Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

AKINEK KELL................


A haverokkal szoktunk rendelni pólókat............(AKMT, GS500 FANKLUB)
Mivel Bandita lettem és még páran, ezért csináltam egy mintát és idén már ilyen pólót is gyártatunk.


Akinek kell az nézzen be a GS500 topicba és keresse a #25586 ot...........ott leírtam hogy lehet rendelni....

Ide még hozzá jön, hogy ha nem találkozunk akkor PSTG fejében postázom bárkinek.....Vagyis aki tutira nem jön majd, de kell neki, az utaljon annyival többet.

a mintákból a minimális rendelés 10db , eddig 8db van (2 meg lesz szóval tutira lesz ilyen póló, max nem 2-őt kérek hanem 4-et:-)
Minden póló játszik, amire lehet fehérrel nyomni (flokolás vagy mifene.....)
Szóval bordó, kék, fekete, sárga....stb.......

A Póló Fruit Of the loom vagy mi a rák, vagy ADLER.......(a színes az Adler)
Rendelhető V nyakú, és női is (ujjatlan, vagy pagett zsinoros)

és ilyen a minta (nem klubos), ezért tényleg bárki rendelhet
Mivel rajtam keresztül egy, igy a póló elejére lehet kérni nevet is (pl a nickeneved) ami jelen esetben INGYENES!
Ez a korrel jár, illetve a negatív kiégetést:-)

A GS 3,7-4,5 evet.......de télen, tavasz elején, mikor ugye óvatos a Duhaj, akkor megette a 6-6,5-öt is.
Elsőre Én is rohantam a szerelőhöz hogy baj van............Ő meg állítgatot volna, de nem volt min......


Utána kiderült........és a rákövetkező években már rutinos voltam.


Amig szar az idő hát zabáljon, utána viszont beiktatok mindig egy 100-200km-es autópáylázást, ott biza kiég a cső................és ezt követően HIRTELEN esik a fogyasztás........

Most a Banditnál még nem tudom, hiszen lehet hogy csak beállítási gebasz, de ez nyárra kierül, és akkor majd a 6000-res szervíznél megnézetem a csókákkal...........
Várj kimegyek a garászba megkérdezem tőle..........................




3 perc múlva.......mert még meg is simogatta a tulaj a motorját.........



Azt mondta hogy eddig 5,7 volt a legalacsonyabb, és 6,5 a legtöbb........
De állítólag beszélt a haverjaival és azt mondta hogy ez nyárra lemegy majd 5-re.......mert most sok volt az egyenes, és a pályázás
Szia ! Köszi a választ :
Hali !

Ha visszaolvasol sok oldalt akkor ott beírtam az aktuális fogyasztást ,igaz járatás alatt de volt 4.2 ,4.02
4.6 stb. ez mind 5 l. alatt.És most is elmegyek ennyivel d e csak 130 a max egyébkén amúgy sem megyek többet .
130 alatt 5 liter alá lehet vinni!úúú!Hát meglátszik hogy új a masina!Mondjuk az enyém is kb 6 litert eszik,de max 120 al megyek!Szerintem ha annál több akkor belekóstól a 8ba is de lehet sokat mondok!Átlagba 6! mondott nekem olyat a szerelőm hogy járt hozzá egy srác 250 es bandittal és mondta hogy az istenért sem tudták 9 liter alá vinni a fogyasztását! Nem tom mi igaz ebből!
Ugyan már az 5.2 l fogyi1000-es géptől is normális 100-170km között.
Sziasztok !

Látom sebesség a téma, hozzászólnék ha lehet ez saját tapasztalat.
Én az enyémmel eddig amit legtöbbet mentem az óra szerint 212 volt (az én 72 kg -al )ment volna még de be kellett fejeznem a menetelt egyéb okok miatt.Hogy mennyit pörgött azt meg nem mondom mert a 200 felé közeledve nem azt néztem hanem az utat figyeltem mert ugye itt már kell figyelni jobban mint 120 nál.

Egyébként ha normális körülmények között használom kijön a fogyasztás 5l-ből sőt ez alatt de ekkor a 130 a max . Most a nyáron Balatonon voltam és kipróbáltam az úgymond vaddiszó menetet ami 100 tól 170 190-ig volt vegyesen oda vissza ugyanígy és amikor tankoltam a számitás alapján 5.2l volt a fogyasztásom én is meglepődtem,mert számítottam legalább 6 literre vagy e fölött.
Én meg vagyok vele elégedve
mennyit eszik?(nem téged magázlak,a motorrol kérdezem )
Most már késő....annak nézünk:-)
Kis bowdengyilkos


Természetes:-) Mindenki kiváncsi..........Én se járkálok állatul, de mikor megengedték hogy 9000-ig menjek, akkor 9000-re pörgött az óra, a vigyor meg a fülemig:-)
Mindenki ilyen........még a rendőrők is megnézik mit megy a verda............

