Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mellkas....MELLKAS:-)
Azért olyan nagy nem vagyok:-)))))

Nagyon nem is zavar, hiszen legalább gátat szab a menetszél IS......hiszen mikor érzed hogy TOLLLLLLLlefelé akor már magadtól veszed le a gázt.....
Csak feltünő volt, mert a Gs-re csináltam ugye fejidomot (Peugeot robogó), Z1000-res túraplexi, Fazer tükrök....és ott 160-nál se éreztem még semmit (csak hogy vége....nincs benne több:-)))
Ezt rosszult tudtad:-))))
MIvel 100-as tábla van kint (vagy 80-as?) CEFFETÜL trafiznak a yardok! Szóval arrafelé vigyázz!
Ugyan ez igaz szinte az összes hídra........
Kimentem ma motorozni!
Na!Nagyon jó!Kivittem ma motorozni és a rendőrök trafival szerintem bemértek!kb 140 el mentem,igaz? városon kivűl!Remélem nem volt trafi! nagyon parázok!Pont akkor mior gyorsan megyek!Vaksi voltam!
Maxx 1 hónapon belül, mennék a sógorokhoz Louis-ba. Ha valakinek van kedve, Bács esetleg Tolna megyéből, természetesen az utiköltség megfelelő arányú osztozása mellett, akkor szívesen elviszek valakit, esetleg én betársulnék.
ELADÓvá vált egy 400 as bandit,adatlapomon megtekinthető,msn en lehet érdeklődni
köszi blue devil a címet ! nem csak nekem kellett hanem még pár cimbinek is! csákó!
Én a jóidők beálltával majd olyan 5 ezer km-rel az órában mikor már rámondható hogy bejáratott a gép még egyszer kipróbálom, de utána nem bántom sztem többet. Én túrázni vettem és nagyrészt ketten fogunk a nejemmel motorozni, meg nem is vagyok az a versenyző típus. A próba is csak arra jó hogy az ember tudja mire képes, mennyi a tartalék a vasban.

Azért az M8 hídon próbáltam mert ott tuti nincs rendőr, és mert Bács megyei vagyok, nem akartam meszebb menni. Az 51-esen meg nem lehet ilyen mutatványt csinálni mert az katasztrófális állapotú.
Imi utállak, akárhol látom meg ezt a képet, belegondolok, hogy lehet,hogy mégis csak meg kellett volna venni azt a fekete S-est gépet, amire próbaképp fölültünk
Ja,óra szerint.
Ezt igazából úgy tudod meg, ha elkunyerálsz egy képet egy körre. Sokan mondták, hogy ahány ember/bukó fajta/pexi fajta a megfelelő.
Mondjuk szerintem csodát ne várjál egy olyan idomtól, ami alapból a hasadig ér....
2004-es Bandit 600-as Arrow dobal 230 km/h sík úton,90 kiló vagyok,hehe....
Sziasztok!
Én többször is probáltam a végét a nagy vizesnek igaz 2személyel sik úton 232volt óra szerint.
Szoloban gondolom egy tizessel mehet többet,kicsit égő hogy a lég olajosak simán elmennek 250ig is
Én az M9-es hídon mentem egyszer 240-et (óra szerint) azaz 6-odikban elment a piros kezdetéig (12000-ig) a mutató. Tény, hogy egy enyhe lejtő volt a híd után közvetlenül.
oxigén:-)

Akkor ki se kell probálnom:-)))
De miért pont a hídon? Előtte ott az M6....
a benyakút előtt meg vagy 3-4km egyenes.......



Engem egy olyan érdekelne, hogy mennyit számít a sima plekóhoz képest a túrapklexi, vagy a variátoros plexi?

Azt tudom hogy a gyári fent van a mocón, a túra 19000ft a variátoros meg 25000ft.....
Ha SOKAT számít akkor erre is elkezdek gyüjteni, de ha nem nagyon érezhető, akkor azért tudom másra is költeni a pénzt........
Üdv.

Én eddig egyszer, de szerintem egyenlőre utoljára, az M8-as hídon próbálkoztam a mutatvánnyal. 11 ezres fordulatnál hatodikban olyan 220 körül van a masina. Gondolom ha GPS-el mértem volna akkor éppen 200 felett lett volna kicsivel. Behajolva a plexi mögé, nem volt vészes a szélerőőő.
Persze hasalósan!


Nekem a gyári plexi NAGYON alacsony, így 140-nél már fogni kell a kormányt rendesen - elenben ha hasalok akkor mint a golyó kilő, és ebből semmit nm érzek..........
Elbandi 180-ig bírta, utána már majdnem lerepült (neki naked van)
CSAK?

A 650-es elmegy 210-220-ig (állítólag).........
A youtube-on van egy vidi fékpadon.... ott 240-ig megy fel a 650es......(kint persze nem fog ennyit menni)

Azért egy 1250-es többet megy garanáltan
Sziasztok!

Felmegy a 650-es Banditra a 180-as hátsó guma? ill használja vki közületek ezt a méretet?

Köszi!
Nem megy az annyit, 220nál vége a szenvedésnek. az óra viszont elmegy addig.
Láttam videón.
Legyen igazad!
Na jó!Én sem merném ezeken az utakon lecsutkázni az 1200 met kb 270 re!(Ha az lenne)
Nyers még az a blokk szerintem. Figyeld majd meg 10e km után, akkorra fog rendesen leesni.
Széhyen, nem szégyen, én még nem néztem meg , de nem, is vagyok rá kíváncsi.
Itthon a Corsaronál szerintem pont ennyi...