Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most is gyártják, csak most úgy híjják, hogy E45NJ, és monokey topcase/oldaldobozként árulják.
45 literes, (de van 36 literesben is, neve E36NJ) maximális terhelhetősége 10 kg, mindkét típusnál!
Opciós háttámla, és belső táska rendelhető hozzá.
Neked meg azt mondom hogy, amit írsz igaz az újszerű láncra. 20e környékén százast sem kell menni hogy fényesen csillogjanak a láncszemek és csörögjön mint ha be sem fújtad volna.
A tapasztalat: ha a fejed tetejére állsz akkor sem megy el egy láncszett negyvenezernél többet. Egy Afrikás eröltette 42e környékén elszakadt, épp motorfékben és szanaszét cseszte a blokkot, beszorult és egy délelőtt volt mire kivéstük. A blokkot hegeszteni kellett...Megérte nagyon.
Várom, itt van előttem a katalógus!
Fekete:
Köszönöm! Erősen retró a doboz. Legalább 15 éves. A trtó az viszonylag új.
Keresek képet vagy tipust
Miket is?
És mennyiért?
Ilyen, amikor az ember együtt lakik a szülővel
A típusa leírásánál le van írva a terhelhetősége!
A terhelhetőség 3-5 és 10 k között mozog.
Írd meg a típusát, megírom, mennyi a terhelhetősége papír szerint!
Mondjuk a papír szerint az egy dolog, kicsi túlsúlytól még egynek sem lett baja az enyémek közül!
Háj!

Ha Anya megjön, lemegyek, megmérem.
Rossz hírem van. Ismerek egy srácot, aki új korától csak a 15w50-et tette bele, mégis váltócsere volt 50 ezernél. Biztosan nem függ az olajtól, ha olyanja van, búg...
Azért mindent nem kell elhinni...
Nem akarok meddő vitába belemenni, meggyőzni bárkit is meg főleg nem, de a lánc olajzót egyszer kell jól beállítani, aztán csak az olajat kell után tölteni. Azon a hosszú túrán amin tavaly voltál egyszer sem kellet volna a lánchoz nyúlnod egy jó olajzóval.
Ha csak a tengeren használod motoron nem..............amúgy bajos azt hiszem.
A dzset skííííííín nincs váltó!
Egy fél disznyót símán belepakolhatsz! Így gyisznyó vágás idején!
Békatalpban nem kényelmetlen váltani?
Lánc olajzó! Szerintem úgy baromság ahogy van! Megvettem a jól bevált MOL-os spray-t amivel egy fújással simán elmegyek 7-800km-t,és a 400ml-es flakonból azért jó sokszor megfújom! Az olajzót meg elég sokszor kell baszogtatni,álligatni,stb,stb! Szóval én biztos nem rakok fel a büdös életbe olajzót,mert csak idegesítene! Én meg nyugodtan szeretek mocizni! Akkor inkább már veszek egy FJR-1300-ast oszt az kardányos!
Hamán túra...én még mindig nem vagyok képben a hátsó doboz terhelhetőségéről. Givi monokey
Hát volt akinél 100e km-et elment a lánc ami egyébként 30e-t szokott sprayvel. Sztem ez megéri!
Fenének kő ennyi frászt venni.
Biztosítás.
Póló,úszógatya,papucs,bankkártya telefon köll és BÉKATALP.
Akkor más: ebben a hónapban minden kiegészítőt megvettem jövő évi túrákhoz egy kissebb vagyontól szabadultam meg
Nekem mán meg van :-) Csak fel kell raknom.
Naaaa
Jajaj...................megint jön a láncolajzóballada.