Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy hangyabokányival magasabb értékei vannak a Castrolnak ami a viszkozitást illeti, simán okozhatja a hangos váltást, ha a kuplungra fogjuk. Rá kell állítani a kuplungra ez esetben. Ha nem változik, azt kell beletenni amelyik tetszik.
Nem beszélve arról, hogy meg kell tanulni menet közben kuplung nélkül váltani és akkor csak az egyes lesz hangos.
Vagy füldugó.
"Most azzal a problémával küzdünk hogy hangosan veszi a váltó a sebességeket..." ha visszaolvastál volna néhány oldalt, akkor fel sem merült volna ez a kérdésed, mivel a közelmúltban többen is részletesen leírták, hogy kinek mi a kínja a váltójával
No mi után Zöldi és Miki is jó barát így újra olvasom
Olaj, vagy váltó általában? Még mindig nem tudom.
A motorszerlők jellemzően társas lények.
A mi alatt a szervizet és Harmati Árpádot értem a megboldogult Suzuki Harmatinál annak idején.
Felőlem lehet az Atyaisten is. Ha normálisan kezdte volna a mondókáját, akkor nem érdekel. De.
zöldit azonnal leugatja, mert szerinte ő azért dicséri a Motult, mert lehet nála kapni.
Bejelenti, hogy az ikaruszhang, ami a váltókból jön, az azért van, mert sokan nem tudnak motorozni / váltót megfelelően kezelni. Folytassam? Szerintem valaki nagyon unatkozik...
Valami olyasmi.
Én is pont ezt kérdezem! Mert nem csak Zöldi szerint ég és föld a kettő! Bár én csak hallomásból tudom, mert nagyon keveset tudok gurulni...
Most azzal a problémával küzdünk hogy hangosan veszi a váltó a sebességeket, vagy csak egyes oaljok esetén áll ez fönt?
1. "...Castrolokat és Valvolineokat locsoltuk..."
2. "...Mi mindig mindenkinek azt mondjuk... "

Mi ez királyi többes szám? Kik vagytok ti?
1. Tűzoltók?
2. Megmondóemberek?
De mi a különbség?
A 33777-re.
Mondom én,hogy MOL-os olajat/10W50/ tegyetek bele! Nekem nagyon begyüttttt!
Most meg melyikre?
Hátakkó érezd magad lebaszva...
Tibi! Remélem ezt a hozzászólást úgy írtad, hogy ismered Mikit és az ő tudását.....
A kérdésre nem válaszoltál!
Folytogassatok!
Ja mingyá basszá le...
Arról nem beszélve, hogy évekig a Castrolokat és Valvolineokat locsoltuk az össze modellbe (Suzuki) és soha senki nem panaszkodott, hogy hangos lenne a váltó vagy bármi különbség feltűnt volna bárkinek, biztos egyformán hangosak.
Nem kötözködök, biztosan úgy van ahogy állítjátok, miért ne lehetne.
Azt kell beletenni amitől jobban érzitek magatokat, a motornak valószínű mindegy.
Mi mindig mindenkinek azt mondjuk hogy mindegy mi van benne, csak figyeljétek, hogy legyen benne, abból már nagyobb baj volt hogy nem volt benne, de olyan még nem volt, akinek az tette tönkre, hogy milyen van benne.
Nagyon kellett már, hogy jöjjön egy hondás troll, aki szeret szart dobálni a ventilátorba Üdvözlünk jóbarát
A MOTUL titkolja az adatokat. Nem találok.
Amikor behúzod a kuplungot vagyis oldod a tengely-kapcsolatot és sebességbe rakod a váltót, az olaj áthajt az eltávolodott lamellák között, a sűrűbb ragadósabb állagú olaj esetén jobban áthajt a kuplung, vagy eleve nem húzod be annyira...
Szívesen megnézem, és elhiszem neked, ha nagyon akarod, de most akkor melyik olaj a roszz? Mindkettővel elmentél 100-100 ezer kilométert betartva a szervízintervallumokat a kettő kísérlet között felújítottad teljesen és mi derült ki?
Értem hogy hangosabb, de mindenkinek, akinek ugyanilyen motorja van mint neked ugyan ezt mondja egyébként? Ez is megér egy misét.