Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Zöldi.-Remélem az ingyen sportdob rábír az ellszállitás kivitelezésére.
Szép féléved volt
fél év képekben
Csao pep.
Az euro 3 miatt van 1kat a leömlöbe,ugye utánna a szonda és van a hátsó dobjába is,mivel dobot cserélsz ez akkor kiesik.Tehát nincs
Kérded hogy állitottak e rajta,gondolom igen,összedugták egy géppel és mérés közben tekergették.
Szerintem jol megy a bringa,bár teljesen más stilus mint egy szupersport,de hát nem is ez a lényege.Nekem elötte egy ezres fzr-em volt 147le-s ahoz képest alul2szer erösebb fölül2szer gyengébb.Azért vettem mert imádok nyomatékbol motorozni és ez naggyon megy neki.

De hogyhogy utolsó esély, milyen leves

Láttam a neten 1250ugy felhuzva hogy simán ment 170mérföldet,szinte leszabályzásig foros 6ba félelmetes,nagyon sok tartalék van bennük
A légszűrő Delo! A bónusznak csak polírozás , és a 3 csavarfelfogatásnál kis ponthegesztés kell ! Tekintettel a karácsonyra tiéd a bónusz!
e bayen vásárolt már vki? elvileg én..csak a fritz mutter nehezen adja az IBAN-os szlaszámát, elképzelhető h besértödőtt az 1 euros áron? akkor is el szokták adni vagy inkább elállnak az üzlettől, tapasztalat vkinek? (Ha megírná h 1 euroért nem, ez se lenne baj, de így hogy nem szól..vagy mi van....)
Nagyon olcson adod pajti nagyon ár alatt vagy postai utánvételre is menne?ha......
ja, kérdés: a légszűrő DELO vagy champion?
Herr führer!

8000-ért lecsapnék a gyertya+olajszűrő+légszűrő kombóra. Sportdobot bónuszba elfogadok
Szia Führer !

Az enyém - http://firestone01.fw.hu/bodis... - 70.ezer volt tavaly a Bp-i Full Gásnal szerelés nélkül ennyire lehetett (tudtam ) lealkudni egyébként ha jól emlékszem akkor az igazi ára 76 ezerbe kerül.

Nekem még nem durrogott vissza 6 ezernél sőtt még felette sem pedig karbi szinkron sem volt azt mondták ,hogy nem kell.
Szia! Érdekelne mennyibe került a Bódis dob(összekötővel), és 6000-nél gázelvételnél visszadurrog e. Előre is köszi!
Szia! Eladom ha kell külön is 4000FT-ért.Év elején vettem Ausztriában 30Eur volt akciósan. www.louis.de Csodálom hogy nem érdekel a 4 NGK gyertya +a légszűrő mert mindegyik fogyóeszköz és légolajos Bandithoz valóak(2001-2005) Ha elviszed midhármat 12000-ért odaadom.Cáfoljatok meg ha nem így van de a 4 gyetya értéke már magában 8000 körül mozog.
Szevasztok Banditák!Többször felmerült ,hogy ha felteszel sportdobot mit kell utánna csinálni?A Totalbike honlapján a motordoktor rovatban megkérdeztem és szerintem korrekt választ adott rá a Doki.Én kb 1
hónapja tettem fel a Bódist a menettulajdonságon szinte semmit nem vettem észre talán kicsit jobban
forog a vége bőven 230 felett.Akinek ez nem elég közuton az vegyen egy tiltás nélküli Hayabusát.A hang-
ja a szükitő betét nékül pedig elmondhatatlan ezt tényleg hallani kell 6000-es fordulaton elveszed a gázt
hát csuda.Én hülye nyitott sisakban motoroztam a szemem majd kifolyt csak,hogy halljam a hangját.
Egyébként tavasszal elviszem megfékpadozni ha kell akkor állitsanak rajt de a szervizvezető srác azt
mondta nem biztos,hogy kell,katalizátorhoz,szondához nem kell nyulni.Sajnos már idén nem lessz motorozás!Az erő legyen veletek!
Sziasztok!
Még új vagyok itt, mert mostanában lett netem, de Banditom mát 3 éve van.
Führerhez lenne kérdésem, hogy az olajhőmérséklet- mérő órát külön is eladnád, mert nekem a többi alkatrászre nem lenne szükségem.
Ha igen mennyi lenne az ára?
Köszi!
vegyél sportmotort...
Szeva Exup.
Csak meg szeretem volna kérdezni hogy neked ki van véve a katalizátorod a lamda szonda utáni részböl? ?Kellet állitani v.mit a Sport dob ferakása után?
Mert láttam a kipufod meg azt irtad nagyon jol megy a mocid.
Igazibol ez az ucsó esélye a banditomnak mert ha nem lessz jobb akkor tavaszal megy a levesbe.
Hát tömören enyi.
Köszi elöre is a válaszokat.
Üdv:pep
2004-től nem lehet kinyitni, csak komplett karbicserével!
Amúgy össze-vissza írnak mindent. Olvastam már olyan gumi méretet is, amilyen talán nincs is!
Szeva pep mond mi a gond
Szevasztok

Exup kereslek

Lenne 1-2 kérdésem a kipfal kapcsolatban
Sziasztok

A következő alkatrészekre lenne szükségem egy 600S-es 2002-es fekete banditához:
-Első villa jobb, bal
-Első srávédő
-Első féktárcsa jobb bal
-Első felni
-Kerékcsapágy
-Jobb első féknyereg
-Jobb oldali lábtartó
-Fejidom jobb bal
-Villahíd, alsó felső
-Első k.tengely
Az uj pont 44 Le, annyi van a Suzuki adásvételiben.
Ém kértem hogy forgalmiban 25 Kw szerepeljen és sikerült ugy vizsgáztatnijuk.
mé ne lehetne? sőt asszem az újak 48lóerősek, de lehet h hülyeséget mondok
A régi gs500 papíron 45Le. Az újakat nem lehet kinyitni?
Igen, megtörtént ez is! Az ős GS-es fő-fő főnök átnyergelt egy nagyobb kategóriára. Mondjuk, már nem sok GS van a fórumban - én is árulom. Idővel sajna kinövi az ember. Az a 25 kW nem túl sok.