Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor marad a zöldibolt :D
Hát igen, de:

1. ha simán postázza könnyen lehet, hogy már nem is ér hozzám működőképesen.

2. ha törékenyként postázza akkor már drága

3. ha elmegyek érte akkor már megint csak drága
De hol?
A givit nála olcsóbban nem kapod meg...
4 rugó a night breaker plus.
Hát én barkács áruházban vettem így biztos kicsit drágább volt, 6000 Ft
mennyi most osram night braker?
tavaly kb. 5000,.-ért adtak 2-őt
Beszereztem az OSRAM Night Braker Plus izzókat, amit Zöldi is ajánlott és gondoltam mérek egy kicsit, íme az eredmény:

Sima H4 izzó: 1360 Lux

Osram: 2300 Lux

Hát van különbség, ha nem is 90% mint a felirat hirdeti, de mindenképp jelentős!
Ja! Rendben! Úgy voltam vele, hogy váltó-váltó
A sport motoron a givi-s sráccal már beszéltem de tudtok mást aki konzolokkal foglalkozik?
Köszi!
van esetleg valaki, aki látott vagy használ ilyen tükröt?
megosztaná a tapasztalatokat ,ellene - mellette ?

http://onroad.hu/hir/eletmento-kacat.html

előre is köszi!
Ez a másik váltóhiba, de ezzel nem kéne keverni, mert javarészt ez állatkodásból ered, mikor a kapcsolókörmök legömbölyödnek, és ez miatt kidobálja a fokozatot.
Nemrég láttam itt egy fotógalériát amibe egy béka volt teljesen szét volt a váltója annak is.
Ez az a kérdés amivel a bontókat kéne ostromolni. Mik a keresett tipusok, amik persze nem a fokozat kidobálás miatt lesznek cserések.
Meg a szervizeket, akik a legtöbb cseret csinálják.
1400-nel nem hallott még.
Azt az ara adta el, a foton jo portekanak is nezett ki.
Azon kivul nem sok mozgas van.
Szamomra az nem tiszta, hogy ez csak Bandit betegseg vagy mas Suzuki tipusok is erintettek? Az 1200-as erintett, az 1250 is lehet akar erintett.
A tobbi nagy(obb) nyomateku Suzukival mi a helyzet? GSX, DL1000, GSX-R1000, Hayabusa, B-King? Ezekbol (ha nem is mindbol) van mar boven nagy futasu, ahol ezek a hibak elojonnenek.
Csonesz, ajánlom magam!
Bandit 400 VC


Zöldi, nyugi... nem szabadultok tőlem, csak télen szüneteltetem, a hirdetést, mert még alszik!
Habár nemrég keresett egy vevő miatta röffentenem kellett a 2 fokba! 3 Hónap állás után meglepően szépen indult és muzsikált, annak ellenére h én csak 15 fokan használom!
Halihó
Eladnám a képen látható (NEM a VASAT) fekete BAGSTER tankbőrt.
Pár éve 34000.- volt, jelenleg 31.500.- kérnek érte.

ÉN FIX: 20.000.- kérek érte (hibátlan) !
BP.
Csak 06302215963
500ezer körül gondoltam.
Nemá, hogy még mindig árulod
Milyen árkategóriában gondolkodsz!?
Suzuki GS 500
Köszönöm a választ. Van hasonló motor amit tudtok javasolni ebben a kategóriában?