Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PL erre is jó:-))) vagy buliba tudok vinni 2 nagy hordót is:-)))))
Blue ez igy adja magát, hogy simán párosával tudsz gázpalackot szállitani
Kicsit több minden befér mint 3 dobozba:-) Arról nem is beszélve, hogy 1db LOUISOS doboz árából megvan

Milyen dobozokkal szemezzel amúgy?
Ismerős az érzés:-)
Én ezért oldom meg magamnak a dolgokat:-)))
Ráadásul szeretem magam túlbiztosítani száraz ruha ügyében, mert eddig nem nagyon volt olyan túrám ahol nem áztam volna el t...ig:-)

Ez a mai áldozat (még nincs kész, mert ez igy túl magas)
Itthon vettem a márkakereskedésben, a gyári kiegészítők között, 112.000 Ft eredeti fényezéssel.Amúgy létezik utángyártott verzió Ausztria Louis: 319 Eur fényezettlenül.
Ausztriában vettem a Louisban 65Eur-ért. Az enyém Puig márkáju ,racing verzió mégis kicsit magasabb a gyárinál.Lehet fekete és erősen szinezett közül választani, enyém az utobbi.A tura verzio 76 Eur. Az állitható 120
Te figyusz!

Az oldalsó idomokat honnan szedted és mennyiért?
Az állítható plexit sztem megrendelem itthon a gyári kiegészítők közül mert ott olcsóbb mint kinnt.

Állítható túra plexi
Szia führer !

Csak érdeklődni szeretnék,hogy hol vetted a plexit ,jől néz ki ha jól látom fekete ? Érdekelne engem is azért kérdem és ez nagyobb mint a gyári ?

Köszi.
Még nem tudok mit mondani, mert alig használtam a motrot.
Az új plexiddel mentél már hoszabb távon? Csak hogy van-e tapasztalatod vele, hogy a gyárinál menyivel fog többet, és milyen sebességig hatásos. Mert ha jól látom a tied sem normál méretű Én 183 cm vagyok és sajna a gyári az nekem nem sokat fog.
Biztos jó hasznát veszed a túrákon az állitható plexinek, de kicsit sokkalom érte a 120 Eurót, legalábbis az én 65 Eurós pleximhez képest.
Ja, még annyit, én azért szeretnék natúr, de maxx enyhe füstös plexit mert szeretnék fényképezőt vagy kamerát felszerelni hogy túrákon tudjak fotozni.
Én az állítható turát néztem ki.

Túraplexi
A ledes hátsólámpa árát sporold ki az asszony szerkójából.Fel sem fog tünni neki ilyen nagy bevásárlásnál az 50Euró. Milyen plexit veszel, túra, sport vagy ?
Asszonynak így sem merem mondani mennyit fogunk költeni, bár motorozni meg szeret úgy hogy ne is kiváncsiskodjon.

2 öltözet ruha a cipőtől a sisakig, riasztó, most már a plexi is, dobozkészlet tartószerkezettel. Basszus lehet nyaralásra nem marad.
Jövő héten szerdán megyek nagybevásárlásra én is Graz-ba. Már most tudom hogy kevés lesz a pénzem.
az üres komoly volt de jó a felvétel 5-ös
Tehát minden Banditra jó 2005-től ami már az egylámpás kasztnis.
2005-tól jó a légolajos 650-re 1200-re, 2006-tól vizes-650-re,légolaj1200, 2007-től 1250re. Sogoréknál vettem a Louisban 49.95 Eur-ért. Kegyetlen jól néz ki sötét motoron.
Banyek, én hasonlóan jártam. Rámvarrták 200 méterről, hogy záróvonalat léptem át. Pedig nem. De ők 3-an voltak. Kaptam egy csekket 7 rugóról. Mondtam, hogy inkább közmunka- még fősulis voltam- de elutasítottak, fizethettem.
Azért ennyire naív nem vagyok!

Mert ugye felmegyek az 51-es felől, szépen végigmegyek majd le a 6-osra, vissza a másik oldalon és ha tiszta a levegő akkor mehet a móka. Én tényleg sosem láttam még ott rendőrt, az is igaz hogy kb 2x voltam arra felé. De például az M9-esen, a Szekszárdi hídon sokat járok és ott sem láttam még sosem.

Rám akartak varrni egy 2 évvel ezelötti Fonyódi gyorshajtást, egy a motorrol sztenderen készült rendszámos fotó, és két több száz méterre lévő felismerhetetlen gyorshajtós fotó alapján. 15 rugót küldtek ki. Fellebeztem helybenhagyták. Bíróságra vittem, helyben hagyták azzal az indokkal, hogy fel kell jelentenek az intézkedő rendőrt közokirat hamisításért és ha megnyerem akkor eltörlik. Mivel nem ettem meszet, hagytam az egészet. Nem fizettem be, próbálták adó módjára beszedni, az sem ment. Kaptam 3 nap közmunkát, most várom a kiírást mikor hova kell mennem utcát söpreni.
Igaz, én is hallottam róla. Az első időkben szinte senki nem járt arra, így rövidesen fél bács-megye oda járt végsebességet próbálgatni. Egyszer még én is, a Kawával...180-nál tökönvert a tank. Hát igen, belpiac
Ez marha jól néz ki. Honnan való? K7-esre is van?
Hátsólámpacsere 2008