Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tkéletes, jó motor vedd meg bátran...semmi hibája...a lég olajos ezer éves kontsrukció, az ujabb bandikkal se lesz komolyabb gond sztem...
szevasztok, szeretnék kérdszni a banditról.reményeim szerint vásárolnék eggyet, denem tom ,hogy mik a gyengéi, érdemes venni 600-ast? a bandit ból?(kezdő vagyok) de nem szégyen!
köszi vezér viszon kivánom de majd azért értékeld az én e-mailomat
marha rendes a mi vezérünk
Hát ezek a képek halálosak Führer. A képek még nincsenek a pultba.
Boldog Karácsonyt!
mijen volt a határ átt adás vagy nem voltál kint?
Mire jön a motoros szezon biztos meggyógyulok Kiváncsi vagyok összejön e a bulid.
Ja, a 44-es jappa, a 42-es meg shad. A kappa jobb választás.
vezér aggyál valami életjelet magadról jobban vagy?mit szólsz a 24-i szervezkedésröl amit a supermotoros oldalon keztem el szervezni
Nekem 44 literes moto-detail dobozaim vannak és azt a kappa gyártotta. Ki érti ezt?
Semmi bajom velük és 35 e píz volt acciósan a két db házhozszállítva. Ja és oldalt használom, nem kímélem a pakolással és sebességgel is kínáltam már rendesen .
Szia Jarod!
Meg ne vedd! Ez louisos termék, az alapára 60 euró, de évente többször akciózzák 50re. www.louis.de.
Nekem ilyenek vannak, a profilomban nézhetsz képet. Felülre lehet bele pakolni ész nélkül, oldalra ésszel, és akkor tökéletes. A kappához semmi köze , ezeket a shad gyártja.
Nem túl kraftos anyagból vannak, de ennyiért nem lehet semmi ütősebbet várni. Csinálhatsz hozzá tartót, baromi könnnyű fetlenni az adapterlapot, de szerény véleményem szerint ronda lesz. Viszont a Shad (www.imet.hu) tartójára adapterlap nélkül is felmegy, mert eredetileg erre tervezték.
üdv:_
zöldi
többen is használják, hallom, nekem senki se panaszkodott rá, korrekt cucc és kappának és van köze hozzá...
Szevasztok !

Bobozokat, koffereket, táskákat nézegettem. Ráakadtam egyre, jó árunak, és jónak néz ki. Mi a véleményetek róla, van-e ilyen valakinek, illetve olcsót, de jót tudtok-e ajánlani ?

http://www.bikerstore.hu/index...
próbáltam beilleszteni a cikket de nem sikerült! a motorinfó.hu meg lehet nézni a 2008-as bandit össze hasonlítását és a teszt ered ményeket!
http://motorinfo.hu/index_new.php?cat=
eszti volt ma a pultos őt kérdeztem de ő nem tud semmit róla nem dolgozott,holnap megint rá kérdezek vagy most irok abba a forumra is!jobbulást adig is!
Még sajnos nem! Verseny CD-ről mit hallani?
vezér holnap se tudsz jönni pedig ossiánra fogjuk nyomni
Szó se róla, tényleg mutatós paripa, így felszerelve.
Ez az egész koncepció........

Ha lenne fölös 350.000-rem az enyém is így nézne ki..............

Oldalidom kb 120.000ft
3 doboz kb 210.000ft (70 simán van egy frankóbb doboz)
Variátoros plexi 25.000ft
Mi gyönyörű?
GYÖNYÖRÜÜÜÜÜSÉGES
Vezér megkaptam a képeket. Köszönöm szépen, nagyon jók! Ha a képek megérkeznek a pultba eljuttatom hozzád. Ha holnap megyek rá is kérdek. Gyógyulást!