Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Lenne egy kérésem. Keresnék 1,2.Banditra kipufogót. Lehet sport dob is de a gyári is érdekelne.A lényeg , hogy olcsó legyen. A motorom 2002-es évj,tehát a 3 csavaros felfogatásu.Előre is köszi. Üdv : Szabi
Megismerkedtem 1 idom készitő sráccal és beszélgetésünk során felvetettem a kérdést,hogy menyibe fájna oldal idom a banditra.
A válasz: 50,000-60,000ft mondott fényezés nélkül
Fényezve :75,000-85,000ft
Szerintem nagyon korekt ajánlat.
Keresnék olyan kolegákat akiknek kellene ilyen áron.Ha már csak 4-5-en leszünk akkoris a kevesebb árat lehetne kialkudni.
Ja ami fontos kellene minta is.Ha valakinek van ismerőse Pl: führer
Szerintem ki lehetne kalkülálni hogy a mintaadó majdnem ingyen kapjon egyet .
Ha bárkit tolakodonak vélné az üzenetem annak bocsi.
Üdv:pep
Ja, de figyelni kell, hogy monokey, vagy monolock.
Meg arra, hogy a moto detailból a 44L-es(amilyen a Mikir-nek van) passzol a kappa/givi monokey cuccokra, a 42-es nem.
Én is úgy tudom hogy több gyártóé is kompatibilis egymással, már csak azért is mert van amelyeket egy helyen gyártanak csak más név alatt jönnek ki.
A Kappa és a Givi biztosan megegyezik. Már ami a dobozokat illeti.
Most szívódtam be vele éppen, mivel a SUZUKI gyári konzol nem kompatibilis a Givi oldaltartókhoz. Ennek során derült ki, hogy a "gyári" SUZUKI dobozok, tulajdonképpen Kappa gyártmányok.
de meg kell nézni a konkrét típust....fajtát
igen, a kappa tuti....nekem az van..sőt a moto detail is...
Szerintetek ami nem Givi az is rápattintható a Givi platnijára?
egy kolléga mintha eladná a 2 40L es kappa oldaldobozát ha vkit érdekel....asszem 60 körül...
a sg. motorkerékpárt mint jogsi előzményt sztem ne számold ...
Közben meg is találtam, ez lenne az.

49 literes dobozka
ha semmilyen más korábbi jogsid nem volt illetve ott nem telt el a 2 év akkor igaz....
Blue:
Eszem ágában sincs senkit sem megbántani, sem kioktatni, tisztán csak eszmecsere jelleggel írtam hogy nálam mi a nyerő. Nyilván mindenki azt használ ami neki jó és praktikus. Egyszerű tényközlésnek szántam a mondandómat.

Zöldi:

A sátorozás nálam sem pálya, nem ritkán az 1000 km-nél is hoszabb túra után, jól esik a szobában lezuhanyozni és puha ágyba ledölni.

A 49 literes doboz, a gyári Suzuki (egyébként azt hiszem 1 az 1-ben Givi) kiegészítők (www.spare.suzuki.hu) között található, és szerintem a nagy ürtartalmúak között a legjobb árú doboz. Ha jól emlékszem 38 ezer pénz.
sziasztok légyszi nyugtassatok meg hogy az nem igaz hogy ha lerakod a korl.-t vagy sztem a-t is akkor 2 évig kezdő jogsi és nem vihetsz senkit ez nem igaz ugye?
A 42-es doboz az Motor Detail. A 49-es az milyen?
2*12L+30L+30= 84L Elég volt két hétre, két főre. Most 3*42+30L-rel gazdálkodom, de persze néha ezt is sikerül telerakni, bár még csak egyszer sikerült. Én nem vagyok oda a sátorért. Ha nem így lenne, felraknék még egy rácsot a felső dobozra.
hali mindenki! most csinálgatok kissebb alakítást a kerekeken , ha kész , küldök képet ! remélem jó lessz! ja még annyít , hogy az idő kezd a mi javunkra dolgozni. hy!
De, tudom, csak gondoltam esetleg besegítek.
Ez most lecseszés?

Én csupán megmertem kérdezni hogy milyen dobozt szándékozik venni Öméltóságos BLACK:-), és erre feldobtam hogy mivel nekem is nagy gondom a pakolás - így Én így oldottam meg......

2*42+49? Az már tartalom:-)))))
Hogy elég e lesz? Nos ez már más kérdés.........
Én mint írom mindig túlbiztosítom magam - de sajnos sose marad így se száraz és tiszta ruhám.......
Vagy beleizzadok, vagy elázok..........

Nekem 2*37+40L volt a GS-en......az elégnek bizonyult 2 személlyel egy 1 hetes túrán......DE!
Nem kellett se sátort vinni, se hálózsákokat......Én meg 2007-től főleg sátoros buliba szervezkedem.
Azért azt ne feledjük hogy én 90%-ban 2 személlyel járok, így a megoldásnak praktikusnak és kényelmesnek is kell hogy legyen.

Azért szerintem két 42 lityis oldalsó, és egy 49-es hátsó dobozzal nem hinném hogy befürödnék tárolóhelyileg. Amit tavaly vittünk cuccot a felét sem használtuk, így már lehet sok is lesz.
Valszeg megveszem az SW-Motech komplett cuccot a gépre. Nagyon jónak tűnik a dolog.
Köszi az ösztönzést.

Nem az oda-vissza úttal van gondom, mert Van GPS is és nem vagyok egy elveszett ember sem, csak még nem voltam a store-ban, és azért kérdeztem melyikben a legjobb és legnagyobb a kínálat.
Miért Te nem tudod?

Ajánlom a katalógusban lévő térképet............vagy GPS.........
Én voltam már a GRAZ-iban , a Bécsi-ben......nekem személy szerint a GRAZ- jobban tetszet.

Valahogy olyan, mintha több minden lenne benne.




AMUGY!
Kicsit legyetek RÁMENŐSEK!
Az eset........
Nem vagyok ugye kis ember - így kinéztem magamnak egy 5XL-es esőruhát.
A haver el is intézte nekem a beszerzését, pár telefonnal........mert vannak kollegái Bécsbe.
Az ipse elment, berongyolt és kérte az eladótól, mire az közölte hogy NINCS...........kint a polcokon tényleg nem is volt....
Erre az ipse felszívta magát és közölte az eladóval hogy ne szórakozon, tutira van, mert őt úgy küldték ide hogy van...... (ami igaz is volt - mert félreértés lett a telefonálások alatt:-)))))....
Az eladó bement a raktárba és kihozta.........mert hogy volt, csak ez akkora, hogy nem szokták kitenni, mert minek...........


tanulság: rámenősnek kell lenni, mert amugy szarba vesznek...........
Ha az ipse nem rámenős, akkor eljött volna......úgy hogy nincs - pedig volt...........
Milyen dobozt veszel?
Tudod hogy kell oda menni?
Vagy két birkát