Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vezér feltöltötem az aksit és elindult a szöcske mentem vele egy kört fasza volt de nem öltöztem be még kesztyüt se vettem gondolhatod
Természetesen igen! Köszi!
Én akartam ma menni egyet, erre mire indulhatnék, napsütésből hóesés Akkor is motorozni fogok, csak a kicsivel
Führer Uram!

Pénz odaért?
Egy évben van több tali is (2). Ott ahol éppen megszervezi valaki. Az idén Sopronban és Nyír1en volt, tavaly asszem Sopronban és Ózdon, Volt talán már Pécs környékén is valamikor.
Én még csak a legutóbbin voltam Nyíregyen. Hogy jövőre hol lesz, azt még nem tudni szerintem.
Jó eljöttél ma !
hali tangerine! a képeidből látom nyír1gyházán voltáll bandit talkozón! az csak 1 xeri alkalom vólt vagy mindíg ott van? érdelkelne 2008-ban hol lessz. ha tudjátok írjátok már meg.
Ma én is mentem kb. 10 km-t, de nekem muszáj volt, mert műszakiztatni kellett a Banditát.
A 10 km alatt (5 a 6-oson, meg 5 a városban) volt két helyzetem is (a városban). Szerencsére védtem mindkettőt duda és kormányzás segítségével.
Műszakin be sem kellett indítani, se lámpát/indexet/stb. nem néztek Kizárólag a fékeket vizsgálták. Kicsit féltem a hásó gumi miatt (határeset) és a Yoshimura miatt, de semmi. Simán átment, és 3 évre megkapta a vizsgát.
Poén: A Bandita után vizsgáztattak egy Hondát (talán CBR1000-es) amin messziről látszott, hogy többet volt az oldalán, mint a gumiján. Megy fékpadra, egyik vizsgáztató rálép a fékre, erre az egész lábtartó letörött, fékkarostól cuzámmen vagy már le volt, és úgy vitték oda, hogy eleve lifegett. Látszott rajta, hogy már volt hegeszve, vagy inkább csak odataknyolva.
kÖSZÖNÖM!
Dömsödön keresd meg Katona Gábort 06309349529
Kb 15 éve odahordom az iolyen jellegű problémás központi rugokat. Azt persz mond, hogy keményebb legyen. Nagyságrendileg egy 10-ből ki jön.
Igazán1- 5 C fokban, nem vágyom nagyobb sebességre.
jah csakhát nyilván mások nem 90-100zal mennek ha gurulnak egyet!
Van egy igazság: azonos sebességnél minden motoron egyforma hideg van . .
Mielött végleg beöltözöl, mennyél pisilni . .
én is fel szoktam öltözni még erre a roncsra is,csak az a baj,h hidegben könnybben jön a pisi.namármost ez nem a leg1*űbb műveletek közé tartozik ilyenkor
Konkrétan?
Én 4 réteget veszek fel: harisnya,, macko,farmer(vagy bőrnadrág), termooverál vagy hasonló.
Ilyenkor cipő , kesztyü, sál a gyenge pont.
A nagy baj akkor van ha be kell menni valahova.
Jópár réteg , cipőkanállal tettek bele.
Szerbusztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy "96-os gsf 600 s-es motorom, és sajnos a hátsó rugós tagom elpuhult, mert sokat túráztam a párommal. Az új ára 120-130 e forint amit nem tudok beválalni. A felújjítást sokan nem tanácsolják, a bontott pedig rizikós. Mi a véleményetek, vagy van-e valami biztosnak mondható bontó forrásotok?Köszi!
Háűny réteg volt rajtad?
ja,ja gyerekek most már hideg van! lehet , hogy kilehet fogni 1-1 fél órát mikor sűt a nap, de most már nem az útra figyelünk hanem arra , hogy hányas fokú fagyás ért bennünket
Igen mentem 20KM-t, de olyan k..a hideg volt hogy egy darabig nem megyek ujjra.
Mi a pálya vezér motoroztál én nem tudtam elinditani a szöcskét sajna nem találtam a bikakábelt,mérgembe szét szereltem kivettem az aksit fel tetem töltöre vasárnap össze rakom és megyek egy kört délelött ha nem esik jelezz ha velem tartasz
Kösz az infot, remélem nekem is hamar lerendeződik a dolog. A fószer felírt, lefényképezett mindent: bukó, kesztyű, motoros cipő, kabát, pulóver, nadrág, ezekről a számla/blokk nem tudtam hol van, ma sem tudom. Lefényképezte a márkát, típust, a dobozon levő árat, gondolom neten rákeresnek, h mibe is fáj. Amúgy a bukó volt vagy 18e Ft, meg a kesztyű se sok, a cipő/kabát viszont elég húzós, és mind csak fél éves volt, remélem látok az árából valamit (20/50e Ft). Amúgy kötelezőről van szó.
Még annyit, h ugye feljelentés volt, ha megvan a határozat, azellen lehet kifogást emelni a másik félnek? Mert az kicsit hátráltatná a dolgomat.
Ez sima kötelező felelőség biztositás vagy casco?!