Még kell 167km és onnantól már pirosig mehet (a könyv legalábbis azt írja hogy 1600km-től pörgethető amig birja.......), és azt is meg fogom nézni, hiszen az ember KIVÁNCSI.....pedig nagyon jól tudom hogy 210 fölé fog menni az óra.............

Gyárilag, fékpadon 240 a vége.........de ugye ott nincs légellenálás.......vagyis a banditám olyan 200-220 közt megy szerintem........

Ennyi........
azt Én maradok önmagam és beérem azzal amit jól, biztonságosnak érzek......ez pedig a legtöbb esetben 80-120
Bocs!Lehet elírtam!A gsx r el mentünk 2 személyel 200 at!Az uncsim tényleg hajtotta,azért is mert sok gond volt vele már az elején!Túl sokat pőrgött!Állandóan a benzin adagolásával volt egy kis bibi és egyszerűen nem lehetett beállítani!Hordta szerelőtől szerelőre,végűl mire úgy nézett ki hogy teljesen jó lett akkorra túl tett rajta!Nem vagyok én sem egy állat aki állandóan hajtja a gépét,mondjuk mesélje be nekem valaki hogy ő még nem nézte meg hogy mennyivel megy a gépe!jó megértem!Egy 1200 esmás mert sokkal többet megy!Én is max kb 2x húztam fel addig úgy hogy épp felment és egyből vissza!Sajnálom!Ennyi!Most ne nézzetek olyannak aki állandóan csonton járkál vele!
Én nem vagyok ilyen sebességhajhász, hiszen semmi értelme, főleg nem szeretett hazánk ISZONYAT útjain...........

Ez általában a fiatalabb emberkék mókája: " SZIA A TIÉD MENNYIVEL MEGY?"
Hát nem tökmindegy?
Főleg egy NAKED BIKE-al...........

Arról nem is beszélve hogy pont egy NAked-al:-)))
180-nál már mint az amőba rá kell hogy foly a tankra, különben levisz a menetszél..........
És ezt utassal?
Kicsit hihetettlen:-)))))

Aki meg nem hiszi az probálja ki:-))) Szerintem meg fog lepődni.....................
Mondjuk lehet hogy a 250es bandit ,amit kipróbáltam az volt egyenlő a 0 val!
Lehet nagyot csal az órája,de 2 személyel is ment 200 at.180 ig volt skálázva és megvolt a 200 as vonala is és odáig ment!Az övé suzuki gsx-r 250 r volt a sportosabb változat!Annak idején én is bandit 250est néztem és ki is próbáltam egyet utánna meg mentem uncsitesómhoz hogy kipróbáljam hogy hogy meg ahoz képest az övé,viszonyításképpen és akkor majdnem leszakadtam róla!Jó !Akkor még ne voltam hozzászokva,de a 250 es bandit hozzá képest 0 volt!Utánna egyből a 400as felé kacsingattam!:)
Szóval kemény közel 40 ropi................


VAGY
rendelsz magadnak bőranyagot és megvaratod valakivel......
Ha műbőrből csinálod mint Én, akkor azt elviszi a sima háztartási varrógép is (anyámé elvitte) és akkor az egész kijön cakk-pakk 5000-ből............úgy hogy ezen már van S betű is:-)))))
A tiédre való.....

http://sklep.scigacz.pl/oslona...



510 zlotyenka, vagyis kb 36000ft + posta
Lengyel oldal................

pár oldallal lejebb itt is találsz linket..........
hali blue devil! ha jól emlékszek te csináltáll tank borítást magadnak, és tudsz valami címet ahol 40.000.- ropiért van gyári! ha igen , légyszi reagálj. kössz!
Meg a kezetek a bilibe ér

Megnyugtatásul közlöm, hogy annyit nem ment:-)
A motor órája a végén már brutálisan csal (azt ne kérdezd miért így állítják be)
Én 178-at mentem eddig végre - mert mikor azt mondták, hogy most már 9000-ig pörgethettem, természetesen kiváncsi voltam , hogy ott mi a tempó......
Persze GPS-sel belőve ez már csak 160 volt kereken...........


Az első kiz zümimmel (TZR 125F) Én is "mentem" 165-öt......mégis úgy hagytak álva az autósok az M7-esen, mintha ott se lennék:-)
Az uncsitesóm gsx-r 250 mikor még meg volt neki ment 200 at!Az én 400 banditám meg egy kicsit a 180 óra alá csúszik!A 250 esk is mennek annyit de nincs annyi nyomaték bennük,meg úgy tom hogy többet esznek!:)
Nem akarlak elkeseríteni de a régi 250-esek (45 lovas változat) nem mondom h.mindegyik,de nagyon sok közüllük akassza a 180-as órát.
3,5 liter
Helló belló tudjátok hogy a 250 banditnak mennyi a tartalék üzemanyaga?
én még sehogysem éreztem csak olvastam ítéleteket,ami persze nem mérvadó!
hiszek neked