahely. Ez minimum havi 5-600 Km de ha még szaladozni kell ide-oda ügyintézni az egy havi ezres.
Úgy simán összejön az évi 5-6e.
Ha egyben a motor nincs gebasz vele nem tudnék olyan okot ami miatt csak nézegetném a garázsban.Ha megvan.Ha meg csak áll másnál legalább nem áll össze az alkarészei egy tömbbe.
Én sem állítottam, hogy ez az általánosság, de pár kép alapján sztem ez nem megmondható. Ha pl a lánc még gyári és van még benne sok akkor lehet reális, de ezt képről nem lehet megmondani. Ha magánszemély árulja akkor lehet reális, ha nepper akkor már kevésbé.

Új motort kell venni szalonból és akkor nincs ilyen gond.