Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Wáháááááá, nem indul a banditkám, pedig olyan szép idő van most töltöm az akksit, meg már vagy 2 km-t lefutottam vele, de eddig nem sok mindent makkantott, mindig leblokkol a kurva kerekem Irigykedek most mindenkire, akit hallok, hogy zúgatja a városban
35.000ft volt összekötő csővel együtt. Meg lehet a végébe tenni olyan kis sípot hogy ne legyen olyan hangos, bár nekem az egyenlőre a fiókom mélyén landolt.

Nem lett sokkal hangosabb mint a gyári de jóval mélyebb, meg mostmár nem villanymotor hangja van, de a videó nem adja vissza igazán.
Az oldalkonzol tartópontjai: hátsó lábtartónál 1 ponton, utas kapaszkodónál 2 ponton van, ha jól látom ?
Az indexhez villamossági boltban szerintem kell hogy találj csatlakozót.
És eladó az enyém is
Sziasztok még mindig eladó egy Bandit 400-as ha valakit érdekel msn en megtalál
mennyiért csináltattad? ha nem titok
amúgy néztem a videót, jó a hangja!
ÁÁÁÁÁ minden nem megy azonnal, hiszen a hadműveletez kell a saját "OSZI BÁCSIM":-)))) aki tegnap nem ért rá.........Én meg a 2 éjszakai műszakot követően inkább döglöttem.....most meg megyek vissza reggeles műszakba.........

De teszek fel pár képet tegnapról....

Szóval oldalkonzol lejebb kerül.......ilyen volt - ilyen lett

Ilyen lesz az index távtartó......

És ilyen csati kell az indexhez.......
Sziasztok!

Köszia segítségeket de végülis csináltattam egy kipuffot és így sokkal olcsóbban megúsztam a dolgot szerintem jó lett a hangja (remélem a szomszédoknak is tetszett )

Majd teszek fel róla videót. Ha vkit érdekel megadom a készítő számát!
Sziasztok.
A képen látható Finster dob összekötőcsővel együtt eladó iá.: 45.000 Ft ha valakit érdekel az adatlapomon megvan a számom. laci75
Jó szerelést. Hogy állsz vele, meglett a bukócső és a festés ?
Jó lenne egy képet is látni róla, hogy hogy sikerült.
Én is hasonló, saját készítésű doboz vagy táskatartóban gondolkodom, illetve ahhoz az indexeket nálam is át kell helyezni, vagy ahogy te is csináltad újjakat tenni a konzolra.
Hy! Egyik haverom 250es bandiján.a benzin csap ház megvan repedve és eléggé csöpög belöle a benzin! Hol tudna hozzá újjat vagy használtat venni? Vagy esetleg mit tudna vele tenni! Mi ajánlottuk a benzin és hő állo tapaszt,de az meg nem egy bizots megoldás! A segitségeket elöre is köszönöm(köszöni)
Tangerine - esSO

Épp ez a gondom.....
a gyári cuccot nem akarom buherálni, mert még a végén megint az elektronika bánja:-))))) (nálam ez előforduló állapot:-)))))

A tarcsi indexeket megrendeltem (Nagyvas.....2900ft/pár)......szóval egy alap...........
Gondoltam Én is elsőre hogy bekötöm párhuzamosítva, de ugye az a fránya relé nem 6 indexre van terezve szerintem mint a kocsiknál........így nem marad más lehetőség mint az alsók kikőtése, és ezek csatlakoztatása.

Mivel ez évente max 1-2-3 esetre aktuális, így inkább belefeccelek egy csatlakozóba (biztos lehet valahol ilyet is kapni....), mint hogy a konzol feltelepítése után/közben szét kelljen buherálni a moci seggét.........

Jelen esetben úgy van megoldva a konzol, hogy felmegy a helyére.....belül elmennek a vezetékek......és simán az ülés melett beviszem a kábelt........szóval csini, praktikus, gyors..........

Tegnap a konzolt is utánaigazítottuk, szóval már az oldalsó "repülőgépszárnyak" is lejebb kerültek.....

Ha minden igaz, akkor ma délután bukócső project.....és ha minden kész akkor mehet a cucc a festőhőz......mert nem gányolok 2000ft-ért neoluxxal....inkább porfestve lesz kb 1500ft-ért........ami ugye tartósabb.
Sőt, ilyenkor szoktak harmadiknak ledeset venni, a relé terhelése miatt.
Bontóban?

Én a helyedben az utólag vett indexről levágnám a csatlakozót és betoldanék egy megfelelő hosszú vezetéket. Forrasztással, zsugorcsővel meg lehet kulturáltan csinálni.
így az eredeti indexed nem módosul, a motoron lévő csati sem módosul. Csak az általad vett pót indexnek hosszabbodik a vezetéke. Ez meg nem számít, mert plusz, azaz visszaállítható az eredeti állapot gari/eladás esetén.
Hétvégén motorozáááááás!

VASÁRNAP
JAN.
20
Minimum:
0, 5°C

Maximum:
7, 15°C
Fronthatás:
gyenge melegfront


HÉTFŐ
JAN.
21
Minimum:
0, 5°C

Maximum:
8, 16°C
Fronthatás:
nincs front
Egy kérdés.........


a BRUTÁL csomagtartóhoz csináltunk egy INDEX tartót is, mivel ugye kijebb kell hozni a cumót.
A KÉRDÉS:
Hol lehet venni ilyen csatlakozót ami a gyári indexen is van?
Rendeltem már 2 pót indexet, de szeretném úgy megoldani, hogy a gyárit lehúzom - a pótot felcsatlakoztatom.....vagyis az eredeti alaktrészeket nem bántom....

Ergo az index felőli kis csatlakozóra lenne szükségem 2db-ban


MINDEN tipp jól jönne...........
Na ez az amim nincs.................hiszen ha lenne akkor nem kellene...........
Art is meg tudja csinálni de ahoz is minta kell
Szia . Igen ezek hepco konzolok.
Mi a rákot vigyorogsz TEEEEE.
És amugy is egy DL fan mit keres a erre?
Nyugi:-) nem vettem magamra................


Az esetek nagy részében Én is 2 személlyel mentem -a GS-nél is - szóval tudom jól mennyit számít akár 1 plusz Liter is.......
De mikor egyedül mentem (pl a 2db 125-ös mocival) akor is pakoltam:-))))

Pár kép a málhás szamarakról......
BUGSPOILER!
Nekem BUGSOPILER kellene alias SZAKÁL.......
NO erre kérdez rá legközelebb, mert eme találmányra szerintem többen lennének vevők (Már az ár miatt is).

Nekem nem kell oldalidom, mert bár JÓl néz ki, de ha idomos mocit akartam volna akkor olyat veszek.
Hali! Jól látom, hepco&becker doboztartóid vannak?